Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga

Apklausa: Ko labiausiai laukiate Brėkštančioje aušroje? (59 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 01 17, 11:44)

Aaaaaaa…….. verysad.gif paziuresiu tik namie, nes darbe puslapis is kurio fotke uzblokuotas…BLOGIS darbas visom prasmem huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 01 17, 12:47)
Aaaaaaa……..  verysad.gif  paziuresiu tik namie, nes darbe puslapis is kurio fotke uzblokuotas…BLOGIS darbas visom prasmem huh.gif


tai tu savo el. pasta pasakyk, mes tau atsiusim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 01 17, 11:48)
tai tu savo el. pasta pasakyk, mes tau atsiusim  biggrin.gif

Blem rimtai, i AZ numesiu biggrin.gif Bet tai as nesveikai cekavna… doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 01 17, 12:57)
Blem rimtai, i AZ numesiu biggrin.gif Bet tai as nesveikai cekavna… doh.gif


Jau... ax.gif
Atsakyti
Sveikos, pleeepes mirksiukas.gif

Prabegom paskaiciau..tai maciau, kad Dzimute su Perfecta pasirode smile.gif Kad Petrikei adrenalino trukumas lotuliukas.gif Mano brolis siaubiaku ziuretojas..tai as jo klausiau apie "paronormal activity"..tai man uzteko vaizdingo papasakojimo..krupciojau vakar vakare eidama skalbiniu dziaut doh.gif lotuliukas.gif Kas cia dar uzsifiksavo g.gif ..aij , kad Laputai su Uzsispyrele Daivos vyra kibino biggrin.gif Nu ir kaip visada...kad Nikai Robke kaip ciupaciupsas biggrin.gif

Nu tai, labas rytas, mielosios smile.gif
O man savaitgali kaip trenke i pasirdzius sita daina A river flows in you wub.gif Seniai beklausius jau buvau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 sausio 2011 - 12:16
Reiks vyrui nupirkt gitara ir uzrasyt i gitaros kursus lotuliukas.gif gitara
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 sausio 2011 - 12:42
Skateland
As nemaciau to filmo...gal kuri matet? g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Robert Pattinson Access Hollywood Interview
http://www.youtube.c...h?v=znufvULNa-Q
Vertimas (rusu kalba)
Ведущая: Привет, миленький, рада тебя видеть! Я не видела тебя уже целую вечность.
Роберт: Да. Не знаю, что произошло с нашими жизнями.
Ведущая: Да, я понимаю, о чем ты говоришь. Мы с тобой прям, как два корабля.
Роберт: Да. Встречаемся один раз в год. Как ты поживала?
Ведущая: У меня все очень хорошо. А у тебя как? «Вода для слонов», это же изумительно!
Роберт: Да, я очень взволнован предстоящим выходом этого фильма! Вчера и сегодня я занимался досъемкой дополнительных материалов для фильма и думаю… у меня такое ощущение, что все будет действительно хорошо!
Ведущая: Правда? И что нам стоит ожидать, окуни нас немного в ту атмосферу.
Роберт: Даже не знаю, это как большое устарелое кино. Ощущение Голливуда 40-х. гг., надеюсь, мы смогли это донести. Еще здесь присутствует доля ностальгического фактора, но в любом случае, я то не жил в те времена, так что…
Ведущая: Так, мы увидим Эдварда раньше, чем Якоба, да?
Роберт: Нет, нет… когда выходит этот фильм («Вода для слонов»)… в апреле! Уже довольно скоро.
Ведущая: А, хорошо. Слушай, у тебя цвет волос изменился. Они теперь рыжие.
Роберт: Я знаю. Я пытался решить, что мне делать. Дело в том, что в «Сумерках» и «Вода для слонов» у моих персонажей разные цвета волос, так что мне пришлось быстренько покрасить волосы.
Ведущая: Ты что прям сам это делал? Просто нанес краску?
Роберт: Да, это, как мусс…
Ведущая: Здорово. Можно я опять потрогаю. Я всегда прикасаюсь к его волосам.
Роберт: Они изумительны, не так ли?..
Ведущая: Они все такие же мягкие и эластичные.
Роберт: Когда бы это не произошло (покраска волос), у меня всегда жжется кожа (головы).
Atsakyti
Paziurejau filma LONDON (2005) imdb ivertinimas. Patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 01 17, 12:02)

Nu kaip aciu Uzsispyrelei…. Jetau…. wub.gif KOKS JIS SALDUS, issisaugojau kompe fotkes, su mielu noru ant desktop’o uzsimesciau, bet dar kas pamatys unsure.gif
Jo jo Arti, as svaigimo manija sergu biggrin.gif Nu tai, kad blem .. toooks jis man traukiantis, ir as tikra gerbeja, ne tai kaip tu huh.gif atsibodo jai matai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 01 17, 13:48)
Jo jo Arti, as svaigimo manija sergu biggrin.gif Nu tai, kad blem .. toooks jis man traukiantis, ir as tikra gerbeja, ne tai kaip tu huh.gif atsibodo jai matai unsure.gif

Nu tai kad man daug kas atsibosta doh.gif taip kad ne jis cia kaltas..o tik as as ir dar karta as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2011 01 17, 13:53)
Nu tai kad man daug kas atsibosta doh.gif taip kad ne jis cia kaltas..o tik as  as ir dar karta as biggrin.gif

Tai kaip suprantu vyras dar neatsibodo? biggrin.gif Bet siaip zinok as ir save priskyrus prie tokiu kur aaaa uuuuu oooo kaip cia faina, nerealu, bet greit praeina, taciau su Twilight (ir Robke) kazkaip kitaip rolleyes.gif , tiesa filmu seniai neziurejau, del to, kad laiko nelabai yra, bet i Robke visad sposkau seiles varvindama wub.gif cool.gif
Atsakyti