Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice dekoratyvinė kosmetika

Apklausa: Ar Jums patinka Catrice kosmetika? (146 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 17, 00:52)
Nu kaip.. gal tinka ir kaip highlighetris, bet man po antakiu, virs skruostikauliu patinka intensyvesnis svytejimas, bet cia skonio reikalas..  smile.gif kitai visai veidui gal per blizgus.. sakau, man tinka, mano odai..bet pas mane super sausa oda, tai tas svytejimas tinka, is sono negirdejau, kad atrodytu per riebiai biggrin.gif

Tai va, va man irgi patinka intensyvesnis švytėjimas, todėl ir sakau, kiek iš swatch'ų supratau, tai man nei per kur naudot kaip hightlighter'į. O mano oda irgi sausa, tai nemanau, kad ir man atrodytų per riebiai. Na, bet pamatysim rytoj (jeigu gausiu aišku doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2011 01 16, 23:55)
Tai va, va man irgi patinka intensyvesnis švytėjimas, todėl ir sakau, kiek iš swatch'ų supratau, tai man nei per kur naudot kaip hightlighter'į. O mano oda irgi sausa, tai nemanau, kad ir man atrodytų per riebiai. Na, bet pamatysim rytoj (jeigu gausiu aišku doh.gif ).



Tai tu pavaziuok iki centro, gi nuo aleksoto netoli.. 4u.gif i akropoli koki
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 16, 23:59)
Tai tu pavaziuok iki centro, gi nuo aleksoto netoli..  4u.gif i akropoli koki

Kauno akropoly gi nera catrice stendo? Ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2011 01 16, 20:07)
Ant pakuotes parasyta, kad reik tept skruostikaulius, nesuprantu, kodel kai kurios tepa visam veidui, ji vis tik svyti ir netinkamoj vietoj gali duot riebaluoto veido efekta. Jos paskirtis tikrai nera uzfiksuoti pudrai.

Aš irgi pasitepus visą veidą supratau, kad nelabai čia tas variantas išdegs.. smile.gif


QUOTE(dontstop @ 2011 01 16, 20:22)
Kodėl? smile.gif  Man patinka lūpdažis, naudoju kiekvieną dieną, nors iki to laiko lūpdažių beveik nenaudodavau  biggrin.gif 

Man norėtųsi riebesnio šiek tiek. Gal šiuo metų laiku jis man netinka, nes lūpos labai problematiškos. Teks palaukti pavasario ir tada ta spalvyte gal labiau žiūrėsis smile.gif

QUOTE(Laumė* @ 2011 01 16, 20:24)
illuminating powder (paskutinę paėmiau, bet, manau, dar bus) - gražiai pablizgina, bet, kaip pastebėjau, labai tas grožis nuo apšvietimo priklauso. kadangi "illuminating", tai esant nedideliam apšvietimui jos beveik nesimato  unsure.gif

Aha aš irgi vakare prieš lempos apšvetimo žiūrinėjau kaip spindi - tai laaabai gražu smile.gif

QUOTE(6Combo9 @ 2011 01 16, 21:19)
Ir dar tas Catrice Marie Antoinette lūpdažis, jis labiau koralinis, ar labiau nude? Nes kiekvienoj foto atrodo skirtinga. Vienoj labiau koralinis, kitoj nude, tad kaip yra iš tikrųjų? ax.gif

Man jis tiesiog toks rūžavas biggrin.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 01 16, 22:30)
Man atrodo jus nerasit nei vienos sausos pudros svytincios, kuri neturetu nei minimaliu blizguciu.. kad ir kokio smulkumo ji butu, bet keli gali vis tiek pasimatyt.. nors as ju ant savo veido sitoj pudroj nematau schmoll.gif gal mano geriau sumalta biggrin.gif

Na man pvz meteoritai pradžioje kai spindėdavo tai nematydavau pavienių blizgučių... 4u.gif

QUOTE(6Combo9 @ 2011 01 16, 23:48)
Nu aš irgi kiek žiūrėjau swatch'ų tai neatrodo, kad būtų tinkama hightlighter'iui, pati dar jos neturiu, tad negaliu kažko daugiau pasakyti, varysiu rytoj pirkti, aišku, jeigu dar bus likę. Pati ją žadu naudoti visam veidui, vietoj meteoritų.

