Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinės kampelis

Nu va mielosios as Jums guodziuosi, tai nei viena nepalaikote ax.gif , bet aciu dievui is gydytojos gryzau patenkinta pateisins man tas dienas thumbup.gif O zinokit poliklinika dalina veltui labai brangu priesgripini vaistuka, sako jis stebuklingas lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas kur dingusios visos g.gif
Atsakyti
Sveikutes

norime ir mes prie jusu prisijungti smile.gif

Mes jau kuris laikas gyvename seskineje ax.gif

Atsakyti
QUOTE(juraara @ 2011 01 24, 17:38)
Labas kur dingusios visos g.gif

niekur nedingusios smile.gif su ligom kovojam verysad.gif
Atsakyti
Labas kaiminkes
visiems SVEIKATOS! 4u.gif
maniske irgi kazkoki virusa spejo pagauti, tai tik viena diena buvo tempa, kita diena tempos nebuvo, bet pradejo skaudeti gerkle, trecia diena jau kaip ir viskas praejo, bet gydytoja liepe dar keleta dienu pabuti namuciuose ir niekur neeiti biggrin.gif
o sestadieni ir pas mane skaudejo labai gerkle, bet siandien jau viskas gerai bigsmile.gif
va tokios musu lygos, mergaites
4u.gif
Atsakyti
Labas
Tai va hebrantes mano ligos tikiuosi jau praeityje, fu kaip buvo baisu net prisimint to nesinori, as irgi nuo savojo pasigavau virusa tai pragulejau kaip reikiant. Siandien 1 d. i darba tai dar prakaitavau silpna buvo. Bet tikiuosi jau isbridom rolleyes.gif Oi linkiu visom sveikatytes ir minciu apie artejanti pavasareli, o tada jau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas kaip sveikateles?
Oi tie salciai tai pabodo nerealiai, namie bunant tai tik i lovyte norisis, o darbe darbo daug tai nejuntu kaip diena praeina. Vis tik 2sav namie gavosi mini atostogos, man svarbiausia ilgai miegoti.
O del parduotuves tai faina, ir kokios ten pedkelnes?
Atsakyti
sveikutes,o mas mane namie jau dvi paneles su temperaturom guli verysad.gif viena jau penkta diena,kita visa diena 38,5 verysad.gif
Atsakyti
na va, maniske irgi vel atkrito, su kosuliu baisiausiu, bet be tempos beveik blink.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2011 01 29, 23:24)
na va, maniske irgi vel atkrito, su kosuliu baisiausiu, bet be tempos beveik  blink.gif

uzuojauta,laikykites smile.gif mes jau sveikstam thumbup.gif
Atsakyti
Labas
nu va pirmus visad mazius priciumpa ligos. Maniskis tai labai stipruolis retai serga, bet si kart nuo aukletojos pasigavo, jos kaip ir visi kad tik nedarb neimt tai ir vaiskto virusuotos, beje ir vaikus tokius kartasi veda.
Mes jau sveiki, sveikite brangutes 4u.gif
Atsakyti
laba diena..
senokai čia buvau užėjus, vis tylu ramu, reik vėl temą į favoritus įsimest..

sveikatos sergantiems..

mano didžioji kaime pas senelius atostogauja, į darželį neleidžiam, tai ir mažoji sveika..o tai jau buvo ligos nesibaigiančios praeitų metų pabaigoj.. doh.gif
Atsakyti