Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima MYLĖTIS po gimdymo?

Turiu viena delikatini klausima blush2.gif Esu po gymdimo jau savaite, atsisest jau galiu yu.gif Bet siuliukus dar jauciu.Kraujoju jau ne taip stipriai.
Mano vyras jau svaigsta mane perspeja, kad busiu vargse kad jis mane uzkankyns,o as nezinau net ka jam pasakyt ,nes kol kas nejauciu seksualinio potraukio :slap:tai patyliu kukliai nusisypsau ir nieko nesakau,nes nenoriu nuvylt, jug jis jau taip svajoja kad butu viskas taip kaip ir anksciau wub.gif
Pasidalinkit savo patirtim nuo kada gryzo viskas i savo vezes?Kada atsirado mintys apie seksa? sokiai.gif
Atsakyti
Pasieškok šiame forume daug kalbėta apie seksą po gimdymo mirksiukas.gif Bet šiaip tai medikai nepataria mylėtis 4-8 savaites pagimdžius (priklausomai nuo gimdymo sunkumo), ir taipogi pataria laukti, kol visiškai nustos kraujuoti, nes didelė infekcijos tikimybė... Taip kad teks tavo vyrukui pakentėti dar truputį mirksiukas.gif
O dėl noro... čia kiekvienai individualiai... man pvz tas noras niekur nebuvo dingęs g.gif Kitos ir metus nenori, taip kad taisyklės nėra schmoll.gif
Svarbiausia neskubėti... Ir iš viso, jei vyras visai nesupratingas, tai pasiūlyčiau jam prasikirpti... susisiūti... ir paskui bandyti mylėtis kol dar nesugiję lotuliukas.gif
Sėkmės ir kantrybės, viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
oi,man tai ilgai nebuvo tokiu minciu schmoll.gif per daug pavargusi jausdavaus (nakti mazius keldavoi kas valanda,budavo kas pusvalandi,ypac jei pilvuka skaudedavo doh.gif ),o be to,ir vyro po gimdymo ilgai salia dar nebuvo,tai gal ir tas turejo itakos...net nepamenu,kada pradejau prisiminti apie toki dalyka kaip smileysex.gif g.gif gal po kokiu geru 3 men biggrin.gif
Atsakyti
Na aš tai nuėjau pasitikrinti ar viskas gerai sugijo po gimdymo praėjus 1,5 mėn, o jau tada,kai įsitikinau,kad viskas thumbup.gif , tada ir pradėjom smileysex.gif
Atsakyti
Zinai as tau pasakysiu, kad visas sitas dalykas priklauso nuo jusu abieju. Zinoma jei labai nenori, tai... gali patemti laika dar ax.gif

Man tai buvo daryta operacija. Tai is ligonines paleido po 5 dienu, tai kazkur dar po savaites ir mes su vyru po biskuti pradejom isdykauti blush2.gif
Kazkaip ir paciai jau norejosi, o vyras labai supratingas buvo ir viskas vyko, taip, kaip as norejau blush2.gif ir viskas buvo ciki bigsmile.gif

Taip, kad cia labai priklauso nuo jusu paciu ax.gif
Atsakyti
Dieve, aš tai net pagalvot negaliu. Jau praejo 2,5 men po gimdymo, bet ten blogai susiuvo ar kokio velnio, kad man iki siol skauda ir zaizda kraujuoja verysad.gif Koks gali but mylejimas, kai normaliai net sedet neiseina, nors vyras jau senai meilinasi ir vis murkia, kad gal jau...... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KatiaNorg @ 2006 02 14, 14:25)
Turiu viena delikatini klausima blush2.gif Esu po gymdimo jau savaite, atsisest jau galiu  yu.gif Bet siuliukus dar jauciu.Kraujoju jau ne taip stipriai.
  Mano vyras jau svaigsta mane perspeja, kad busiu vargse kad jis mane uzkankyns,o as nezinau net ka jam pasakyt ,nes kol kas nejauciu seksualinio potraukio  :slap:tai patyliu kukliai nusisypsau ir nieko nesakau,nes nenoriu nuvylt, jug jis jau taip svajoja kad butu viskas taip kaip ir anksciau  wub.gif
  Pasidalinkit savo patirtim nuo kada gryzo viskas i savo vezes?Kada atsirado mintys apie seksa? sokiai.gif


