Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai. Gartraukiai

QUOTE(kristij @ 2007 08 23, 07:57)
KOKIOS FIRMOS GARTRAUKIAI SKAITOSI GERIAUSI? MUMS REIKIA IMONTUOJAMO, VIRS 600M3/H, 60CM PLOCIO. KAS KOKI REKOMENDUOTUMET?

Pas mus imontuojamas DZETAIR, 900 M3/H 60 cm.plocio, esu patenkinta 4u.gif
Atsakyti
kiek žinau atstumas turi būti ne mažiau 60 cm
Atsakyti
QUOTE(ANŽELINA @ 2007 08 23, 10:03)
kiek žinau atstumas turi būti ne mažiau 60 cm

O man atrodo, kad ne daugiau 60cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2007 08 23, 07:55)
Ir man jis labai fainas!Tik kaina didoka.Internete 1399 Lt.Gal jus matet kur pigiau?

Mes tokį turim, traukia tikrai gerai, ir triukšmą jis palyginti nedidelį skleidžia cool.gif cool.gif
Atsakyti
O kaip jį sumontavot? Po spintele, ar aukščiau nei spintelių linija. Elica nepateikia rekomendacijų kokiu atstumu įmontuoti nuo stalviršio.
Atsakyti
Vyšniukė o šitas gartraukis pas jus su keičiamais filtrais ar prie ventiliacijos angos pajungtas? Nes mums prie ventiliacijos nelabai gaunasi prieiti, o su filtrais girdėjau, kad trukšmingiau dirba ir ne taip gerai traukia
Atsakyti
nu dabar ir as tundra pasirodysiu biggrin.gif , bet jus man pasakykit, jei pirksim imontuojama gartrauki, tai ar ji galesim paprastai prie sienos pritvirtinti?ar jis tiktai prie spienteliu kaip nors stvirtinasi?nes spinteles, tik veliau ruosiames daryti, o gartraukio jau dabar noretusi? g.gif
ir dar , jei gartraukis imontuojamas, tai ji galima jungti i ventiliacine anga? ta prasme galima i juos is virsaus ta zarna pajungti?
nu ir dar, kas galit pakonsultuokit:ar galima ta gartraukio zarna i bet kokia ventilaicine anga kisti? nusipirkom kotedza..padeveta jau..nesuprantu...yra tos ventiliacines groteles, galvoju isimsim jas ir pajungsim ten gartarauki? kazin gerai galvoju g.gif
kas galit paaskinkit man tundrai blush2.gif
ir dar :gal zinot ka reiksia gartraukis "kompakt" tipo nu pvz: http://www.neriba.lt/index.php

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mastė: 27 rugpjūčio 2007 - 12:56
QUOTE(Mastė @ 2007 08 27, 12:55)
nu dabar ir as tundra pasirodysiu  biggrin.gif , bet jus man pasakykit, jei pirksim imontuojama gartrauki, tai ar ji galesim paprastai prie sienos pritvirtinti?ar jis tiktai prie spienteliu kaip nors stvirtinasi?nes spinteles, tik veliau ruosiames daryti, o gartraukio jau dabar noretusi?  g.gif
ir dar , jei gartraukis imontuojamas, tai ji galima jungti i ventiliacine anga? ta prasme galima i juos is virsaus ta zarna pajungti?
nu ir dar, kas galit pakonsultuokit:ar galima ta gartraukio zarna i bet kokia ventilaicine anga kisti? nusipirkom kotedza..padeveta jau..nesuprantu...yra tos ventiliacines groteles, galvoju isimsim jas ir pajungsim ten gartarauki? kazin gerai galvoju  g.gif
kas galit paaskinkit man tundrai  blush2.gif
ir dar :gal zinot ka reiksia gartraukis "kompakt" tipo nu pvz: http://www.neriba.lt/index.php



Montuojamas gartraukis tvirtinasi spinteleje, prie sienos nepritvirtinsite, nebent darysites spec. tvirtinimus.
Gartraukio ortakis turi buti nuvestas i tam skirta ventiliacine anga.
Jei nezinote kam skirta ventiliacine anga, reiktu pirma issiaikinti,
jeigu ta pacia ventiliacija naudojasi kazkas kitas, kad nebutu problemu.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
ir as tundra noriu paklaust...ale noreciau gaut koki paprasta atsakyma,be tu protingu formuliu tongue.gif tongue.gif musu virtuve apie 14 kv.m,aukstis gal 2,7 m...reik nelabai brangaus 60 cm gartraukio...koki patartumet pirkt,nes tuose galimgumuose tai as ne velnio nesuprantu...nusiziurejuai toki nebrangu JET AIR berods,taij o galingumas 450 vata (ar kuom jis ten skaiciuojas blush2.gif ),ar uztektu?ir kaip zinot ar labai garsiai uzia,nes kaikuriuose parduotuveje jie pajungti,o kaikur ne...
Atsakyti
ale velniskai aktyvi diskusija sitoje temoje vyksta lotuliukas.gif lotuliukas.gif sneku pati sus savimi lotuliukas.gif nu gal kas atsiras...ka manote apie ELICA gartraukius?
Atsakyti
MB kažkokį galingą nusižiūrėjo, nes užtrigo man jo tas pavadinimas ELIKA.. o daugiau nieko nežinau....
Atsakyti
Mes esame nusižiūrėję Jan Kolbe gartraukį... ax.gif
Atsakyti