Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

Pagaliau radau tema kuri seniai mane domina thumbup.gif Pati dabar svarstau ar nepradet daryt makiazu klienciu namuose. Esu baigusi kosmetikes mokslus, esu ir stazavusis uzsienyje. Pagrindinis mano "arkliukas" - makiazai, be galo megstu ir moku juos daryti. Destytojos visada gyre sugebejima parinkti ir suderinti spalvas. Bet vis abejoju ar yra paklausa tokiai paslaugai. Nes investicija vien i produktus - nemaza (mastau apie MAC ar Make up for Ever kosmetika).
Ar daznai naudojates visazisciu paslaugomis? Ar labiau megstat eit i salona, ar kad atvaziuotu i namus? O gal pas pacia visaziste i namus?
Kiek mazdaug kainuoja Vilniuje tokios paslaugos? Na tarkim vakarinis, nuotakos, fantastinis makiazai? Cia kalbu apie makiaza daroma su geros kokybes kosmetika. Nes zinau kur daro makiazus ir uz 30 Lt, bet kosmetika tai doh.gif Ar jums svarbu kad visaziste butu dalyvavusi konkursuose ir turinti ivertinimu?
Aciu is anksto uz pasisakymus, gal jusu nuomone pades man pagaliau igyvendint sena svajone.
Atsakyti
galėtum pavyzdžių mums įmesti ax.gif
Atsakyti
[quote=kristulle.,2007 02 14, 17:23]
As dirbu Kaune Kestucio 79. Siaip esu kosmetologe, baigus Kauno medicinos kolegija, Jau 2 metai kosmetologe, 5 metai kaip dirbu visazistes darba fotostudijose, reklamose. Darau vestuvinius, vakarinisu, dieninius ir taip pat fantastinius makiazus. Jei kas norit paziureti darbus parasykit man savo emaila atsiusiu. smile.gif



Atsiusk ir man makiazo pavyzdziu blakinas@dokeda.lt
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Violetikas @ 2007 03 06, 16:27)
Pagaliau radau tema kuri seniai mane domina  thumbup.gif  Pati dabar svarstau ar nepradet daryt makiazu klienciu namuose. Esu baigusi kosmetikes mokslus, esu ir stazavusis uzsienyje. Pagrindinis mano "arkliukas" - makiazai, be galo megstu ir moku juos daryti. Destytojos visada gyre sugebejima parinkti ir suderinti spalvas. Bet vis abejoju ar yra paklausa tokiai paslaugai. Nes investicija vien i produktus - nemaza (mastau apie MAC ar Make up for Ever kosmetika).
Ar daznai naudojates visazisciu paslaugomis? Ar labiau megstat eit i salona, ar kad atvaziuotu i namus? O gal pas pacia visaziste i namus?
Kiek mazdaug kainuoja Vilniuje tokios paslaugos? Na tarkim vakarinis, nuotakos, fantastinis makiazai? Cia kalbu apie makiaza daroma su geros kokybes kosmetika. Nes zinau kur daro makiazus ir uz 30 Lt, bet kosmetika tai  doh.gif Ar jums svarbu kad visaziste butu dalyvavusi konkursuose ir turinti ivertinimu?
Aciu is anksto uz pasisakymus, gal jusu nuomone pades man pagaliau igyvendint sena svajone.



Man asmeniskai svarbu, kad butu daroma su gera kosmetika (Mac ir Make up forever tai gera kosmetika).

Del paklausos, tai manau, jog tikrai atsirastu daug norinciu smile.gif

Kainos dieninio makiazo manau apie 50 lt, vakarinio ir proginio 70-90.
Atsakyti
QUOTE(Violetikas @ 2007 03 06, 17:27)
Pagaliau radau tema kuri seniai mane domina  thumbup.gif  Pati dabar svarstau ar nepradet daryt makiazu klienciu namuose. Esu baigusi kosmetikes mokslus, esu ir stazavusis uzsienyje. Pagrindinis mano "arkliukas" - makiazai, be galo megstu ir moku juos daryti. Destytojos visada gyre sugebejima parinkti ir suderinti spalvas. Bet vis abejoju ar yra paklausa tokiai paslaugai. Nes investicija vien i produktus - nemaza (mastau apie MAC ar Make up for Ever kosmetika).
Ar daznai naudojates visazisciu paslaugomis? Ar labiau megstat eit i salona, ar kad atvaziuotu i namus? O gal pas pacia visaziste i namus?
Kiek mazdaug kainuoja Vilniuje tokios paslaugos? Na tarkim vakarinis, nuotakos, fantastinis makiazai? Cia kalbu apie makiaza daroma su geros kokybes kosmetika. Nes zinau kur daro makiazus ir uz 30 Lt, bet kosmetika tai  doh.gif Ar jums svarbu kad visaziste butu dalyvavusi konkursuose ir turinti ivertinimu?
Aciu is anksto uz pasisakymus, gal jusu nuomone pades man pagaliau igyvendint sena svajone.


