Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

QUOTE(viilmute @ 2011 01 21, 13:30)
Radau uzsigulejusia tokiems kepiniams forma
user posted image
gal kas galit parasyti receptuka ir ka ten i vudu dedat blush2.gif  nesu tokiu kepus tai net neisivaizduoju

Taigi gryzkit i pirma puslapi, rugiagele26, surasius pagrindinius receptukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 21, 14:42)
Taigi gryzkit i pirma puslapi, rugiagele26, surasius pagrindinius receptukus  4u.gif

Tai paziurejau visus receptukus kiek supratau tai cia riesuteliai ax.gif o ka i vidu dedat ?
Atsakyti
Sveikos mamytes,

gal galite parasyti senoviniu ledinuku ant pagaliuko receptu, nes nusipirkau formele ir kazkur radau recepta, kad 1 saukstas vandens ir 4 cukraus, taciau man nesigauna, nes neistirpsta jau iki tokio permatomo skyscio, kad nesimatytu cukraus granuliu jame g.gif Prasau padeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 01 21, 13:55)
Tai paziurejau visus receptukus kiek supratau tai cia riesuteliai ax.gif  o ka i vidu dedat ?

Taip cia riesuteliai, kitos i vidu deda rududu, as dedu pasidarius kremuka sviestas + virtas kondensuotas pienas. Cia jau skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 21, 14:58)
Taip cia riesuteliai, kitos i vidu deda rududu, as dedu pasidarius kremuka sviestas + virtas kondensuotas pienas. Cia jau skonio reikalas  4u.gif

Aciu 4u.gif o kiek verdat ta kondencuota piena ir kokiu santykiu deti sviesta ir kondencuota piena?
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 01 21, 14:14)
Aciu 4u.gif  o kiek verdat ta kondencuota piena ir kokiu santykiu deti sviesta ir kondencuota piena?

Bent as nelabai megstu ilgai virta, tai verdu apie 1,5val.Islydau sviesta (apie 150g), sudedu visa kondensuota ir gerai isplaku. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 21, 15:24)
Bent as nelabai megstu ilgai virta, tai verdu apie 1,5val.Islydau sviesta (apie 150g), sudedu visa kondensuota ir gerai isplaku. 4u.gif

thumbup.gif ir as taip darysiu nes nelabai megztu rududu
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 01 21, 14:30)
thumbup.gif  ir as taip darysiu nes nelabai megztu rududu

Jei megstat, i krema galit idet smulkintu riesutu mirksiukas.gif Skanaus mirksiukas.gif Lauksim pasirodant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzolina @ 2011 01 21, 13:57)
Sveikos mamytes,

gal galite parasyti senoviniu ledinuku ant pagaliuko receptu, nes nusipirkau formele ir kazkur radau recepta, kad 1 saukstas vandens ir 4  cukraus, taciau man nesigauna, nes neistirpsta jau iki tokio permatomo skyscio, kad nesimatytu cukraus granuliu jame  g.gif  Prasau padeti  biggrin.gif


Reikia kaitinti kol sirupas pradeda kunkuliuoti letais burbulais. As dariau pagal si recepta. Bet vyras man aiskina, kad jis vaiksytej dar acto siek tiek pyle. Nu jis vaiksytej asas ant siu saldainiu gamybos buvo biggrin.gif ir sirupo nemaisyti, kai jis jau uzverda! Nes susicukruos...

Riesuteliu vidun galima deti Rududu, riesuta dar ismeigt i vidu biggrin.gif arba sokoladini krema, na tie visi Nutellos ir kiti su daug E biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 01 21, 16:24)
Reikia kaitinti kol sirupas pradeda kunkuliuoti letais burbulais. As dariau pagal si recepta. Bet vyras man aiskina, kad jis vaiksytej dar acto siek tiek pyle. Nu jis vaiksytej asas ant siu saldainiu gamybos buvo biggrin.gif ir sirupo nemaisyti, kai jis jau uzverda! Nes susicukruos...

Riesuteliu vidun galima deti Rududu, riesuta dar ismeigt i vidu biggrin.gif arba sokoladini krema, na tie visi Nutellos ir kiti su daug E biggrin.gif



Aciu uz patarima bandysiu toliau daryti biggrin.gif Turbut man nesigavo, nes tam recepte buvo parasyta virti ant mazos ugnies ir maisyti kol pasidarys permatomas, tai as maisau maisau, o po to man tirsteja ir vos nuo puodo nugramdau doh.gif Tai turbut kaip ir rasete iki uzvirimo ir nemaisyti, nes pradeda cukruotis lotuliukas.gif O teisybe idomu, kad radau, jog vietoj vandens galima sulciu ir tada bus su spalva? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzolina @ 2011 01 21, 16:23)
Aciu uz patarima bandysiu toliau daryti biggrin.gif  Turbut man nesigavo, nes tam recepte buvo parasyta virti ant mazos ugnies ir maisyti kol pasidarys permatomas, tai as maisau maisau, o po to man tirsteja ir vos nuo puodo nugramdau  doh.gif  Tai turbut kaip ir rasete iki uzvirimo ir nemaisyti, nes pradeda cukruotis  lotuliukas.gif  O teisybe idomu, kad radau, jog vietoj vandens galima sulciu ir tada bus su spalva?  smile.gif


Maisyti iki uzvirimo, bet kai uzverda tik ziuret kaip kunkuliuoja smile.gif o del sulciu nezinau, bet reiks isbandyt, nes gi formele tai nusipirkau biggrin.gif tai tik su cukrum isbandziau.
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 01 21, 14:14)
Aciu 4u.gif  o kiek verdat ta kondencuota piena ir kokiu santykiu deti sviesta ir kondencuota piena?

Kondensuotą pieną (ne pieno produktą!) virti apie 2val. Aš dedu 100gr. virto pieno / 50gr. sviesto. Tik sviesto nelydau, kaip anksčiau rašė vivir, tiesiog išimu iš šaldytuvo, kad atsileistų iki kambario temperatūros ir suplaku mikseriu su virtu kond.pienu. Į vidų dar įdedu riešutą.
Atsakyti