Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-11

QUOTE(Olesta @ 2011 01 17, 16:05)
subręsti tai subręsta ir šaldytuve, bet ta prasme valgyti nereikia skubėti iš šaldytuvo ištraukus, nes kremas susitingęs būna, labai sviestinis, užtata gali pasirodyti riebus, jį reikia palaikyti kambbario temperatūroje, jis „atitirpsta“ ir išpurėja, va tada jo pats skanumėlis  4u.gif



dabar jau aisku bigsmile.gif . labai labai aciu uz atsakyma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 17, 15:45)
Merginos gal turit kokią gudrybę kaip vienodai sulaistyt lakštus, nes mano apatinis būna per šlapias, o viršutinis sausokas  g.gif

Sirupeli purskiu purkstuku,paskyriau toki nedideli specialiai virtuvei smile.gif
Atsakyti
"Slyvos sokolade" tortui koki butent kondensuota piena naudojot? o graikiskus riesutus reikia pakepinti ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mulatux: 17 sausio 2011 - 16:15
SOS: kodel man rugiageles napaleono kremas nesustigo, kaip supyliau skysta, toks ir gavosi. Kazko jis man labai skystas gavosi unsure.gif tik atkabinu forma ir bega verysad.gif kaip gelebet situacija? Padekit, pasiruosiau sian vakare puosybai, o neturiu net galimybes aptept sviestiniu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2011 01 17, 17:30)
SOS: kodel man rugiageles napaleono kremas nesustigo, kaip supyliau skysta, toks ir gavosi. Kazko jis man labai skystas gavosi unsure.gif  tik atkabinu forma ir bega  verysad.gif kaip gelebet situacija? Padekit, pasiruosiau sian vakare puosybai, o neturiu net galimybes aptept sviestiniu verysad.gif


čia tas kur assenti lakštai ir mišelės pertepimas? tai kad gaminau nesenai, tai kremas tooooks tirštas gavosi, vos aptepiau... ir be formos gaminau... krakmolo nepamiršai??? rududu dėjai?
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 01 17, 17:35)
čia tas kur assenti lakštai ir mišelės pertepimas? tai kad gaminau nesenai, tai kremas tooooks tirštas gavosi, vos aptepiau... ir be formos gaminau... krakmolo nepamiršai??? rududu dėjai?


nu taip. dariau is puses porcijos.

krakmolo 3 saukstus, 1 kaisini ir 1 tryni. Pieno 250 ml, sutirstejo normaliai. Nors nezinau kiek turetu but, bet sutirstejes formos nelaike g.gif 5-7 min tikrai nekaitinau. Gal per mazai? Tada beveik visa rududu imeciau ir kai ji dejau ir plakiau tai skystejo, skystejo, skystejo kol as a rududu sudejau. O grienele gerai issiplake ir sumaisius gavosi tirstas, bet tekantis kremas. Tokiu esu darius, jie sustingdavo (tik ten reikdavo deti zalatinos) verysad.gif

imt sauksta ir valgyti visiems is bliudo? verysad.gif o ka daryti su narcizais ir kalijoms taip laukiau kol galesiu uzdeti ant torto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 01 17, 14:31)
na va, ateinu su atsiliepimais apie asseni napoleono lakštų su mišelės napoleono pertepimu ir mano pridėtomis trintomis spanguolėmis. Sutepiau trečiadienį vakare, valgėm ir sekmadienį, nieks neprarūgo, mano laimei. Iš esmės tortas kaip tortas, valgomas, kiti gyrė, o man... yra žymiai skanesnių  biggrin.gif  lyg burnoj vėlėsi tas neriebus kremas ir sluoksniuoti lakšteliai... Skonio reikalas smile.gif



Veltis neturejo...
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2011 01 17, 15:05)
subręsti tai subręsta ir šaldytuve, bet ta prasme valgyti nereikia skubėti iš šaldytuvo ištraukus, nes kremas susitingęs būna, labai sviestinis, užtata gali pasirodyti riebus, jį reikia palaikyti kambbario temperatūroje, jis „atitirpsta“ ir išpurėja, va tada jo pats skanumėlis  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2011 01 17, 17:43)
nu taip. dariau is puses porcijos.