Visažistės prireikia, tačiau ne per dažniausiai: į metus porą kartų. Vilniuje esu mokėjusi įvairiai: vestuvėms bandomasis pas vieną visažistę kainavo 60 lt, pas kitą 40 Lt, o vestuvių dieną 50 Lt. Daryta buvo tikrai su gera kosmetika ir išdažė itin gražiai, tačiau šiaip ta visažistė nedirba individualiai (papuoliau po blatu) 4u.gif MAn tikrai svarbiausia yra ne kaina, ir net ne kosmetika (kuri aišku svarbi, bet ne svarbiausia), o tai kaip žmogus mane mato ir išdažo... Nes ten kur už bandomąjį sumokėjau 60 Lt, išėjau apsiverkusi, nes atrodžiau visų pirma pigiai, antra negražiai pabrėžė bruožus... Esu dar bandžius makiažą už 70 Lt, išdažė tikrai labai gražiai, visgi geriausiai mane "pajautusi" visažistė buvo ta, kuri dažė vestuvėms thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 07 kovo 2007 - 10:45
QUOTE(Sviripilė @ 2007 03 07, 10:40)
Visažistės prireikia, tačiau ne per dažniausiai: į metus porą kartų. Vilniuje esu mokėjusi įvairiai: vestuvėms bandomasis pas vieną visažistę kainavo 60 lt, pas kitą 40 Lt, o vestuvių dieną 50 Lt. Daryta buvo tikrai su gera kosmetika ir išdažė itin gražiai, tačiau šiaip ta visažistė nedirba individualiai (papuoliau po blatu) 4u.gif  MAn tikrai svarbiausia yra ne kaina, ir net ne kosmetika (kuri aišku svarbi, bet ne svarbiausia), o tai kaip žmogus mane mato ir išdažo... Nes ten kur už bandomąjį sumokėjau 60 Lt, išėjau apsiverkusi, nes atrodžiau visų pirma pigiai, antra negražiai pabrėžė bruožus... Esu dar bandžius makiažą už 70 Lt, išdažė tikrai labai gražiai, visgi geriausiai mane "pajautusi" visažistė buvo ta, kuri dažė vestuvėms  thumbup.gif


as manau, kad norint isvengt tokiu nesusipratimu kaip tau, kad atsitiko, verta pas visaziste ateiti ir paciai pasiruosus. Gal but atnesti nuotrauku is ankstesniu vakareliu kur pati sau atrodei graziai, nupasakot kaip save isivaizduoji, kokio makiazo: ryskaus, neutralaus, romantisko, seksualaus ir t.t. noretum. Juk daznai buna taip, kad visaziste dazo pagal zmogaus spalvini tipa, stengiasi paryskinti bruozus kurie jai asmeniskai atrodo patrauklus, o galbut pats zmogus ju visai nemegsta ir is viso save isivaizduoja visai kitaip. Juk buna, kad nuotaka blondine, melynom akim, skaisciu veidu reikalauja ryskaus "Ziemos" makiazo. Ir kartais neveikia jokie itikinejimai, kad tokiam veideliui, juo labiau nuotakai reiktu ryskinti ne agresyvu seksualuma, o tyruma, jaunyste, subtiluma.
Atsakyti
As dirbu Kaune Kestucio 79. Siaip esu kosmetologe, baigus Kauno medicinos kolegija, Jau 2 metai kosmetologe, 5 metai kaip dirbu visazistes darba fotostudijose, reklamose. Darau vestuvinius, vakarinisu, dieninius ir taip pat fantastinius makiazus. Jei kas norit paziureti darbus parasykit man savo emaila atsiusiu.

Sveika, gal gali atsiųst ir man: vilma.jak@gmail.com. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labai gera super tiesiog thumbup.gif Jolanta is Maddam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitinka @ 2007 03 07, 14:07)
As dirbu Kaune Kestucio 79. Siaip esu kosmetologe, baigus Kauno medicinos kolegija, Jau 2 metai kosmetologe, 5 metai kaip dirbu visazistes darba fotostudijose, reklamose. Darau vestuvinius, vakarinisu, dieninius ir taip pat fantastinius makiazus. Jei kas norit paziureti darbus parasykit man savo emaila atsiusiu.

