Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-11

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 10, 12:30)
Ir as dar i kiekviena sluoksni jo dedu, jei mase buna dengtas tortas.

Sakykit , nu nusisnekesiu, ale man reik atsakymo smile.gif rikota uzsaldyt galima?  blush2.gif

nezinau kaip rikota, bet as uzsaldziau maskarpone, tai atsilus gavos tokia kaip biri varske, zinoma issiplakt jau niekas nebesiplake, bet i torta sudejau vis tiek, kaip varske 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 02 10, 12:33)
nezinau kaip rikota, bet as uzsaldziau maskarpone, tai atsilus gavos tokia kaip biri varske, zinoma issiplakt jau niekas nebesiplake, bet i torta sudejau vis tiek, kaip varske 4u.gif


Tai gal eisiu ka sumeistrausiu...
Atsakyti
aciu spygliui uz patarima kaip isgelbet sviestini-grietineles krema aciuks.gif
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 09, 21:40)
As viena karta su grietinele svietsini kai paisldziau... trumpam.. tai geriau nesakysiu kas gavosi..  doh.gif va vien sviestini krema jei sutraukia, tada atsigauna, bet su grietinele man neatsigavo.. dar daugiau paleido skyscio biggrin.gif

vis skaitydavau, kad kitoms atsiskiria ir stebedavaus, nes visad normaliai gaudavos, o vakar fukt ir man pasukos issiskyre ir jau maniau viskas mano Zozefinai cool.gif o atgaivinau taip: pradziai nupyliau visas pasukas, o pati krema dejau i kita bliuda su karstu vandeniu ir plakiau. Kai jau kremas pasidare minkstutelis ir vientisas- po sauksta pyliau tas pasukas. Nu ir viskas susijunge i vientisa krema thumbup.gif aisku, jis nebe toks purus, bet nors ne i siuksliu kibira ax.gif
o dabar tyliai paklausiu (gal cipciukas neisgirs), kas jau daret zozefina: kaip manot, o skonis labai nukentetu, jei ji sutept tik su grietineles kremu? nes man tas kremas stresa varo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 02 10, 19:03)
aciu spygliui uz patarima kaip isgelbet sviestini-grietineles krema aciuks.gif

vis skaitydavau, kad kitoms atsiskiria ir stebedavaus, nes visad normaliai gaudavos, o vakar fukt ir man pasukos issiskyre ir jau maniau viskas mano Zozefinai  cool.gif o atgaivinau taip: pradziai nupyliau visas pasukas, o pati krema dejau i kita bliuda su karstu vandeniu ir plakiau. Kai jau kremas pasidare minkstutelis ir vientisas- po sauksta pyliau tas pasukas. Nu ir viskas susijunge i vientisa krema  thumbup.gif aisku, jis nebe toks purus, bet nors ne i siuksliu kibira  ax.gif
o dabar tyliai paklausiu (gal cipciukas neisgirs), kas jau daret zozefina: kaip manot, o skonis labai nukentetu, jei ji sutept tik su grietineles kremu? nes man tas kremas stresa varo  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif manau kremas nenukentes, nes ten labai mazai sviestuko... nes ten pats visas skonis - biskvitas .. jis visa aromata duoda.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 10, 20:07)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif manau kremas nenukentes, nes ten labai mazai sviestuko... nes ten pats visas skonis - biskvitas .. jis visa aromata duoda.

nu tu mane supratai ax.gif ir as taip manau dlel to kremo. Ir nevadinsiu jo jau Zozefina schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 02 10, 19:10)
nu tu mane supratai  ax.gif ir as taip manau dlel to kremo. Ir nevadinsiu jo jau Zozefina  schmoll.gif  schmoll.gif


Zozefinos pussesere smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 02 10, 20:10)
nu tu mane supratai  ax.gif ir as taip manau dlel to kremo. Ir nevadinsiu jo jau Zozefina  schmoll.gif  schmoll.gif

vadink Zosele lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, Gal galite duoti nuoroda kur ieskoti Tailandietisko su bananais..... torto ( nu neatsimenu net pavadinimo unsure.gif ). Reikia pradeti bandomuosius kepimus (svenciu maratonas prasideda mirksiukas.gif ) Si karta bandysiu ta Tailandietiska.. ( jei kas padesite rasti recepta ) ir „Slyvos šokolade“. Ir gal galite kuri patarti kuris skanesnis, orginalesnis ar kaip kitais "labiasnis" smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 02 11, 10:40)
Sveikos, Gal galite duoti nuoroda kur ieskoti Tailandietisko su bananais..... torto ( nu neatsimenu net pavadinimo  unsure.gif  ). Reikia pradeti bandomuosius kepimus (svenciu maratonas prasideda  mirksiukas.gif ) Si karta bandysiu ta Tailandietiska.. ( jei kas padesite rasti recepta ) ir „Slyvos šokolade“. Ir gal galite kuri patarti kuris skanesnis, orginalesnis ar kaip kitais "labiasnis"  smile.gif Aciu 4u.gif


Tailandietiskas bananu tortas

Neragavau Slyvos sokolade, tai negaliu pasakyt, kuris skanesnis...
Atsakyti
Labas,prasau padekit.Man reikia sviestines teslos recepto.kai buvau maza mama gamindavo man labai skanu pyraga ir nebepamena teslos recepto.Labai noreciau ji pagaminti savo vyrui valentino dienos proga.As panenu kad mama kai pagindavo ta tesla ,ja dedavo i kamara kuriam laikui,kad jinai susaltu ir poto tarkuodavo ja.Sutarkuota dedavo i orkaite iskepdavo ir tada jau is jos gamindavo ta pyraga is kondensuoto pieno.Gal kauri zinot sitos teslos recetuka? Lbai dekinga buciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galit kuri patarti, savaitgaliui noriu issikepti rafaelo tortuka, bet pamirsau nusipirkti standiklio pertepimui, ar galima ja pakeisti paprasta zalatina, ar vis tik reiketu lekti i parde ieskoti to standiklio? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriniuks @ 2011 02 11, 11:31)
Sveikos merginos, gal galit kuri patarti, savaitgaliui noriu issikepti rafaelo tortuka, bet pamirsau nusipirkti standiklio pertepimui, ar galima ja pakeisti paprasta zalatina, ar vis tik reiketu lekti i parde ieskoti to standiklio? blush2.gif


Nebutinas standiklis, nebutina ir zelatina, jei grietinele 35 % arba 36 % riebumo. Gaunasi standus kremas.
Papildyta:
QUOTE(armyteee @ 2011 02 11, 11:12)
Labas,prasau padekit.Man reikia sviestines teslos recepto.kai buvau maza mama gamindavo man labai skanu pyraga ir nebepamena teslos recepto.Labai noreciau ji pagaminti savo vyrui valentino dienos proga.As panenu kad mama kai pagindavo ta tesla ,ja dedavo i kamara kuriam laikui,kad jinai susaltu ir poto tarkuodavo ja.Sutarkuota dedavo i orkaite iskepdavo ir tada jau is jos gamindavo ta pyraga is kondensuoto pieno.Gal kauri zinot sitos teslos recetuka? Lbai dekinga buciau  4u.gif


Manau kalba eina apie Trupiniuoti
Atsakyti