krakmolo 3 saukstus, 1 kaisini ir 1 tryni. Pieno 250 ml, sutirstejo normaliai. Nors nezinau kiek turetu  but,  bet sutirstejes formos nelaike  g.gif 5-7 min tikrai nekaitinau. Gal per mazai? Tada beveik visa rududu imeciau ir kai ji dejau ir plakiau tai skystejo, skystejo, skystejo kol as a rududu sudejau. O grienele gerai issiplake ir sumaisius gavosi tirstas, bet tekantis kremas. Tokiu esu darius, jie sustingdavo (tik ten reikdavo deti zalatinos)  verysad.gif

imt sauksta ir valgyti visiems is bliudo? verysad.gif o ka daryti su narcizais ir kalijoms taip laukiau kol galesiu uzdeti ant torto verysad.gif


o kremą išvirusi ataušinai? (virti tai reikia tas nurodytas minutes, manau kad reikia, pati viriau net ilgiau gal..) jis kai atvėsta dar sutirštėja. tada dedi rududu (jis ir kietas ganėtinai), neskystėja niekas, nes nėra kam skystėti... jei kremas buvo šiltas, tikiu kad ir grietinėlė praskydo... gal dar sustings, kiek laiko šaldytuve jis jau būna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 17 sausio 2011 - 16:47
QUOTE(Bossi @ 2011 01 17, 16:30)
SOS: kodel man rugiageles napaleono kremas nesustigo, kaip supyliau skysta, toks ir gavosi. Kazko jis man labai skystas gavosi unsure.gif  tik atkabinu forma ir bega  verysad.gif kaip gelebet situacija? Padekit, pasiruosiau sian vakare puosybai, o neturiu net galimybes aptept sviestiniu verysad.gif


man irgi taip pat buvo...daugiau nebedarau..... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
bet pats tortas buvo labai skanus nežiurint to begančio kremo...gerai ,kad savo šeimai buvo bandytas,nes kitaip nežinau ka bučiau darius.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 01 17, 17:46)
man irgi taip pat buvo...daugiau nebedarau..... schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
bet pats tortas buvo labai skanus nežiurint to begančio kremo...gerai ,kad savo šeimai buvo bandytas,nes kitaip nežinau ka bučiau darius.... g.gif


keistai... tik įdomu kas gali būti, kai kremai visi standūs... arba čia man pasisekė netyčia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2011 01 17, 16:43)
nu taip. dariau is puses porcijos.

krakmolo 3 saukstus, 1 kaisini ir 1 tryni. Pieno 250 ml, sutirstejo normaliai. Nors nezinau kiek turetu  but,  bet sutirstejes formos nelaike  g.gif 5-7 min tikrai nekaitinau. Gal per mazai? Tada beveik visa rududu imeciau ir kai ji dejau ir plakiau tai skystejo, skystejo, skystejo kol as a rududu sudejau. O grienele gerai issiplake ir sumaisius gavosi tirstas, bet tekantis kremas. Tokiu esu darius, jie sustingdavo (tik ten reikdavo deti zalatinos)  verysad.gif

imt sauksta ir valgyti visiems is bliudo? verysad.gif o ka daryti su narcizais ir kalijoms taip laukiau kol galesiu uzdeti ant torto verysad.gif


As tai sakyciau, kad tu per daug kremo uztepei ant kiekveino sluoksnio g.gif nespejo net sugerti... ir likutis bega... as taip manau... visas neturetu isbegt, tu atidarius forma aptepliok sonus, ir paskui bandyk svietsiniu kremu. Man tai kazkaip nebuvo problemu tokiu.. nebuvo tas kremas tirstas, bet ir neskystas...
Papildyta:
QUOTE(simisimi84 @ 2011 01 17, 16:46)
o kremą išvirusi ataušinai? (virti tai reikia tas nurodytas minutes, manau kad reikia, pati viriau net ilgiau gal..)  jis kai atvėsta dar sutirštėja. tada dedi rududu  (jis ir kietas ganėtinai), neskystėja niekas, nes nėra kam skystėti...  jei kremas buvo šiltas, tikiu kad ir grietinėlė praskydo... gal dar sustings, kiek laiko šaldytuve jis jau būna?


Va cia gali taip buti..

Man tai jokiu problemu nebuvo net be formos sutepinejant.. nieks netekejo schmoll.gif kazka ne taip padaret... pas mane sis tortas daznai daromas ir visu giriamas..

Didziausia beda galejo but ta, kad per daug kremo tepet.
Papildyta:
QUOTE(simisimi84 @ 2011 01 17, 16:48)
keistai... tik įdomu kas gali būti, kai kremai visi standūs... arba čia man pasisekė netyčia  bigsmile.gif


As kiek esu dariusi, man niekad nebego irgi. O kepiau tikrai daug kartu si torta smile.gif
Atsakyti
nea...ne tame reikalas,kad per daug kremo...tiesiog kaip ir Bossi ,taip ir man jis gavosi skystas...bet man kažkaip ytarimas ,kad gal per daug Rududu ydejau,nes kai jy išplaki tai jis toks skystas pasidaro.....
Atsakyti