Šiaip meteoritų tas intensyvus švytėjimas per laiką nueina, nusitepa tas blizgiausias sluoksnis, ar kas ten..ir po to pvz mythic tai puikiai tinka visam veidukui, nes ji jį pašviesina, paskaistina. O jeigu ta Catriice taip visada blizgės (net nemažai nutepus) tai nežinau kaip visam veidui galima tepti. Juk jeigu vakare prie apšvietimo kur atsiduri visas veidas švyti. g.gif smile.gif

QUOTE(dilgelyt @ 2011 01 17, 00:36)
Kauno akropoly gi nera catrice stendo? Ar klystu?

Man atrodo, kad nėra. smile.gif ( ir labai gaila.)
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2011 01 17, 01:36)
Kauno akropoly gi nera catrice stendo? Ar klystu?

Tikrai nėra sad.gif
Atsakyti
labai grazi ta naujoji pudra bigsmile.gif bet nusprendziau, kad jos man nereikia rolleyes.gif
ateinu dar pasakyti gera zodi antakiu seseliams, tikrai verti demesio wub.gif
Atsakyti
As su atsiliepimais apie illuminating pudra biggrin.gif
Pasitepiau visa veida, kvapas gerokai per astrus, bet kenteti galima. Kazkokio super blizgejimo nepastebejau, toks svelnus svytejimas matomas dienos sviesoje, labai gerai pasidenge - jokio miltinio efekto, taciau maskavimas minimalus. All in all galiu naudoti, kaip paprasta pudra kasdien thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 01 17, 13:08)
As su atsiliepimais apie illuminating pudra  biggrin.gif
Pasitepiau visa veida, kvapas gerokai per astrus, bet kenteti galima. Kazkokio super blizgejimo nepastebejau, toks svelnus svytejimas matomas dienos sviesoje, labai gerai pasidenge - jokio miltinio efekto, taciau maskavimas minimalus. All in all galiu naudoti, kaip paprasta pudra kasdien  thumbup.gif


kaip visiem skirtingai... o man, atvirksciai, kvapas labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 01 17, 13:08)
As su atsiliepimais apie illuminating pudra  biggrin.gif
Pasitepiau visa veida, kvapas gerokai per astrus, bet kenteti galima. Kazkokio super blizgejimo nepastebejau, toks svelnus svytejimas matomas dienos sviesoje, labai gerai pasidenge - jokio miltinio efekto, taciau maskavimas minimalus. All in all galiu naudoti, kaip paprasta pudra kasdien  thumbup.gif



tai ir nebus maskavimo, nes ji truputi ne tam skirta.
man pasirode,kad ji tiesiog kaip kazkoks highlighter'is labiau, nei pudra. gal panasu i meteoritus kazkiek. bet tikrai nesiulyciau naudoti VISAM veido padengimui.. gali kvailokai atrodyt.. nu bet cia ,kaip kas megsta..
Atsakyti
Ateinu ir aš su atsiliepimais apie ta Illuminating pudrikę. Žodžiu, mano manymu, ji tinka visam veidui, nes tas švytėjimas, spindėjimas (kaip čia tiksliau išsireiškus) yra labai minimalus. Ir dienos šviesoj ir vakaro jis atrodo labai subtiliai, neperdėtai. Toks sveikas, gyvas veidukas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 01 17, 12:14)
kaip visiem skirtingai... o man, atvirksciai, kvapas labai  wub.gif

man jos kvapas irgi super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2011 01 16, 21:19)


Ir dar tas Catrice Marie Antoinette lūpdažis, jis labiau koralinis, ar labiau nude? Nes kiekvienoj foto atrodo skirtinga. Vienoj labiau koralinis, kitoj nude, tad kaip yra iš tikrųjų? ax.gif

Man pasirodė šiltas persikinis, t y oranžinio atspalvio ax.gif 4u.gif
Atsakyti