Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima MYLĖTIS po gimdymo?

QUOTE(Viktė. @ 2011 06 25, 13:13)
Noras tai pagaliau atsirado, ale kai pagalvoju, tai baisu pasidaro. Nu laukiu vizito pas gine, palaiminimo, taip sakant. Bet kai pagalvoju, kad vel ten kazkas bus, tai jeeezau jeeezau.  unsure.gif  lotuliukas.gif


As irgi bijojau, nes man viena siule iki dabar jautri islikusi. Pirma karta bandem po pusantro menesio, bet tada issigandau, kad plysiu per puse doh.gif Rimtai toks jausmas buvo doh.gif Taip ir nepabaigem, ko pradeje. Kita karta pabandem dar po poros savaiciu, tai jau maziau to nemalonaus jausmo buvo thumbup.gif Jei ne ta viena siule, tai is viso butu geriau nei iki gimdymo bigsmile.gif
Atsakyti
medikai rekomenduoja po 6-8savaiciu apsilankyti pas ginekologa, tada taip sakant gaunamas "palaiminimas" blush2.gif
Atsakyti
.. o jausmas kaip nekaltybe prarandant... smile.gif
Kiekvienai moteriai viskas individualiai. Tiek fiziskai, tiek psichologiskai.
Atsakyti
Gimdžiau pati, nekirpo, neplyšau. Vyrą prisileidau po dviejų mėnesių, bet būdavo taip baisu, kad negalėdavau jausti malonumo. Normalus seksas pas mus prasidėjo gal po pusės metų nuo vaikelio gimimo...
Atsakyti
QUOTE(Apu @ 2011 08 01, 20:35)
Gimdžiau pati, nekirpo, neplyšau. Vyrą prisileidau po dviejų mėnesių, bet būdavo taip baisu, kad negalėdavau jausti malonumo. Normalus seksas pas mus prasidėjo gal po pusės metų nuo vaikelio gimimo...


Mes pirmą katrą pabandėme po 4 savaičių, tačiau vos vyrui pabandžius įeiti buvo toks skausmas, kad greit išvijau lauk sad.gif Sausumo jausmas, nupirkome lubrikantą. Dar po trijų savaičių pabandėme vėl. Jau geriau, tačiau toks jausmas kaip atsiprašant "į kibirą", jaučiu kad kažkas viduje yra, bet neapgaubia visai jo, vyras sako, kad kaip į tuštumą jausmas toks. Negaliu suprasti kas čia yra, gal gimda bus praplatėjus? Tačiau ginekologė pasakė, kad viskas susitraukė. Gal kam buvo panašūs pojūčiai?
Atsakyti
Kai nustoja kraujuoti ir noras atsiranda...
Atsakyti
Po pirmo gimdymo atsistačiau labai greitai. Suėjom gal po 4 sav. Bet jau po antro gimdymo tai gal po dviejų mėn. Labai ilgai skaudėjo dubeni, kaulus, nugarą. Gimdymas nebuvo komplikuotas, pagimdžiau greitai.
Atsakyti
Per gimdyma kirpo mane, tai praejus dviem menesiams nuejau pas savo ginekologe apziurai, tai kaip sakant gavau jos "palaiminima", kad jau drasiai galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snekute @ 2011 07 15, 01:39)
medikai rekomenduoja po 6-8savaiciu apsilankyti pas ginekologa, tada taip sakant gaunamas "palaiminimas"  blush2.gif


As manau, kad pries pabandant gerai yra su medikais pasitart. Tada bus aishku ko tiketis ir ar tikrai skauda, ar tiesiog baisu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KatiaNorg @ 2006 02 14, 15:25)
Turiu viena delikatini klausima blush2.gif Esu po gymdimo jau savaite, atsisest jau galiu  yu.gif Bet siuliukus dar jauciu.Kraujoju jau ne taip stipriai.
  Mano vyras jau svaigsta mane perspeja, kad busiu vargse kad jis mane uzkankyns,o as nezinau net ka jam pasakyt ,nes kol kas nejauciu seksualinio potraukio  :slap:tai patyliu kukliai nusisypsau ir nieko nesakau,nes nenoriu nuvylt, jug jis jau taip svajoja kad butu viskas taip kaip ir anksciau  wub.gif
  Pasidalinkit savo patirtim nuo kada gryzo viskas i savo vezes?Kada atsirado mintys apie seksa? sokiai.gif

mes po penkiu savaiteliu pabandem, nors gimdymas nebuvo labai lengvas, kazkaip ilgiau pati nebuciau istverusi ko gero...
Atsakyti
po 5 sav
Atsakyti
Po gimdymo praėjo 8 sav. Pas gydytoją užsiregistravau ir eisiu dar po 3 sav., anksčiau nėra vietų. Norėjau gauti palaiminimą, bet kai dar tiek laukti g.gif . Ar pradėjot mylėtis tik po gydytojo apžiūros?
Atsakyti