Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice dekoratyvinė kosmetika

Apklausa: Ar Jums patinka Catrice kosmetika? (146 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svytintis veidas= sveikata. Suteikt skaistumo ir zvalumo. Ji suteikia svytejimo, ne blizgejimo.
Ant pakuotes parasyta, kad reik tept skruostikaulius, nesuprantu, kodel kai kurios tepa visam veidui, ji vis tik svyti ir netinkamoj vietoj gali duot riebaluoto veido efekta. Jos paskirtis tikrai nera uzfiksuoti pudrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@lsa: 16 sausio 2011 - 19:09
QUOTE(agnite @ 2011 01 16, 14:18)

Man atrodo lūpdažis šis tiek nevertas.  g.gif

Kodėl? smile.gif Man patinka lūpdažis, naudoju kiekvieną dieną, nors iki to laiko lūpdažių beveik nenaudodavau biggrin.gif Labiau patikdavo lūpų blizgėsiai ax.gif Vienintelį dar turiu L'orealio (kurio kaina ~50 lt, ir manau, jis tiek vertas smile.gif ).

Bet va dėl ko išvis negaliu atsidžiaugti, tai dėl šešėlių bigsmile.gif Įsimylėjau juos wub.gif , naudoju kiekvieną dieną, visi kiti guli dulka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 01 16, 16:50)
Sėkmės  biggrin.gif  Lauksim nuomonės, atsiliepimų bigsmile.gif

grįžtu su atsiliepimais smile.gif
pradžiai - apie naujos kolekcijos produktų pasiūlą. Akropolyje viskas iššluota, pora lūpdažių ir keli šešėliukai.
Parko eurokose - stendo viršuje sukrauta. neskaitant to, jog neina net pastebėti (jau buvau beišeinanti, bo maniau, kad nėra), ką jau kalbėti apie pasiekimą doh.gif esu gan aukšta, bet ir tai buvo gal nepatogu. o pardavėja pati nežino, ką turi prekyboje. kai paklausiau, ar nėra šios kolekcijos kitų šešėlių, kur 4 spalvos vienoje paletėje, tai, galima sakyt, man ties smilkiniu pirštą pasukiojo. maždaug - kas yra, tas yra (nors, kai taip aukštai, tai nei velnio nesimato ir to, kas yra), ko dar nori? blink.gif doh.gif
Na o bet tačiau - nukautos prekės:
user posted imageuser posted image
user posted image user posted image lako tamsiausias atspalvis
user posted image priešpaskutinė spalvytė
sorry, neradau nuotraukyčių, kur tik po vieną spalvą blush2.gif

tai va, nagų priemones jau išbandžiau. gerai, gražiai tepasi. Top coat priemonė nagų laką turėtų apsaugoti iki 10 dienų, jei kas 2-3 d. bus atnaujinamas jo sluoksnis. matysim.
illuminating powder (paskutinę paėmiau, bet, manau, dar bus) - gražiai pablizgina, bet, kaip pastebėjau, labai tas grožis nuo apšvietimo priklauso. kadangi "illuminating", tai esant nedideliam apšvietimui jos beveik nesimato unsure.gif
laaaabai patiko lūpų blizgis. ir kokio velnio pirkdavau blizgius, lūpdažius mokėdama >50 Lt doh.gif pasirodo, SM reikia dažniau panaršyti thumbup.gif Atradimas man šis blizgis thumbup.gif
apžiūrėjau didesnius šepetėlius pudrai. minkštoki jie man pasirodė. pasiliksiu ties TBS šepetėliais cool.gif
baisiai norėjau šių šešėlių, bet nebuvo verysad.gif Jei kas kur užmatysit, pasakykit ax.gif

Atsakyti
Buvot gal kuri Kauno Maximos Bazės eurokos? Kažin dar likę ten kas nors? g.gif

Ir dar tas Catrice Marie Antoinette lūpdažis, jis labiau koralinis, ar labiau nude? Nes kiekvienoj foto atrodo skirtinga. Vienoj labiau koralinis, kitoj nude, tad kaip yra iš tikrųjų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2011 01 16, 19:07)
Svytintis veidas= sveikata. Suteikt skaistumo ir zvalumo. Ji suteikia svytejimo, ne blizgejimo.
Ant pakuotes parasyta, kad reik tept skruostikaulius, nesuprantu, kodel kai kurios tepa visam veidui, ji vis tik svyti ir netinkamoj vietoj gali duot riebaluoto veido efekta. Jos paskirtis tikrai nera uzfiksuoti pudrai.


Bet pvz jei as naudoju skruostams bronzanta, tai si pudryte jau niekaip nebeisipaiso, jo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 01 16, 22:22)
Bet pvz jei as naudoju skruostams bronzanta, tai si pudryte jau niekaip nebeisipaiso, jo?  blush2.gif

Tai skruostams naudokit bronzerį, o skruostikauliams šią pudrą. Skruostikauliai yra šiek tiek aukščiau skruostų, ten tepamas shimmer'is/hightlighter'is.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 6Combo9: 16 sausio 2011 - 20:24
QUOTE(6Combo9 @ 2011 01 16, 20:24)
Tai skruostams naudokit bronzerį, o skruostikauliams šią pudrą. Skruostikauliai yra šiek tiek aukščiau skruostų, ten tepamas shimmer'is/hightlighter'is.


