Įkraunama...
Įkraunama...

žindymas po cezario

Mane kai atveze i palata po cezario, is karto pagulde suneli prie desines kruties - tai kaip isisiurbe, net akusere apakus buvo, kad taip is karto paeme kruti ir svarbiausia teisingai. Ar as patogiai gulejau tikrai nepamenu, nes buvau 9 danguj kai salia manes buvo mano sunelis. Suneliui jau beveik 8 men ir vis dar sekmingai valgo mamos piena. thumbup.gif
Atsakyti
2 cezariai ir 2 visiskai skirtingos istorijos.
Sunui buvo ekstrinis cezaris ir ligonine, kurios akuseres is karto nuteike "uzauga ir misinukais maitinami". Nemokejo vaikas kruties imti, speneliu nerasta, o pati as prisiklausius kursuose kazkokiu aiskinimu apie spenelio suformavima pirstais, taikyma i nosyte, kad issiziotu, dar kazko - zodziu per pirma para nugrauze spenelius. As verkiu ir is skausmo ir is to, kad vaikas verkia doh.gif buvo ikista soske ir liepta atnesti misinelio. Rezultate grizau namo jau su emusiu gamintis pienu ir susiguzavusiom (.)(.) doh.gif Vaikas traukti ir nenori ir nemoka. 7,5 menesius melziau rankomis piena ir sunus gere is buteliuko. Pavargau, nes pienas tikrai nenorejo begti, laiko uzimdavo daug.
Dukra gime po planinio cezario. Dar pries operacija akusere juokesi "kol esate skyriuje, spauskite mus ir gaukite visa info ir pagalba". Po operacijos praejus nepilnai 1.5 valandos dukryte eme ciaupytis, pasikvieciau akusere, o tada gal 10 minuciu taikem spenelio vietoje esancia kruties rauksle mazei i burnyte. Isiurbe. Pamiegojo. Po miegelio jau kita akusere padejo itaikyti. Zodziu kol gulejau ligonineje maze ismoko taisyklingai imti kruti ir nenugrauze nei kiek thumbup.gif Maitinu jau 15 menesiu.
Todel mano nuomone - didele dalimi kaip seksis po cezario zindyti priklauso nuo personalo ir jo poziurio i maitinima krutimi.
Sekmes visos mamytems zindant savo vaikiukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na, man pasiseke, nes iskart sauniai vaikuciai sugebejo valgyt,kad ir po cezariu, nuo pat pirmu kartu...sekesi ir tas, kad be rupesciu maitinau iki 1,5, o paskutini-iki 2metuku, misinuko net kainu nezinojau, ir buteliuus draugems isdalinau... 4u.gif
Atsakyti
po cezario mano dukryte iskart isisiurbe:D tik tiek kad pieno neturejau,nes jis gamintis pradejo tik ketvirta diena,tai visas dienas dukryte badavo,ir buvo nukrites labai svoris,nes pirmas vaikelis ir nezinojau kaip patikrinti ar yra pieno ar ne.dabar mum 3men,dar kazkiek maitinu,bet plius ir misinuko duodu.
Atsakyti
Kadangi po Cezario gulejau renimacijos palatoje,tai vaikeli atnese kitos dienos ryte. Buvau dar visiskai zalia, kaip vaikeli maitinti,nes jis buvo pirmas seimoje. Gerai,kad akusere parode,kaip tai atlikti. Aisku pienuko dar nebuvo,tai vaikas liko nevalges. Pieno atsirado 3-4 para po gimdymo thumbup.gif
Atsakyti
pieno ir negalejo is karto buti..bet ten buvo priespienis..kurio vaikas galejo gauti ir butu pavalges..nes ir keli jo lasai yra labai sotus ir ypac reikalingi gyvenimo pradziai..

Kadangi esu patyrusi CP..mano akimis..Po Cezario nera problemu zindyti...net jei tenka paguleti para reanimacijoje...tiesiog reikia tureti tvirta nora tai daryti...ir maziau ''girdeti'' personalo ''patarimu'' ir nuomoniu..tiesiog IMTI ir DARYTI...