Baik juokus, dar negalima schmoll.gif Po 6-8 savaičių būtina apsilankyti pas ginekologę, ji apžiūrės ar viskas gerai ir duos palaiminą lotuliukas.gif Dabar nepatartina net vonioje maudytis, viskas yra atvira, kol gimda neišsivalys, negrįš į senas vėžias, tol pas tave ten atvira žaizda, todėl labai imlu infekcijoms, rekomenduojama dažnai apsiprausinėti su Ph neutraliom priemonės, daryti oro vonias.

O dėl buvimo kaip anksčiau nežinau ar bus, nes ten viskas bus daug jautriau, o tai gali reikšti, kad ir skaudės, nors nebūtinai g.gif

Pas mane mintys jau seniai yra, tačiau vakar tik buvau pas gydytoją, tai dar nebandėm, mano vyras pasiskaitęs kas ir kaip, tai jis pats bijo prie manęs lįsti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Deila @ 2006 02 14, 15:27)
Dieve, aš tai net pagalvot negaliu. Jau praejo 2,5 men po gimdymo, bet ten blogai susiuvo ar kokio velnio, kad man iki siol skauda ir zaizda kraujuoja verysad.gif Koks gali but mylejimas, kai normaliai net sedet neiseina, nors vyras jau senai meilinasi ir vis murkia, kad gal jau...... smile.gif


Nenoriu tavęs gąsdinti, bet tu pasidomėk kodėl tiek laiko kraujuoja, tai gali reikšti vieną iš dviejų: arba susirgai mėnesinėm, arba kažkas negerai, nes tiek laiko kraujuoti neturėtum. Čia juokauti nederėtų tad siūlau tau skubiai pasirodyti gydytojai.

Atsakyti
Gydytojos palaiminimas, dar negarantuos jokio noro tongue.gif
O ir apskritai dabar moters organizmas visas jėgas nukreipia į kūdikį, papuliai gamins pienuką, rankos norės glausti savo džiaugsmą, "siautės motinystės hormonai"...

Tavo vyras nesitąsė su papildoma 10kg ar daugiau našta dešimt mėn., jo nepykino, jam nekilo rūgštis, jis nesikamavo sąrėmių metu, negimdė, jam neplyšo (nekirpo), nesiuvo, galų gale jam niekada nebus mastito, pogimdyvinės depresijos ir jis nesikels kas porą val naktimis maitinti vaiko, taigi nieko nuostabaus, kad sukasi aplink tave lyg katinas aplink grietinėlę tongue.gif

Vyrą pamyluoti galima ir būtina (kad paskui neimtų nulydėt kiekvieno sijono paklaikusiomis akimis biggrin.gif), bet kitokiais būdais smile.gif

