Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

Vaidulyteee, Kirbe user posted image grazus
Atsakyti
vaje koks fainas Vaidulytes, man taip patinka minimalizmas, jis toks lengvas atrodo, super 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kirbes irgi nuostabus, bet jau kitoks, toks solidus, labai gerai ziurisi wub.gif
o ten pirmas aukstas is sokoladines mases, kazkaip lyg ne balta atrodo?
Atsakyti
Mano nelaimelis Napaleonas pagal Rugiagele user posted image Mano 10-asis tortukas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bossi: 18 sausio 2011 - 02:28
Vaidulyteee ..... nuostabus tortas wub.gif .... gėlės n e p a k a r t o j a m o s wub.gif , ir toks skoningas , neapkrautas , ar pačios išmislas , ar tokio prašė ?

kirbe nesikartosiu ką saliau Vaidulytei ..... wub.gif ...

Bossi ..... wub.gif .. . tarsi iš odos būtų .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 18 sausio 2011 - 02:27
QUOTE(kirbe @ 2011 01 17, 22:00)
atnešu ir aš viena torčiuka....pirmas aukštas mano medutis,antras-vaisinis su grietinele,jogurtu ir persikais


nerealus wub.gif

QUOTE(Bossi @ 2011 01 18, 02:15)
Mano nelaimelis Napaleonas pagal Rugiagele

šitą vietą prašyčiau plačiau, kodėl anas nelaimėlis? bigsmile.gif labai dailus thumbup.gif mano paskutinis tikrai buvo toooks, kad net man buvo baisus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2011 01 18, 03:15)
Mano nelaimelis Napaleonas pagal Rugiagele user posted image Mano 10-asis tortukas

user posted image

Labai grazus, as jau kepiau daugiau nei 10 bet man dar iki tokio toli... 4u.gif
Atsakyti
cipciuk,juraBa,gude,Pintike,Vaidulyteee,kirbe,Bossi -visu jusu tortai nuostabus.pamatai tokius grozius ir vel atsiranda noras nenuleisti ranku ir toliau stengtis rolleyes.gif
Atsakyti
Dekui user posted imagewub.gif

dangiuk, gi nestingo napaleono kremas. Tortu temoje vakar visa diena verkiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2011 01 18, 11:11)
Dekui user posted imagewub.gif

dangiuk, gi nestingo napaleono kremas. Tortu temoje vakar visa diena verkiau unsure.gif

tai dabar toj pacioj temoj pasakyk ka darei, kaip gelbejai situacija, labai idomu blush2.gif
Atsakyti
[quote=zibute77,2011 01 18, 01:22]

o ten pirmas aukstas is sokoladines mases, kazkaip lyg ne balta atrodo?
[/quote]
]
[/quote]

taip pirmas aukštas šokoladine sald mase truputy pamaišta su MMG

BOSSI,GRAŽIAI GAVOSI TAVO NELAIMELIS..... tongue.gif
Atsakyti
Vaidulyte,labai grazus tortas.idomi ideja,labai valgomas ,originalu 4u.gif , 4u.gif , 4u.gif

Kirbe super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 01 18, 11:38)
BOSSI,GRAŽIAI GAVOSI TAVO NELAIMELIS..... tongue.gif



aciu blush2.gif
Atsakyti