QUOTE(Aleila @ 2012 04 08, 10:07)
Kadangi po Cezario gulejau renimacijos palatoje,tai vaikeli atnese kitos dienos ryte. Buvau dar visiskai zalia, kaip vaikeli maitinti,nes jis buvo pirmas seimoje. Gerai,kad akusere parode,kaip tai atlikti. Aisku pienuko dar nebuvo,tai vaikas liko nevalges. Pieno atsirado 3-4 para po gimdymo thumbup.gif

Atsakyti
Na lyg su jokiom bėdom nesusidūriau, neskaitant gimdos susitraukinėjimų skausmų, bet manau čia normalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(joka8 @ 2012 04 07, 00:38)
po cezario mano dukryte iskart isisiurbe:D tik tiek kad pieno neturejau,nes jis gamintis pradejo tik ketvirta diena,tai visas dienas dukryte badavo,ir buvo nukrites labai svoris,nes pirmas vaikelis ir nezinojau kaip patikrinti ar yra pieno ar ne.dabar mum 3men,dar kazkiek maitinu,bet plius ir misinuko duodu.

Tai niekada nebuna pieno pirmomis dienomis 3, 4 para tik atsiranda iki tol buna priespienis, jo ir uztenka keliu lasu, tikrai vaikelis nebadauja ir visi ka tik gime svorio numeta. Naujagimio skrandukas -pupeles dydzio. O kiek ten to priespienio ar pienuko niekaip nepatikrinsit, tik vaikelis gali istraukti, nenutrauksit rankom, o be to pienukas nuolat gaminasi. Ir dabar jei jau kazkiek pieno turit galetumet vien savu maitinti .kam tas misinukas?
Siaip nepriklauso zindimas nuo to ar cezaris ar naturalus gimdymas, gal daugiau priklauso,kaip ta operacija ar gimdymas praejo,kaip moteris jauciasi. 4u.gif
Atsakyti
mano mergaite ir berniukas gime cezario pagalba doh.gif , mergaite visiskai neeme kruties, taip ir maitinau nusitraukdama pieneli, na o sunelis is karto isisiurbe i kruti, bet tik i desine, o kaires visai neeme, gal net visa menesi, tai nusitraukinejau su pientraukiu, o paskui matyt suprato kad jokio skyrtumo tai pradejo imti thumbup.gif maitinu dar ir dabar thumbup.gif
Atsakyti
Dukryte man padave ~1val po CP. Is karto pridejau prie kruties. Is pradziu abi mokinomes, kaip reikia paduoti ir paimti. Todel nugrauze spenelius. Bet kai noras yra, tai viskas imanoma. Va dukruzei tuoj 2 metai, tik dabar pradedam atsisveikiti su MP. Sekmes visoms maitinant.

Ir dar pastebejimas. Daug kas sako "pradzioje pas mane nebuvo pienuko". Pradzioje jo ir nebuna. 2-4 paras buna tik priespienis, kuris yra labai maistingas. O jo buna viso labo keli lasiukai. Bet kadangi naujagimiu skrandukas yra mazdaug vysnios dydzio, tad jam tu keliu lasiuku pilnai uztenka. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelle*: 28 gegužės 2012 - 21:13
QUOTE(Kliurka @ 2012 04 13, 22:31)
Na lyg su jokiom bėdom nesusidūriau, neskaitant gimdos susitraukinėjimų skausmų, bet manau čia normalu  g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Begalo dziaugiuos, kad nereikejo jokioj reanimacijoj gulet. Dukryte gavau nepraejus valandai po operacijos gal g.gif O gal ir praejo, nepamenu jau blush2.gif
Spenelius nugrauze, bet minties duot misini nebuvo nei mum, nei personalui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 05 31, 13:28)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Begalo dziaugiuos, kad nereikejo jokioj reanimacijoj gulet. Dukryte gavau nepraejus valandai po operacijos gal  g.gif  O gal ir praejo, nepamenu jau  blush2.gif 
Spenelius nugrauze, bet minties duot misini nebuvo nei mum, nei personalui  smile.gif

Nu man teko pagulėt, bet mažę atnešė labai greit pirmiesiems pusryčiams wub.gif tai irgi gerai siurbė thumbup.gif o po to iš tikro jei nebūčiau prašinėjus tai būtų gal ir nenešę ale kad pamatė jog gerai jaučiuosi tai ir atnešė ir po to dar atnešė o dar vėliau nusibodo nešiot gavau palatą. Vėlgi-kurios neprašinėjo toms ir nenešė taip dažnai... nors iš tikro matėsi kad personalas saugo mamytes po operacijos, labai rūpinosi ar tikrai galva nesvaigsta, ar nebloga, ir į palatą nosis vis įkišdavo... o (.) nugraužė bet tame bėda kad gavau nuskausminamųjų ir ***** tik namie ir pajutau koks gėris (.) parėjo blink.gif doh.gif tada jau buvo labai nejuokai... bet susitvarkėm ir valgo mažiukė pienuką-iki šiol. Manau reikia labiau save ginti tada ir personalas padeda o kai tyli guli tai ir atrodo kad viskas gerai...
Atsakyti