Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(dontstop @ 2011 05 24, 13:33)
Gal kas nors Kaune matė šiuos kremukus?  unsure.gif  Tinka ir nuo 35  ax.gif


jei apie tuos, kur xde minėjo, tai Akropolio Eurokose yra.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 05 24, 13:52)
jis su SLS schmoll.gif
O naujieji yra tokie:
http://www.1reshenie...ex.php?page=339
http://www.1reshenie...ex.php?page=340
Etiketeje matote apskritima-rasoma,kad be SLS ,parabenu.

Nemaciau tokiu schmoll.gif Ir isvis kur ieskojau pasirinkimas super mazas ax.gif Is dalies jis man nepatinka dar i del to kad yra labai skystas
Atsakyti
QUOTE(bolsiaka @ 2011 05 24, 13:59)
jei apie tuos, kur xde minėjo, tai Akropolio Eurokose yra.

Taip, šitų ieškau, ačiū smile.gif
Atsakyti
Nezinau, kur tokiu klausimu kreiptis, bet man reikia nebrangios apsaugos plaukams nuo karscio naudojant znyples ax.gif Gal kokia priemone galetumet parekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 05 31, 13:41)
Nezinau, kur tokiu klausimu kreiptis, bet man reikia nebrangios apsaugos plaukams nuo karscio naudojant znyples  ax.gif Gal kokia priemone galetumet parekomenduoti?  4u.gif


Jau buvo daug apie tai kalbėta.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dekoju 4u.gif Db tik reikia rasti kur jam akcija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 05 31, 14:39)
Dekoju  4u.gif Db tik reikia rasti kur jam akcija  biggrin.gif


Tai kad ir taip jie palyginamai nebrangūs wink.gif
Atsakyti
nusipirkau dar viena spalvyte miss selene nagu lako,nu labai patiko spalva thumbup.gif ir laiko tikrai gerai,kai uz tokia kaina tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 06 01, 10:22)
nusipirkau dar viena spalvyte miss selene nagu lako,nu labai patiko spalva thumbup.gif ir laiko tikrai gerai,kai uz tokia kaina tai  thumbup.gif


Kur jų yra pirkti? Kokia kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 05 31, 13:41)
Nezinau, kur tokiu klausimu kreiptis, bet man reikia nebrangios apsaugos plaukams nuo karscio naudojant znyples  ax.gif Gal kokia priemone galetumet parekomenduoti?  4u.gif


As naudoju toki:
user posted image

Palyginti neturiu su kuo, tai nezinau, ar geras. Bet siaip tai man asmeniskai jis nelabai patinka. Gal dar kas nors naudojo toki? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Safe @ 2011 06 01, 11:03)
Kur jų yra pirkti? Kokia kaina?  rolleyes.gif

Martinoj mačiau 4u.gif

Mano paskutiniai nebrangios kosmetikos atradimai:

Gabriella salvete akių pieštukas Metallic eyeliner, spalva nr 3 labai įdomi sąmanų/chaki - minkštas, patogus, labai tinka waterlinijai, labai gerai išsilaiko, iš tiesų nematau trūkumų, puikus smile.gif Taip pat ne pirmą kartą girsiu Essence išsukamus pieštukus, nusipirkau šiandien spalvytę 07 Easy going, ir tai bus jau koks 10tas pieštukas iš Essence, man jie labai patinka, išskyrus spalvą 10 Almost famous (šitas atspalvis tikrai nenusisekęs).

Kojų kremas Ekskliuziv kosmetik (baltarusiškas) - pavargusioms kojoms. Iš tikrųjų nuima nuovargį, labai gaiviną, greitai įsigeria, nepalieka riebios plėvelės smile.gif Pirkau Martinoj.

Antakių vaškas ir skystas pravedimas Wet n wild. Jau rašiau atsiliepimą apie juos Wet n wild temoje, tad trumpai - labai patiko. Nekantriai laukiu jų šešėlių (mama nupirko dovanų, per Joninių savaitgalį gausiu). Antakių rinkinukyje yra permatomas vaškas, 2 spalvų matiniai šešėliai (galima naudoti ir vokams), šepetėlis (poprastis, bet naudotis tikrai galima), pincetas, veidrodėlis. Labai liuks rinkinukas kelionei, kompaktiškas ir universalus. Skysto pravedimo ypač patogus teptukas, ir laikosi puikiai. Šiuos du produktus naudoju kiekvieną dieną bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Safe @ 2011 06 01, 10:03)
Kur jų yra pirkti? Kokia kaina?  rolleyes.gif

kube 1.99lt.martinoj 2.99lt. 4u.gif
Atsakyti