Sveika, gal gali atsiųst ir man: vilma.jak@gmail.com. Ačiū  4u.gif



Tavo adresu nesisiuncia kazkodel ?
Papildyta:
[quote=VEJUNE,2007 03 06, 16:57]
[quote=kristulle.,2007 02 14, 17:23]
As dirbu Kaune Kestucio 79. Siaip esu kosmetologe, baigus Kauno medicinos kolegija, Jau 2 metai kosmetologe, 5 metai kaip dirbu visazistes darba fotostudijose, reklamose. Darau vestuvinius, vakarinisu, dieninius ir taip pat fantastinius makiazus. Jei kas norit paziureti darbus parasykit man savo emaila atsiusiu. smile.gif
Atsiusk ir man makiazo pavyzdziu blakinas@dokeda.lt
Aciu
[/quote]

Issiunciau 3 foto tikiuosi gausi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Violetikas @ 2007 03 06, 14:27)
Pagaliau radau tema kuri seniai mane domina  thumbup.gif  Pati dabar svarstau ar nepradet daryt makiazu klienciu namuose. Esu baigusi kosmetikes mokslus, esu ir stazavusis uzsienyje. Pagrindinis mano "arkliukas" - makiazai, be galo megstu ir moku juos daryti. Destytojos visada gyre sugebejima parinkti ir suderinti spalvas. Bet vis abejoju ar yra paklausa tokiai paslaugai. Nes investicija vien i produktus - nemaza (mastau apie MAC ar Make up for Ever kosmetika).
Ar daznai naudojates visazisciu paslaugomis? Ar labiau megstat eit i salona, ar kad atvaziuotu i namus? O gal pas pacia visaziste i namus?
Kiek mazdaug kainuoja Vilniuje tokios paslaugos? Na tarkim vakarinis, nuotakos, fantastinis makiazai? Cia kalbu apie makiaza daroma su geros kokybes kosmetika. Nes zinau kur daro makiazus ir uz 30 Lt, bet kosmetika tai  doh.gif Ar jums svarbu kad visaziste butu dalyvavusi konkursuose ir turinti ivertinimu?
Aciu is anksto uz pasisakymus, gal jusu nuomone pades man pagaliau igyvendint sena svajone.



As kaip dirbanti si darba galiu pasakyti kad vien tik is makiazu pragyventi neiseina, nebent tu ju turetum kasdien, o taip beveik nebuna smile.gif Dar yra kitas variantas issidarbinti i pastovu darba kur tau moka alga, pvz. kiek zinau televizijoj mokejo anksciau 50lt uz diena, bet tai pastovus darbs ir tada gerai. Dirbant privaciai daugiau uzsidirbsi vasara vestuviu metas, ir gruodzio men kai sventes vakareliai ivairus smile.gif Taigi siulyciau pasirobulinti ir teikti platesnes paslaugas kaip pedikiuras, manikiuras ir t.t.
Del kosmetikos tai galiu pasakyti, kad nebutina dirbti su vienos firmos, nes buna kad vienos firmos yra geri pvz. seseliai kitos pudra ir t.t. As dazau su labai ivairia revlon skaistalai, shanel tusas, seseliai beveik visi skirtingu firmu, nes kadangi daug keliauju tai vis pasrsivezu paprastu firmu ( isadora, loreal ir t.t.) arba tokius kokiu cia isvis negirdeja ir nera, bet kokybe ir spalvos super. Priedo pastebejau kad Lietuvoj kokybe tu paciu gaminiu prastesne, nezinau kodel bet cia jau tikrai.
Atsakyti
Labai domina atsiliepimai apie Gatineau salono Vilniuje kosmetologe/vizaziste Nora, papasakokit jei ka zinot, pleeeeease aciuks.gif
Atsakyti
Mmmm, kazin kodel nesisiuncia i ta vilma.jak@gmail.com, patikrinau, kad viskas gerai. verysad.gif bet vistiek ačiū už bandymą.
Atsakyti
QUOTE(Bitinka @ 2007 03 08, 22:38)
Mmmm, kazin kodel nesisiuncia i ta vilma.jak@gmail.com, patikrinau, kad viskas gerai.  verysad.gif  bet vistiek ačiū už bandymą.


Ispradziu nukopinau tai rode kad klaida adrese ( kiek zinau vilma.jak tasku nebuna adresuose tai pabandziau be tasko bet tada raso kad tokio adreso nera ?
Kelis kart bandziau, gal turi kita adresa ?
Atsakyti