Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

QUOTE(Ferrari @ 2004 12 29, 10:54)
žinau vieną visažistę - kosmetologę Margaritą Balaišienę  thumbup.gif  anksčiau ji dirbo salone savanorių prospekte prie gėlių turgelio. ten ant kampo yra grožio salonas ar pan., tai ji ten dirba kosmetologe ir dar makiažą daro, taip pat gali patarti dėl makiažo, drabužių spalvų derinimo, gali sukurti įvaizdį ne tik vienam vakarui, bet ir sudaryti garderobą nuo...iki...
tik nesu tikra ar ji dar ten pat dirba, paieškosiu namuose telefoną ir rytoj parašysiu į a.ž.

jei nesunku parasyk ir man i az jos tel
Atsakyti
reikalinga visaziste, gal yra is forumieciu, kurios tuo uzisimineja, arba gal kas pazistate visaziste,kuri graziai padaro makiaza? jei zinote praneskit i az , dekui 4u.gif
Atsakyti
o kaune?
Atsakyti
man ir labai idomu wub.gif jau senai noriu rast gera visaziste kaune wub.gif
Atsakyti
ieskau Vilniuje, bet speju, kad nepavyks surasti, nes labai jau greiatai reikai smile.gif
Atsakyti
o Klaipėdoj niekas nieko gero nežino ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 02 07, 15:13)
o Klaipėdoj niekas nieko gero nežino ? smile.gif


Klaipedoj isgirtos yra Vivos visazistes Viktorija ir Linute. Taip pat geru atsiliepimu girdejau apie salone Surask save dirbancia Loreta, tai vat pas ja kita savaitele ir eisiu makiazo darytis, galesiu papasakoti ispudzius mirksiukas.gif
Atsakyti
ir man jei galima blush2.gif aislanda@yahoo.com
Atsakyti
As dirbu Kaune Kestucio 79. Siaip esu kosmetologe, baigus Kauno medicinos kolegija, Jau 2 metai kosmetologe, 5 metai kaip dirbu visazistes darba fotostudijose, reklamose. Darau vestuvinius, vakarinisu, dieninius ir taip pat fantastinius makiazus. Jei kas norit paziureti darbus parasykit man savo emaila atsiusiu. smile.gif

[/quote]

Atsiusk ir man kristulle.@gmail.com
Atsakyti
Gera visažistė Klaipėdoje Vivos salone,Lina
Atsakyti
Issiunciaudvi foto smile.gif
Atsakyti
o pvz klaipedos vivoj kiek mazhdaug vakarinis makiazas kainuoja? g.gif
Atsakyti