Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima MYLĖTIS po gimdymo?

QUOTE(jugp @ 2011 11 21, 17:18)
Po gimdymo praėjo 8 sav. Pas gydytoją užsiregistravau ir eisiu dar po 3 sav., anksčiau nėra vietų.  Norėjau gauti palaiminimą, bet kai dar tiek laukti g.gif . Ar pradėjot mylėtis tik po gydytojo apžiūros?

manau verta tik po gydytojo apziuros myletis,juk ne visos vienodai gimdo,ir ne visom vienodai viskas sugyja. manau paciai bus tik ramiau kaip zinosi jog saugei gali myletis,ir po santykiu nekils kokiu keblumu smile.gif
Atsakyti
Išleisdamas iš ligoninės gydytojas pasakė 6 savaites nieko nieko....
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2011 11 25, 08:29)
Išleisdamas iš ligoninės gydytojas pasakė 6 savaites nieko nieko....

Man irgi ta pati pasake. Jau vyras kone sienom eina..... doh.gif
Atsakyti
taip ir mums sake,bet kai daro cezario pjuvi,kol viduj uzgyja viskas, daugiau reikia reikia. zinokit man ir dabar skauda kai zaidziam,aisku ir nuo pozos priklauso ax.gif
Atsakyti
Man jau va daugiau nei pustrečio mėnesio, bet aš nenoriu, brrrrrrr slap.gif
Atsakyti
sake ginekologe kaa po gimdymo bent 6sav reiktu susilaikyti, bet as po pirmo gimdymo tiek neiskenciau blush-anim-cl.gif tad ir dabar nezadu laukti tu menesiu, jei noresis manau po kokiu 3sav ar 4 jau pradesime
Atsakyti
na mes tai laukem gydytojos palaiminimo,ty po 6 ar 8sav,nepamenu,kada ten reikejo apsilankyt,..bet pirmas kartas buvo nekoks net po tiek laiko,skaudejo,atrode,kad kazka ten netaip susiuvo,viskas taip nenaturaliai blush2.gif buvau nusiteikus,kad taip ir bus,o bet taciau dar po kokio menesio viskas kaip seniau thumbup.gif
Atsakyti
Pradėjome po ginekologės apžiūros, po 8 sav. Aišku, kad buvo baisu... Svarbu, kad vyras būtų švelnus, taip pat lubrikantą vertėtų turėti kiekvienai manau...
O šiaip jaučiausi kaip nekalta mergaitė, per pirmąjį kartą biggrin.gif
Atsakyti
Ne anksciau nei 6savaites po gimdymo rekuomenduojama myletis,mano tau patarymas kaip supratau tu esi kirpta tai kai apsilankysi pas gien ji tau tikrai pasakys kada jau galima bus smile.gif
Atsakyti
Apie 12 savaiciu PO. Truputis vyno (net skaitomose mamyciu patarimu knygose tai minima) ir viskas kaip anksciau. Nors siuta..
Atsakyti
Po 6 savaiciu,kai gavau ginekologes palaiminima biggrin.gif bet dar dvi savaites labai skaudejo,atrode,kad viskas ten vel suplys.
Atsakyti
man ginekologe irgi pasake 6-8 sav reiktu palaukti rolleyes.gif
Atsakyti