Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai. Gartraukiai

Mes ne į spintelę, o kamino tipo, bet žinau, kad galia virš 1200..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovana: 20 rugsėjo 2007 - 09:10
Sveikutes, mirksiukas.gif

SOS, rytoj varau ieskoti gartraukio.Gal patartumete kur rasti imontuojama i

spintele 50 plocio.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(d.vita @ 2007 09 20, 17:18)
SOS, rytoj varau ieskoti gartraukio.Gal patartumete kur rasti imontuojama i spintele 50 plocio.? g.gif

Šiandien mačiau Shlosser Medžio centre D korpuse Verkių g. 44 Vilniuje 4u.gif Nežinau nei kainos, nei galingumo, nes nebuvo šalia aprašymo ax.gif
Atsakyti
Jau nusipirkau ARDO ,dabar sedziu ir ziuriu g.gif kaip imontuoti i spintele,nes toje vietoje,kur is virsaus galima pritvirtinti prie lentyneles ir yra skilutes,vienoje puseje jas uzdengia variklis.Ar ji nuimti ,kad prisukti prie spinteles.Gal kurios nors vyras apie tai nusimano,nes as jo neturiu. cray.gif ir reikia viska galvoti paciai. aciuks.gif
Atsakyti
Žiūriu žiūriu aš į Schlosser įmontuojamus g.gif Kaina kaip ir nieko lyginant su kitom firmom, bent jau parduotuvėj Žemynos gatvėj blush2.gif Paprašiau įjungė paklausyti, kaip ir nieko, sakė Elicos triukšmingesnės tongue.gif
Atsakyti
Skiedzia jie ten toj Zemynos gatvej... tongue.gif nepatiko man ten,nes giria tik tas prekes,kurias jie turi,o tas kuriu neturi keikia doh.gif jau jeigu schloser yra tylesnis uz elica tai as apvalaus namo kampas lotuliukas.gif as irgi sakiau,kad noriu elicos,o jie man ta schlosser kisa,sakau noriu elicos,sako nieko ypatingo ta elica...tai sakau turit ar ne???sako-ne,tai sakau nuo to ir reikejo pradet tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 09 28, 19:37)
Skiedzia jie ten toj Zemynos gatvej... tongue.gif nepatiko man ten,nes giria tik tas prekes,kurias jie turi,o tas kuriu neturi keikia doh.gif jau jeigu schloser yra tylesnis uz elica tai as apvalaus namo kampas lotuliukas.gif as irgi sakiau,kad noriu elicos,o jie man ta schlosser kisa,sakau noriu elicos,sako nieko ypatingo ta elica...tai sakau turit ar ne???sako-ne,tai sakau nuo to ir reikejo pradet tongue.gif

Tai kad turi ten jie Elicas g.gif unsure.gif
Atsakyti
nezinau...man sake neturi g.gif
Atsakyti
Sveikos, viena cia nusiziurejom:

http://www.elektroma...147010053435325

gal kas turit? ar uztenka tu 500m3/h galingumo jam? Labai triuksmo daug skleidzia?

O gal galit parekomenduoti kazka? butu gerai jei kaina iki 400 butu?

aciu
Atsakyti
QUOTE(atigila @ 2007 10 04, 09:16)
Sveikos, viena cia nusiziurejom:

http://www.elektroma...147010053435325

gal kas turit? ar uztenka tu 500m3/h galingumo jam? Labai triuksmo daug skleidzia?

O gal galit parekomenduoti kazka? butu gerai jei kaina iki 400 butu?

aciu


Ar uzteks galingumo, priklauso nuo patalpos, kurioje jis bus naudojamas kvadraturos. Ir dar ivertink, kad kuo toliau nuo gartraukio ventiliacijos anga, tiksliau, kuo daugiau "kampu" iki jos, tuo labiau gartraukio trauka mazeja.
Atsakyti
Nesu specė, bet mano žiniomis ellica tikri gartraukių gamintojai. Yra įvairių ir gerą už tavo norimą sumą gali įsigyti (turiu ellica gea, bet dar nenaudojau smile.gif
Atsakyti
dėl galingumo teisingai pasakė letka - priklauso nuo patalpos, kur gartraukis bus naudojamas. Pas mus neatsimenu koks gartraukis ax.gif , bes tikrai galingas, nes virtuvė sujungta su svetaine, tai kubatūra tikrai didelė, kad nepasklistų kvapai. Ir plius išvesta per sieną tiesiai į lauką, tai atstumas iki išmetimo angos mažas, tad visai neblogai ištraukia.
Tačiau noriu pabrėžti ir kitą dalyką - NEKABINKIT GARTRAUKIO PER AUKŠTAI! Tai viena iš dažniausių klaidų, dėl ko skundžiasi kad gartraukis blogai dirba. Mes bute buvom pasikabinę pagal savo ūgį, atseit, kad nekliūtų kai prieini prie vyryklės. fool.gif O ūgis tai mano 1.75 m - kol garai pasiekdavo gartraukį kuris virš galvos tai spėdavo pasklisti lyg niekur niekas jų nesiurbtų doh.gif
o dabar name jis pakabintas žemiau nei akių lygyje ir nei kliūva sukantis prie puodų nei ką, užtat ištraukia be priekaištų.
Atsakyti