Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima MYLĖTIS po gimdymo?

QUOTE(Dunja @ 2006 02 15, 14:26)
beje, myletis juk galima ivairiais budais, net tik vaginaliniu  blush2.gif  o kaip kunilingas? juk tai nekenksminga  biggrin.gif  taip kad mergaites, daugiau ismones  thumbup.gif



Dekoju visom uz atsakymus.cia tikrai individualus dalykas. Gal but pasirodysiu kvailai, bet kas tas kunilingas.Esu tikra banzius. bet ka butent sis zodis reiskia nezinau dry.gif
Po to ir vyruka savo apsviesiu book.gif

Be to skaiciau kad vietoj lubrikanto gali tikt paprastas vaikiskas aliejukas.Ar kas taip bande?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KatiaNorg: 15 vasario 2006 - 20:08
Mano vyriokas jau pirmas dienas po gimdymo svaigo kaip jis smileysex.gif , o prisileidau tik po 6 savaičių, kai gydytoja apžiūrėjus pasakė, kad viskas tvarkoj thumbup.gif .
O pirmam kartui po gimdymo, kad sueitis būtų lengvesnė rekomendavo specialias žvakutes berods "ovules pharmatex", mums neprireikė blush2.gif .
Atsakyti
mes mylėjomes po gero mėnesiuko,gal būtume ir ilgiau nesimylėje,bet vyro gaila blush2.gif
Atsakyti
Mes tik po 1,5 mėn, po gydytojos apžiūros. Pasakė, kad galima- tai šventė buvo OHOHO thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KatiaNorg @ 2006 02 15, 21:05)
Dekoju visom uz atsakymus.cia tikrai individualus dalykas. Gal but pasirodysiu kvailai, bet kas tas kunilingas.Esu tikra banzius. bet ka butent sis zodis reiskia nezinau dry.gif
  Po to ir vyruka savo apsviesiu book.gif

Be to skaiciau kad vietoj lubrikanto gali tikt paprastas vaikiskas aliejukas.Ar kas taip bande?

kunilingas, tai lytinis aktas be sueities mirksiukas.gif ivairios glamones, svelnumai tongue.gif
Atsakyti
Po gimdymo viskas buvo kaip pirmą kartą bigsmile.gif Vyras turejo palaukti keletą mėnesių(9-tą mėn nebesimylėjom,1,5 mėn teko laukti po to kol sugyjau ir viskas atsistatė į savo vietas).Abu labai norėjom wub.gif wub.gif ,bet vyras buvo supratingas ir nevertė nieko anksčiau laiko daryti. drinks_cheers.gif .
Tai labai indvidualus dalykas ax.gif .Man,pvz, šis noras nebuvo niekur dingęs.Vyrai turi būti supratingi ir stengtis įžiebti aistrą ir nugalėti nerimą kartu. wink.gif smileysex.gif
Atsakyti
Na del mylejimosi,tai buvau kirpta ,be to ir nerekomenduoja anksti pradeti,tad teko vyreliai 4 savaiteles palaukti. biggrin.gif O kas del noro,tai po gimdymo poreikis myletis galima sakyt buvo dingęs,tik kažkur po pusmečio pajutau ,kad grįžta po truputi g.gif
Atsakyti
Na man noras atsirado jau po kokios savaitės, bet teko pakentėti kol baigėsi visi valymaisi, o paskui tai jau doh.gif atsigavom abudu rolleyes.gif
Atsakyti
niu po pirmojo tai beveik du mėn. vyro nepamaloninau,o po kitų gimdymų mėnuo praeidavo,jausdavausi puikiai.jokių daktarų apžiūrų nereikėjo-o kam
Atsakyti
jo mes ir turime problemeliu, nors jau tuoj 4 menesiai bus, bet dar niekaip negalim "normaliai" pasimyleti. man tiek skauda, kad as ne tai kad nekalta mergaite jauciuosi, bet atrodo, kad skylute man butu sumazine. kai vyras kisa pimpaliuka as vos neverkiu is skausmo.na, aciu dievui randame ir kitu budu, bet jau taip noretus to paprasto pirmyn atgal pirmyn atgal..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukas00 @ 2006 03 08, 01:48)
jo  mes ir turime problemeliu, nors jau tuoj 4 menesiai bus, bet dar niekaip negalim "normaliai" pasimyleti. man tiek skauda, kad as ne tai kad nekalta mergaite jauciuosi, bet atrodo, kad skylute man butu sumazine. kai vyras kisa pimpaliuka as vos neverkiu is skausmo.na, aciu dievui randame ir kitu budu, bet jau taip noretus to paprasto pirmyn atgal pirmyn atgal..... smile.gif



O su ginekologe apie tai kalbejaisi? Beje, ar gimdei su kirpimais, plysimais, ar viskas praejo sklandziai ir be siuliu? O gal cia tau tiesiog is samoningos ar nesamoningos baimes, kad gali skaudeti?
Atsakyti
Po gydytojo apžiūros, t.y. po 1,5-2 mėnesių.
Gydytojo apžiūra tikrai reikalinga, ne juokas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingeliukas: 08 kovo 2006 - 11:30