Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-11

QUOTE(tarškaliukas @ 2011 02 09, 21:07)
doh.gif jis jau išneštas į šiukšliadėžę. Dėkui, kitą kart žinosiu.


nu kam taip drąstiškai doh.gif

jei kas neaišku, ateikit klauskit, jei ne viena tai kita galinti patarti - pasakys ką daryt tam tikru atveju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2011 02 09, 20:06)
sviestinį grietinėlinį kremą galima gelbėti jį pašildžius ir plakant mikseriu, kol susijungia išsiskyręs skystis su kremu 4u.gif


As viena karta su grietinele svietsini kai paisldziau... trumpam.. tai geriau nesakysiu kas gavosi.. doh.gif va vien sviestini krema jei sutraukia, tada atsigauna, bet su grietinele man neatsigavo.. dar daugiau paleido skyscio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2011 02 09, 21:22)
ir grilijažo kitą kart daugiau daryčiau , bijojau , kad grilijažas nesigaus

aš iškart dariau trigubą normą bigsmile.gif abžora lotuliukas.gif tai dar ir saldainiam liko wub.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 09, 21:40)
As viena karta su grietinele svietsini kai paisldziau... trumpam.. tai geriau nesakysiu kas gavosi..  doh.gif va vien sviestini krema jei sutraukia, tada atsigauna, bet su grietinele man neatsigavo.. dar daugiau paleido skyscio biggrin.gif

gal perkaitinai? g.gif
man visada pasildzius gaunasi gerai smile.gif
Atsakyti
Sivakar ir as kepu torta... irgi kazkaip nevykusiai gaunasi doh.gif isbandysiu ir sarlot krema. Tik man jis kazkoks skystokas gaunasi, ikisau i saldytuva kad gal pastings truputi sviestas... Kaip turetu buti is tikruju?Ar jis iki putu kaip nors issiplaka, ar nuo sviesto turetu buti koks standesnis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2011 02 09, 21:22)
šis tortas toks iš riebesnių , kremo gaunas nemažai , tai bent mano skoniui biskvitus galima ir storelėsnius dėt ir brendu laistyt ir brendaus nepagailėt  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2011 02 09, 20:44)
Sivakar ir as kepu torta... irgi kazkaip nevykusiai gaunasi doh.gif isbandysiu ir sarlot krema. Tik man jis kazkoks skystokas gaunasi, ikisau i saldytuva kad gal pastings truputi sviestas... Kaip turetu buti is tikruju?Ar jis iki putu kaip nors issiplaka, ar nuo sviesto turetu buti koks standesnis? g.gif


Na jis gaunasi standus g.gif ganetinai standus, nes man stovi kaip pastatytas.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 09, 21:47)
Na jis gaunasi standus  g.gif ganetinai standus, nes man stovi kaip pastatytas.

tai ji ilgai reikia plakti? g.gif nes jei viska sumaisau, tai jis toks skystokas... o gal dar i per silta mase sviesta sudejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2011 02 09, 21:40)
nu kam taip drąstiškai doh.gif

jei kas neaišku, ateikit klauskit, jei ne viena tai kita galinti patarti - pasakys ką daryt tam tikru atveju 4u.gif

Na, matyt, per mažai aš dar praktikos turiu. Šį kartą labai atsargiai viską dariau, jungiau sviesto masę (sviestą trumpai labai palaikius šaldytuve) su grietinėlės mase. Maišiau atsargiai po kelis šaukštus dedant grietinėlės.
Gaunasi man sviesto gumulėlaii nors tu ką. Pasukų nėra, tai jau smagu.
Sakykite, ar dabar palaikyti kambario temp. ar tiesiog tepti ir tiek.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 09 vasario 2011 - 21:15
QUOTE(slyva @ 2011 02 09, 21:49)
tai ji ilgai reikia plakti? g.gif nes jei viska sumaisau, tai jis toks skystokas... o gal dar i per silta mase sviesta sudejau  g.gif

man anksciau irgi skystoka mase gaudavosi. dabar karsta mase visada i balkona isnesu kol sviesta plaku. ai,dar kiausinuka arba maza dedu arba jei turiu didesni,tai pamaisau ji viena ir siektiek atskiriu,maziau jo dedu
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 09, 22:16)
man anksciau irgi skystoka mase gaudavosi. dabar karsta mase visada i balkona isnesu kol sviesta plaku. ai,dar kiausinuka arba maza dedu arba jei turiu didesni,tai pamaisau ji viena ir siektiek atskiriu,maziau jo dedu

aha, gal ir kiausinio galejo buti per daug... bet siandien jau kaip gavosi taip, uztepiau su tuo kas gavosi paprastai, ziuresiu kaip stings. kita kart gal geriau gausis smile.gif
Atsakyti
labas vakarelis, vis paskaitineju cia pas jus ir nusprendziau isbandyti ka nors naujo, nes keleta kartu vis rafaelo svajone kepiau, o dabar ketinu "juoda miska" pabandyti tik turiu klausimeli ar butina kepti biskvitus atskirai? nes jie turi atvesti formoje o kepimui kitos neturiu... tai kaip geriau daryt? arba gal kitokius biskvitus galima kept siam tortui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuliuke @ 2011 02 09, 22:49)
labas vakarelis, vis paskaitineju cia pas jus ir nusprendziau isbandyti ka nors naujo, nes keleta kartu vis rafaelo svajone kepiau, o dabar ketinu "juoda miska" pabandyti tik turiu klausimeli ar butina kepti biskvitus atskirai? nes jie turi atvesti formoje o kepimui kitos neturiu... tai kaip geriau daryt? arba gal kitokius biskvitus galima kept siam tortui?  smile.gif

visada formos dugna dengiu kepimo popieriumi.biskvitas iskepa,su popieriumi isimu,kloju kita popieriu ir kepu sekanti biskvita.kol iskepa antras biskvitas,atvesta pirmasis,tada jau ir popieriu galima lengvai nuimti mirksiukas.gif
Atsakyti