Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(marcipane* @ 2011 05 31, 16:26)
Tai kad ir taip jie palyginamai nebrangūs wink.gif

Kokios jų kainos? Tinka jie naudojant tiesintuvus? Neriebina plauko?
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2011 06 01, 22:55)
Kokios jų kainos? Tinka jie naudojant tiesintuvus? Neriebina plauko?


siaip jie labiau ir skirti tiesinti tiesintuvu smile.gif bet graziai ir su fenu issitiesina,neriebina tikrai,privarau daug,o kaip kvepia man tongue.gif kaina iki 15lt
Atsakyti
As ieskojau, tos priemones tik skirtos garbnojimui naudojant karstus prietaisus ax.gif Pasirodo deficitine preke kiek parduotuviu apejau nemaciau ne vienoj sad.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 06 02, 06:03)
As ieskojau, tos priemones tik skirtos garbnojimui naudojant karstus prietaisus ax.gif Pasirodo deficitine preke kiek parduotuviu apejau nemaciau ne vienoj sad.gif


aha, man taip pat buvo. Jokia kosmetikos parduotuvė neturėjo, radau norfoje mirksiukas.gif
Atsakyti
ateinu pagirti skin deep savaiminio ideigio serveteliu 4u.gif jau taip ilgai ieskojau geros savaiminio idegio priemones,atrodo,pagaliau radau.pirkau eurokose,mokejau kazkur 8lt su centais. atlieka viska,ko noriu is savaiminio idegio priemones: suteikia grazia,ne oranzine,o bronzine spalva, lengva istepti,tikrai nereikia daug pastangu,nedaug kainuoja,visiskai nesmirda,nepalieka dryziu 4u.gif zodziu,tik geriausi atsiliepimai thumbup.gif pakelyje yra 20 serveteliu, vienos uztenka abiems kojoms ir dar dekolte sriciai.tikrai bus kartojamos thumbup.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas galėtų parekomenduoti akių šešėlius: kad būtų gerai pigmentuoti, ne miltukiniai ir bent minimaliai laikytų? Dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 06 01, 10:22)
nusipirkau dar viena spalvyte miss selene nagu lako,nu labai patiko spalva thumbup.gif ir laiko tikrai gerai,kai uz tokia kaina tai  thumbup.gif


man irgi liuks tie nagu lakai thumbup.gif gerai tas, kad buteliukai mazi, greitai susinaudoja ir nespeja isdziuti ar dar kitaip "sugesti" smile.gif o dar kai kainuoja pora litu... thumbup.gif
Atsakyti
gal kas galit parekomenduoti:

* gerą priemonė plaukams nuo karščio (lygintuvo, džiovintuvo)

* mėtinę, gaivinančią dušo želę

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 08 birželio 2011 - 13:16
Man reikėtų rekomendacijų apie gerą, intensyviai drėkinantį kūno losjoną 4u.gif
Geriau kuo natūralesnio kvapo, nesintetinio kaip fruttini būna ar pan...
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2011 06 08, 16:58)
Man reikėtų rekomendacijų apie gerą, intensyviai drėkinantį kūno losjoną  4u.gif
Geriau kuo natūralesnio kvapo, nesintetinio kaip fruttini būna ar pan...

Fenjal thumbup.gif
Rasa drekinamasis puikiai drekina, bet kemsa kuno poras.
Atsakyti
Gal kuri galetu palyginti siuos 2 tusus: Prestige my bigest lashes ir Essence rozini?
kuris labiau patiko?
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2011 06 08, 22:46)
Gal kuri galetu palyginti siuos 2 tusus: Prestige my bigest lashes ir Essence rozini?
kuris labiau patiko?

Turejau abu, essence ismeciau is kart, nieko vertas absoliuciai, blakstienos atrodo negraziai, trupa, lipina. Prestige vienas geriausiu kadanors bandytu, blakstienos atrodo kaip lelytes, ir svarbiausia netrupa visiskai. Tik skaiciau, kad cia kai kurioms jis blogino blakstienu bukle. smile.gif Man ypac patinka, kad jis geras nuo pat pradziu iki galo, nes kai kurie tusai buna geri tik pradzioj, arba tik palaikius kuri laika.
Atsakyti