Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-11

QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 17, 07:37)
O kuri čia ištampė ?


Tai jau sumazinta turbut biggrin.gif nes buna kai ideda.... tai reikia susirast tampant kompiuterio pele kur gelyte ant torto biggrin.gif
Atsakyti
nu gi ne iš blogos valios žmonėms taip gaunasi... pasitaisė žmogus 4u.gif
Atsakyti
Tai va pervariau visas , lyg ir geros sudėtos , na o kartais visko pasitaiko , tiesiog pamiršti nustatyt ant mažesnių matmenų , šast ir per visą monitorių tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 17, 08:37)
O kuri čia ištampė ?

Aš aš čia tokia nemokša su nuotraukom blush2.gif bet po to pavyko sumažint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 17, 08:37)
O kuri čia ištampė ?

buvo ikelta didele foto,bet poto pataise.
jei ka,tai as tik draugiskai patariau,o ne kokius tai priekaistus drebiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2011 01 17, 10:35)
buvo ikelta didele foto,bet poto pataise.
jei ka,tai as tik draugiskai patariau,o ne kokius tai priekaistus drebiau  ax.gif


Męs taip ir supratom friends.gif
Atsakyti
Neli, turiu klausima del ferrero roche. Valgem si savaitgali, bet man tie visi vafliai suminkstejo visiskai- net sakyciau nelabai graziai ta aptizus kose atrodo, tokia fig suprasi, kas ten deta g.gif o jum traskejo tie vafliai?
arba as pgl pavadinima labai daug tikejausi...man Olestos turtingas kavos- ner ka lygint -1000 kartu skanesnis...
Atsakyti
o kur jus tortus su sviestiniais kremais paliekat subrest - saldytuve ar ant stalo? ax.gif dar niekad nedariau tortuku su riebiais pertepimais, vis grietinele dedu, o su ja viskas aisku, i saldytuva ir vsio... o cia paskaiciau ir susimasciau, saket kad skanus buna tik pabuves kambario temperaturoj g.gif .
Atsakyti
na va, ateinu su atsiliepimais apie asseni napoleono lakštų su mišelės napoleono pertepimu ir mano pridėtomis trintomis spanguolėmis. Sutepiau trečiadienį vakare, valgėm ir sekmadienį, nieks neprarūgo, mano laimei. Iš esmės tortas kaip tortas, valgomas, kiti gyrė, o man... yra žymiai skanesnių biggrin.gif lyg burnoj vėlėsi tas neriebus kremas ir sluoksniuoti lakšteliai... Skonio reikalas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos gal turit kokią gudrybę kaip vienodai sulaistyt lakštus, nes mano apatinis būna per šlapias, o viršutinis sausokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 17, 14:45)
Merginos gal turit kokią gudrybę kaip vienodai sulaistyt lakštus, nes mano apatinis būna per šlapias, o viršutinis sausokas  g.gif


as tai koditeriniu sepeteliu darbuojuos mirksiukas.gif ,vilgau ji i sirupa ir braukiu per biskvita...lygiai gerai isigeria smile.gif
Atsakyti
subręsti tai subręsta ir šaldytuve, bet ta prasme valgyti nereikia skubėti iš šaldytuvo ištraukus, nes kremas susitingęs būna, labai sviestinis, užtata gali pasirodyti riebus, jį reikia palaikyti kambbario temperatūroje, jis „atitirpsta“ ir išpurėja, va tada jo pats skanumėlis 4u.gif
Atsakyti