Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikutes, gal kuri turit Sakuros sakeles siuvinejimo schema, ar kazka panasaus su japoniskais motyvais? ax.gif Buciau lb dekinga. Lauksiu ziniu AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 01 28, 13:32)
Pasikuitus pas tėvus radau dar vieną smulkmenėlę 4u.gif

thumbup.gif miela
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 01 28, 10:19)
kaip gražu, o kur ruošinių gaut tokiom gumutėm? ar pati prisiuni sagutę prie gumutės?


as pirkau siuvimo reikmenu parduotuvej, specialios metalines sagos skirtos aptraukti medziagyte, taip va kita puse atrodo
user posted image

Manele, brendule dekui uz pagyrimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(so-fun @ 2011 01 28, 16:22)
as pirkau siuvimo reikmenu parduotuvej, specialios metalines sagos skirtos aptraukti medziagyte, taip va kita puse atrodo
Manele, brendule dekui uz pagyrimus  smile.gif

o gumutę atsirai perki ir pritvirtini?
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Visu jusu darbeliai nuostabus wub.gif
Na o man prireike prancuzisku mazgeliu, gal kuri turit netoliese kokia nuorodele? is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 01 28, 18:05)
Sveikos merginos  4u.gif  Visu jusu darbeliai nuostabus wub.gif
Na o man prireike prancuzisku mazgeliu, gal kuri turit netoliese kokia nuorodele? is anksto dekoju.

http://www.youtube.c...h?v=ul8XT72oA68
Atsakyti
Kiek nuostabių darbų per vieną dieną įkėlėte bigsmile.gif . Man labai visi gražūs zuzanėlės magnolija thumbup.gif , so-fun angeliukas 4u.gif , brendulės metrikai wub.gif, metaxos prijuostėlė 4u.gif vilmulio procesiukas 4u.gif (šiek tiek pabiesintas mirksiukas.gif kartais ir aš pabiesinu siuvinėjimo proceso metu, nes labai norisi matyti galutinį vaizdą ax.gif )

shining, tan aida yra stipriai balintos kakavos spalvos mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shining @ 2011 01 28, 12:48)
viską suprantu  smile.gif tačiau norėčiau paprašyti patarimo, kokia spalva medžiagos geriausiai tiktų? nes man sunku atrinti  blush2.gif


Mano akiai, ten tiktų arba natūralios, arba Platinum, ar gal net ir tamsesnės nei natūralios spalvos linas. "Tan" šiaip reiškia įdegį, termino "tan Aida" nėra tekę matyti...

QUOTE(Manele @ 2011 01 28, 12:49)
Nuostabus angeliukas wub.gif  Saunuole! Jis pas mane irgi planuose. Graziai ziurisi ant lino, tik kad man kol kas ant jo siuvinet misija neimanoma doh.gif


O kodėl? Pabandyk kada ir pamatysi, kad tai daug maloniau, nei siuvinėti ant drobės. Ir atrodo subtiliau 4u.gif Man kaskart skaitant merginų baimes dėl lino kyla nustebimas. Visoms siūlyčiau bent jau pabandyti. Na o jei jau pasirodys taip sudėtinga, na tada jau ką padarysi. Bet nebus sudėtinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaštaka @ 2011 01 28, 14:37)


nežinau ar čia visiems taip, ar čia man pasisekė, bet iš darbštuolės kažkaip labai ilgai prekės keliauja.. jau gerokai virš savaitės laukiu, bet dar net  neišsiuntė ax.gif
beja, darbstuoles kitoks adresas, gale .eu mirksiukas.gif

tai gal užsisakei prekę ,kurios pristatymo terminas ilgesnis mirksiukas.gif ,nes paprastai per dvi tris dienas jau ir gaunu į namus prekes ax.gif ,labai dažnai užsakinėju ten ir prieš kelias dienas gavau,niekada nebuvo ilgiau nei trys dienos.Parašyk į kontaktus savininkei,gal kokios nors apmokėjimo problemos ar negavo apmokėjimo ,žodžiu aš visada pasiteirauju ,jei per parą atsakymo nesulaukiu,Savininkė labai maloni moteris,viską tau paaiškins wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shining @ 2011 01 28, 12:48)
viską suprantu  smile.gif tačiau norėčiau paprašyti patarimo, kokia spalva medžiagos geriausiai tiktų? nes man sunku atrinti  blush2.gif

as irgi buvau nusiziurejus sita Ember, tai buciau rinkusis naturalu lina, arba koki tamsesni, yra toks "dirty linen", manau turetu tikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 28, 20:44)

Peržiūrėjau jūsų darbelius, jie labai man patiko, kuo toliau tuo jie vis gražesni. Sėkmės tolimesniuose smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 01 28, 15:35)
o gumutę atsirai perki ir pritvirtini?


jo,perkisu per kilpute ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti