Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

idedu savo kastonus
user posted image
Atsakyti
Sveiki,
AMRI, man reikia.
Atsakyti
Pyp pyp pyyyyyyyyyyyyyyyyyyp... mad.gif nu negaliu kaip sunervavo. Isbandziau voverusku iranki. Nu nesigavo niekas... sad.gif prilipo man viskas, neislupau tos voveruskos.. supykau ir paleidau su saukstu blynuku i ikaitinta alieju.. o is likusios teslos taip blynu iskepsiu..
Atsakyti
gal gerai neiskaitinai. man pirma limpa siektiek o paskui einasi kaip is pypkes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 01 19, 17:12)
Pyp pyp pyyyyyyyyyyyyyyyyyyp... mad.gif nu negaliu kaip sunervavo. Isbandziau voverusku iranki. Nu nesigavo niekas... sad.gif prilipo man viskas, neislupau tos voveruskos.. supykau ir paleidau su saukstu blynuku i ikaitinta alieju.. o is likusios teslos taip blynu iskepsiu..

Gal gerai neikaitinot formeles, aliejuj g.gif Nes mano kai sena, tai kokias 5min palaikiau karstam aliejuj, ir kuo puikiausiai jos pacios iskrisdavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 19, 18:24)
Gal gerai neikaitinot formeles, aliejuj  g.gif Nes mano kai sena, tai kokias 5min palaikiau karstam aliejuj, ir kuo puikiausiai jos pacios iskrisdavo  4u.gif


Nu gal neiskaitinau gerai... ale kaip sunervavo doh.gif ir aliejaus dar mazokai turejau doh.gif

O pilt tiesiog tesla ant formeles, ir iskart merkt i alieju?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 01 19, 18:43)
Nu gal neiskaitinau gerai... ale kaip sunervavo  doh.gif ir aliejaus dar mazokai turejau  doh.gif

O pilt tiesiog tesla ant formeles, ir iskart merkt i alieju?

As atsisedu prie virykles, salia pasistatau dubenelei su tesla, ir istraukiu forma is riebalu ir su sauksteliu pilu ant formos vidaus. Kai apipilu is kart i merkiu, keliu sekundziu begyje, voveruska isciuozia is formos. Tikiuos aiskiai parasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 19, 18:51)
As atsisedu prie virykles, salia pasistatau dubenelei su tesla, ir istraukiu forma is riebalu ir su sauksteliu pilu ant formos vidaus. Kai apipilu is kart i merkiu, keliu sekundziu begyje, voveruska isciuozia is formos. Tikiuos aiskiai parasiau  4u.gif


Liko teslos dar, bet jau ryt pabandysiu. Vistiek man pavyks. Matyt neikaitinau gerai formeles. Viska supratau smile.gif

O kepat pagal ta recepta, kur 2 kiausai, pienas ir miltai, na as dar cukraus dejau.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 01 19, 19:09)
Liko teslos dar, bet jau ryt pabandysiu. Vistiek man pavyks. Matyt neikaitinau gerai formeles. Viska supratau smile.gif

O kepat pagal ta recepta, kur 2 kiausai, pienas ir miltai, na as dar cukraus dejau.

man jokio skirtumo ar su cukrum ar be, vistiek pritrauke riebalu. Asdar ipilu degtines, tada maziau traukia riebalus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 19, 19:16)
man jokio skirtumo ar su cukrum ar be, vistiek pritrauke riebalu. Asdar ipilu degtines, tada maziau traukia riebalus  4u.gif


Jo, as sauksta degtines ipyliau.

Ir neturiu auksto siauro indelio... reik virt puodely, bet daug aliejaus pilt reik. Nu bet ko nepadarysi, kai "sikna uzsidega" lotuliukas.gif
Atsakyti
gal zinot kur galima uzsisakyti meduoliniu grybuku keptu ne formelese? kazkoks deficitas, nerandu kas tokius keptu ir dar kad skanus butu. as zinau kad tokie grybukai zymiai brangesni nei tie, kuriuos keptuvese-formelese kepa. bet sutinku ir sumoket atitinkama kaina, kad tik skanus butu ax.gif
Atsakyti
Radau uzsigulejusia tokiems kepiniams forma
user posted image
gal kas galit parasyti receptuka ir ka ten i vudu dedat blush2.gif nesu tokiu kepus tai net neisivaizduoju
Atsakyti