O dar pačiai patarčiau (čia tau ir gyd po apsilankymo patars) nusipirkt lubrikanto, nes, kaip minėjau anksčiau, dėl pasikeitusios hormonų pusiausvyros niekas ten nedrėksta, o ir gleivinė būna jautri.
Atsakyti
beje, myletis juk galima ivairiais budais, net tik vaginaliniu blush2.gif o kaip kunilingas? juk tai nekenksminga biggrin.gif taip kad mergaites, daugiau ismones thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau kaip buna kitoms, bet man praejus kokiom dviem savaitem po gimdymo jau buvo begalinis noras vel atnaujint santykius su vyru. Labai nekantriai laukem abu kada man issivalys gimda ir nustos skaudet tarpviete nes buvau kirpta. Po 5 savaiciu pasimylejom, na truputeli tempe, sunkiai dreko makstis ir siaip kazko visiskai nieko nepajutau per sueiti. Antra karta buvo geriau, o trecia ir ketvirta kartus jau abiems finisas buvo sekmingas blush2.gif . Jokiu skausmu, jokiu tempimu, netgi viskas tvarkingai sudreko, gal siek tiek maziau nei anksciau, taciau jokiais lubrikantais nesinaudojom ir net nezadam.
Kviekvienai moteriai yra vis kitaip. Vienos gali labai greit santykiaut po gimdymo, o kitos dar ilgai negali, nenori, ar tiesiog sueities metu jaucia diskomforta. Mano atveju, dabar viskas yra geriau nei pries nestuma. blush2.gif biggrin.gif
Bet patarciau labai neskubet, nes paskui juk ir siules gali vel plyst jei nesugije, gali labai skaudet, ar net papult infekcija. O tai butu baisu blink.gif !
Atsakyti
Gal kaip nors graziai vyrui pasakyk, kad tau dar ne laikas... Na, maza ka, gal zmogus nesiorientuoja kas ir kaip... ar koki straipsniuka paskaityt surask, jei pasakyt nesigauna...
Ir... jei noro abiem yra, kodel nepasiglamonet... Vis geriau, nei nieko blush2.gif
Mes vis ka nors vaikeli uzmigde (aciu dievui, mazius pamiegot megejas) susiorganizuodavom, tai vyrui, sake, neprailgo laukt. Butu reikeje ir ilgiau butume pratempe nei tas sesias savaites biggrin.gif
Po gimdymo, kol gimdykloj "ilsejomes" tas dvi valandas atejus gydytoja ne tik man "instrukciju" kalna dave, bet ir vyrui nurodymus, kaip mane priziuret, kaip saugot, nenervint ir padet, kaip vaikiuka priziuret gali vyras, kai mama ilsisi ir kiek mama turi issimiegot... kada myletis galima pradet... Akcentavo, kad ne anksciau 6 savaiciu ir tai, pirmiausia reikia pas gydytoja apsilankyt... Be to, pabreze, kad, jei yra noro pas abu, dauguma kitokiu mylejimosi budu labai pageidautini. Vyrui sake, jei noresi svelnumo, demesio ar kad zmona pamyletu (jau kai galima) tai turi pasirupinti, kad ji galetu gerai pailset, reguliariai ir tinkmai maitintis, bei galet skirti laiko sau... tada ir pats gausi visko su kaupu thumbup.gif Nepazodziui parasiau, prableso prisiminimai benkiek, bet esme isliko tokia. Viska aiskiai, kulturingai ir net grieztokai taip... issizioje klausem abu (siaip lankem kursus pries tai ir nebuvo dideliu naujienu), bet kad vat taip 1. ......, 2. ......, 3. ....... ir vis paklausia ar supratom biggrin.gif Mes linkt galvom kaip mokinukai - aga, supratom biggrin.gif
Labai dekinga esu gydytojai po siai dienai... Nes vyrui kita karta mano snekos kaip atejo pro viena ausi, taip ir iseina, o cia gydytoja liepe, vadinas reikia klausyt lotuliukas.gif
Na, ne viska daro, kaip gydytoja prisake...tik su meilem viska laaabai aiskiai suprato ir pats savaites susiskaiciavo biggrin.gif O del visko kito... ir primint reikejo ir kita kart susibardavom, bet... kitaip veikia smegenys pas juos, reikia ir pirstuku kita karta parodyt ir paaiskint n-taji karta sukaupus kantrybes liekanas...
Atsakyti
Aš atsimenu,kai tik nustojo kraujuot,tai abu džiaugemės.Pas abu buvo noras,bet kai viskas prasidėjo labai pasigailejau.Jačiausi kaip nekalta mergaite pirma karta. blink.gif Labai skaudėjo, viskas kžkaip susitrauke,vis mastau ar čia ne gyditoja persistengė mane siudama. g.gif Tai mes išlėto pamažu vis bandėm,bandėm. Nuo gimdymo praėjo jau maždaug 7,2mėn,bet mylintis kartais dar paskauda. Taip,kad jei nori tai dar nereiškia,kad gali smartass.gif
Atsakyti