Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-11

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 01 16, 07:49)
Ti kad as nezinau... as tik is Jusu dabar suzinojau, kad ten sausi pusryciai... bet jei taip sovus i galva, tai daryciau su tais standartiniais corn flakes, sviesiais...  unsure.gif


Labas rytas .

Kadangi aš nesu jų mėgėja , nelabai pavadinimus žinau ( dukra valgo , tai tiek ir žinau ) , tik jie turi būti tokie lyg palakuoti , blizgantys , geros firmos , ir kuo plonesni .

Žiūrint koks kremas , į rudą rudus dėti tinka , į šviesų - šviesius , bet jei į rudą įdėsite šviesių tikrai nieko blogo nenutiks .
Atsakyti
Ar Rugiageles Napaleonui reikia lakstus sulaistyti?
Atsakyti
Vakar Spygliaus ricotos tortą baigiau kept 2,30 val tai nežinau ar bus skanus tiek mažai pastovėjęs, vakare valgysim. Paskaičiau, kad antroj dienoj skanesnis, nu žiūrėsim, jei pavyks tai nufotkinsiu pjūvį, bet kai svečiuos valgysim gali būt negražu fotkint, na bus matyt. Ai ir biskvitą vakar visą kepiau ne atskirus lakštus, bet kaip ten su siūlu pjaut tai neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 16, 13:37)
Vakar Spygliaus ricotos tortą baigiau kept 2,30 val tai nežinau ar bus skanus tiek mažai pastovėjęs, vakare valgysim. Paskaičiau, kad antroj dienoj skanesnis, nu žiūrėsim, jei pavyks tai nufotkinsiu pjūvį, bet kai svečiuos valgysim gali būt negražu fotkint, na bus matyt. Ai ir biskvitą vakar visą kepiau ne atskirus lakštus, bet kaip ten su siūlu pjaut tai neįsivaizduoju  g.gif

man tai dzin buna,ziuri kas,ar ne kai fotkinu-man reikia ir taskas biggrin.gif
o su siulu,bent jau as,pjaunu taip:pirmiau su peiliu ipjaunu aplink biskvita,o tada jau ir siulas gerai eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2011 01 16, 12:35)
Ar Rugiageles Napaleonui reikia lakstus sulaistyti?


Tikrai ne..
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 16, 08:05)
jeigu čia kalbam apie Spyglio rikotinį tortą, tai ten kremo ir taip ūkiškai gaunasi  4u.gif jei gauni rikotos, pas mus rikota jei nepameluosiu dabar apie 250 g, tai dar grietinėlės reikėtų dadėti 420 g, tai Tau dviejų pakelių po 285 g grietinėlės per akis  4u.gif  nebent darysi didesnio skersmens nei parašyta  4u.gif


Taip,apie Spygliaus Rikotinį tortą.Pas mus irgi Rikota po 250g.Gaminsiu 26cm. skersmens tortinėje.

QUOTE(mulatux @ 2011 01 16, 11:51)
man tai dzin buna,ziuri kas,ar ne kai fotkinu-man reikia ir taskas  biggrin.gif
o su siulu,bent jau as,pjaunu taip:pirmiau su peiliu ipjaunu aplink biskvita,o tada jau ir siulas gerai eina  smile.gif

Man taip pat vienodai žydi sodai,kas ką galvoja,kai fotkinu drinks_cheers.gif .O be to,jau visi žino kam reikia,tai klausimų nelabai ir kyla lotuliukas.gif
Aš tai biskvitus pjaunu su duoniniu peiliu,man lygiai gražiai pasidalina,tik aš įpjaunu ir po truputį suku aplink,kol visą perpjaunu.Su siūlu kažkada bandžiau,neišeina man nors tu ką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 16, 13:37)
. Ai ir biskvitą vakar visą kepiau ne atskirus lakštus, bet kaip ten su siūlu pjaut tai neįsivaizduoju  g.gif

visada kepu visą biskvitą iš karto. ir irgi pjaunu su duoniniu ilgu peiliu 4u.gif su siūlu net nemokėčiau elgtis unsure.gif
Atsakyti
Napoleono lakštai niekada neliejami ...niekuom .

Su siūlu labai paprasta pjauti ..... imamas stiprus geriausia šilko siūlas , biskvitas aplinkui peiliu įpjaunamas po 1 cm.....tada į tą įpjovimą ( siūlu apjuosi visą tortą ) patalpini siūlą , priešais save , siūlą sukryžiuoji ir trauki į priešingas puses , skėti rankas , kaip norėdama kažką apkabinti biggrin.gif , taip supjaustai į kiek reikia sluoksnių .
Atsakyti
sugalvojau isbandyt rugiageles26 napoleono recepta smile.gif ...cituoju kremo aprasyma...
Kremui išmaišyti kiaušinius su krakmolu, kad neliktų gumuliukų ir palaipsniui į juos supilti karštą pieną. Dėti masę ant ugnies ir virti maišant 5 – 7 minutes, kol sutirštės. Visiškai ataušinti. Išplakti virtą kondensuotą pieną ir kremą. Atskirai išplakti grietinėlę ir atsargiai sumaišyti su išplaktu kremu.

Tai va supyliau karsta piena,neuzvirinta, ir ta mase man dar bemaisant inde sutirstejo g.gif ,nespejau net ant ugnies det.Gavosi tirsta.Tai ar jau ja mesti g.gif ar i atvesusia maisyti kondensuota piena g.gif ar yra kam nors taip buve g.gif

Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 16, 10:42)
Merginos gal žinot kur Vilniuje yra pirkt mažesnių tortinių?


IKI esu pirkus 18 cm. Dar mazesniu profesionalu parduotuvese reikia ieskot.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 01 16, 13:52)
Tikrai ne..



QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 16, 17:07)
Napoleono lakštai niekada neliejami ...niekuom .



dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solen @ 2011 01 16, 17:47)
sugalvojau isbandyt rugiageles26 napoleono recepta smile.gif ...cituoju kremo aprasyma...
Kremui išmaišyti kiaušinius su krakmolu, kad neliktų gumuliukų ir palaipsniui į juos supilti karštą pieną. Dėti masę ant ugnies ir virti maišant 5 – 7 minutes, kol sutirštės. Visiškai ataušinti. Išplakti virtą kondensuotą pieną ir kremą. Atskirai išplakti grietinėlę ir atsargiai sumaišyti su išplaktu kremu.

Tai va supyliau karsta piena,neuzvirinta, ir ta mase man dar bemaisant inde sutirstejo g.gif ,nespejau net ant ugnies det.Gavosi tirsta.Tai ar jau ja mesti  g.gif ar i atvesusia maisyti kondensuota piena g.gif ar yra kam nors taip buve g.gif


Nieko tokio, daryk toliau, kaip aprasyta. Svarbu sutirstejo.
Atsakyti