Aciu 4u.gif Reiks dar youtube panarsyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2011 01 16, 20:07)
Ant pakuotes parasyta, kad reik tept skruostikaulius, nesuprantu, kodel kai kurios tepa visam veidui, ji vis tik svyti ir netinkamoj vietoj gali duot riebaluoto veido efekta. Jos paskirtis tikrai nera uzfiksuoti pudrai.



Ko cia nesuprast? g.gif pas mane sausa oda, ir tas svytejimas tikrai priduoda sveikimo ir spindesio bet neatrodo riebaluotas, nes is saves oda matine.. tai kas cia keisto? kiekvienas naudoja kaip jam tinka ir patinka.. as dar ant tik suprantu kada veidas riebaluotas atrodo o kada ne.. va jei su essence patepciau visa veida tai tada tikrai kaip margarinas atrodyciau
Papildyta:
QUOTE(Laumė* @ 2011 01 16, 20:24)
illuminating powder (paskutinę paėmiau, bet, manau, dar bus) - gražiai pablizgina, bet, kaip pastebėjau, labai tas grožis nuo apšvietimo priklauso. kadangi "illuminating", tai esant nedideliam apšvietimui jos beveik nesimato  unsure.gif



Butent drinks_cheers.gif tas jos svytejimas net nesimato prie tam tikro apsvietimo.. o pvz pries saule zejau tai super atrodo.. nors pvz vasaros metu daug maziau as jos deciau, nes apsvietus saulei tikrai tas spindesys gali atrodyt per daug dienos metu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(6Combo9 @ 2011 01 16, 21:24)
Tai skruostams naudokit bronzerį, o skruostikauliams šią pudrą. Skruostikauliai yra šiek tiek aukščiau skruostų, ten tepamas shimmer'is/hightlighter'is.



Kaip highlighteris man ji per blanki.. nlb kas ir matos, jei tik skruostikauli tept.. bet cia tik mano nuomone..man skruostikauliau labiau tinka essence
Atsakyti
Pas mane oda taip pat sausa, bet visam veidui vis tiek negrazu, juk ne siaip raso kur tept skirtas. Bet, zinoma, kiekvienas daro kaip ismano.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 01 16, 01:25)
Iš tolo tai skruostukai švyti natūraliai, gražiai, o iš arti prieš šviesą tiesiog atrodo kaip pablizginta ir tai man nepatiko, aš matau tuos kelis mažučius pavienius blizgučius...



Man atrodo jus nerasit nei vienos sausos pudros svytincios, kuri neturetu nei minimaliu blizguciu.. kad ir kokio smulkumo ji butu, bet keli gali vis tiek pasimatyt.. nors as ju ant savo veido sitoj pudroj nematau schmoll.gif gal mano geriau sumalta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(S@lsa @ 2011 01 16, 22:22)
Pas mane oda taip pat sausa, bet visam veidui vis tiek negrazu, juk ne siaip raso kur tept skirtas. Bet, zinoma, kiekvienas daro kaip ismano.



Zinau as tuos aprasymus kur ka tept ir t.t ne pirmi metai domiuosi kosmetika ir t.t smile.gif bet yra skirtingi produktai ir skirtingi highlighteriai ir t.t ir nereiskia, kad reik juos visus pagal aprasyma naudot.. tie aprasymai turi but tik orientyras, o daro kas kaip kam tinka ir patinka.. smile.gif o ir sausumas odos nera vienodas..ai zodziu neverta cia net diskutuot, net tas pats svytejimas ir riebaluotas veidas yra skirtingai suprantamas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 16 sausio 2011 - 21:46
QUOTE(amber123 @ 2011 01 16, 23:22)
Kaip highlighteris man ji per blanki.. nlb kas ir matos, jei tik skruostikauli tept.. bet cia tik mano nuomone..man skruostikauliau labiau tinka essence

Nu aš irgi kiek žiūrėjau swatch'ų tai neatrodo, kad būtų tinkama hightlighter'iui, pati dar jos neturiu, tad negaliu kažko daugiau pasakyti, varysiu rytoj pirkti, aišku, jeigu dar bus likę. Pati ją žadu naudoti visam veidui, vietoj meteoritų.
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2011 01 16, 23:48)
Nu aš irgi kiek žiūrėjau swatch'ų tai neatrodo, kad būtų tinkama hightlighter'iui, pati dar jos neturiu, tad negaliu kažko daugiau pasakyti, varysiu rytoj pirkti, aišku, jeigu dar bus likę. Pati ją žadu naudoti visam veidui, vietoj meteoritų.



Nu kaip.. gal tinka ir kaip highlighetris, bet man po antakiu, virs skruostikauliu patinka intensyvesnis svytejimas, bet cia skonio reikalas.. smile.gif kitai visai veidui gal per blizgus.. sakau, man tinka, mano odai..bet pas mane super sausa oda, tai tas svytejimas tinka, is sono negirdejau, kad atrodytu per riebiai biggrin.gif
Atsakyti