Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

Kirbe, pasakiškai gražus wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Bossi, taviškis primena minkštutę pagalvėlę thumbup.gif tikras gražuolis


merginos, sakykit ar Jums gerai gaunasi dengimo masė pagal tokią receptūrą
Ingredientu sarasas
~1/4 st. cukraus (kristalinio, paprasto)
vandens (sirupui bei zelatinai brinkinti)
puse v.s. zelatinos (eilines. As specialiai naudojau pacia pigiausia ir rupiausia, kokia tik pavyko rast -- ir liuks! Tad pavyks su bet kokia). Ta puse sauksto tokia nepamazinta pakabinam, nepagailim.
~ 500g cukraus pudros (naudojau "Dan Sukker". Turekite 2 pakelius -- viena sukrausit visa, nuo kito dar kazkiek "nukabinsit", manau, ketvirti koki)
Taip pat reiketu apie puse sauksto riebalu.


į cukrų pyliau apie 15ml vandens(buvo parašyta 1/16 stiklinės), į želatiną apie 30ml(buvo parašyta 1/8), aliejaus pyliau nepilną šaukštą, kai supyliau viską į 400gr. cukraus pudros, tai man visai į tešlą nebuvo panašu, o daugiau į vietomis sulipusius trupinius, tada dar išviriau cukraus su vandenuku ir trupučiu citr.r, tada įmaišiau į tą cukraus pudros masę ir dar aliejaus a.š, vos išminkiau, cukraus pudros jau nedadėjau, tik rankas pasipudruodavau, susukau į plėvelę, įdėjau į maišelį, ir nežinau kas ten gausis, ar sugebėsiu iškočioti jį, man lyg kietoka tešla, gali trūkinėti
tai gal patarist ką aš blogai dariau, ar vandens kiekis permažas, jar perdaug nugaravo kai paviriau sirupiuką truputį, bet tie 15ml, tai tiek mažai atrodo, o želatinoj irgi mažai
ir jeigu man pasirodys perkieta ta masė, ar galėčiau dar kažko įmaišyti, ar jau tada geriau palikti kokiom gėlytėm daryti
ir kaip pasimokyti kitam kartui, kiek ten to vandenuko pilti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 18 sausio 2011 - 12:44
QUOTE(Bossi @ 2011 01 18, 10:11)
Dekui user posted imagewub.gif

dangiuk, gi nestingo napaleono kremas. Tortu temoje vakar visa diena verkiau unsure.gif

supratau, nes tik db užmačiau tavo verksmus mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif
pirma karta dariau balto sokolado juostas,nes drauge labai ji megsta.
Cipciuk dariau dovanu todel mano ismyslas blush2.gif
Kirbe labai grazus tortuks thumbup.gif
bossi labai garzus tortukas,kalijos supper gavosi,ir jaigu cia tavo 10 tai mergyt pirmyn ir su daina kept ir puosht kitus,galiu tik iisvaizduoti kokius meno shedevrus prdesi deti neuzilgo mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kuri noretumet isbandyt cukrine mase ir Minordijos? Ketinu pirkt, bet 5 kg man per daug. Ir marcipanu pasidalinciau, nes pakuotej 2,5 kg.
jei ka- i az, ok?
Atsakyti
Aciu blush2.gif
Atsakyti
atnesu fena, viduje mano stiklas smelyje, dengta mmg.
user posted image
dariau pagal sita, mano svajoniu fenas, dariau is atminties, nes kompas kitam kambary, tai padariau keleta dizaino klaidu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 01 18, 15:01)
atnesu fena, viduje mano stiklas smelyje, dengta mmg.

dariau pagal sita, mano svajoniu fenas, dariau is atminties, nes kompas kitam kambary, tai padariau keleta dizaino klaidu  biggrin.gif



labai geras smile.gif tik S raidė ne į tą pusę žiūri smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 18 sausio 2011 - 14:03
julioske, ir kaip taip sugebat isformuoti thumbup.gif
Atsakyti
Vaidulyteee tai tu dvigubai šaunuolė thumbup.gif .... copy ax.gif jei nieko prieš .

--------------------------------------------------------------------------------

Atnešu ir aš į naują temukę .

Persikinis tortas , pastilažas , spec. modeliavimo masė , plakta grietinėlė .

user posted image
Atsakyti
cipciuk, kaip visada be komentaru, labai grazu vaikiska, ir taip zaisminga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 01 18, 15:03)
labai geras smile.gif tik S raidė ne į tą pusę žiūri smile.gif

ou mai gad doh.gif lotuliukas.gif kai vaiaks apie kojas trinasi, tai net galva neveikia, tik ziuriu kad nesumastytu ir pati 'padazyyyyt' viena karta jau pagvau su peiliu link torto besilenkiancia lotuliukas.gif

sakykim, padariau taip specialiai kad sasoonas i teisma uz plagijavima nepaduotu. na daugmaz kaip turguj nusipirkti koki 'udidas' treninga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 18, 14:14)
Vaidulyteee tai tu dvigubai šaunuolė  thumbup.gif .... copy  ax.gif  jei nieko prieš .

--------------------------------------------------------------------------------

Atnešu ir aš į naują temukę .

Persikinis tortas , pastilažas , spec.  modeliavimo masė , plakta grietinėlė .





vien morkos ko vertos smile.gif o jau zuikiai zuikiai.. biggrin.gif Nuostabu tiesiog..
Atsakyti