Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvai - 2

QUOTE(Diaaa @ 2015 01 14, 21:12)
tikrai normaliai, pas mus ijungus ne 30 nebuvo smile.gif

taigi gal ir nebutinas buvo:) ale ka dabar
Atsakyti
matau, tema rami smile.gif keliu aukštyn. kadangi šildymo sezonas prasidėjo, mūsų bute drėgmė ir vėl 20 smile.gif O mūsų Boneco išleido paskutinį garą, remontuot nebeapsimoka. Žiūrinėju VENTA, gal kas galit įspūdžius papasakoti, kas jau naudojat metus ar ilgiau?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2015 10 14, 19:30)
matau, tema rami smile.gif keliu aukštyn. kadangi šildymo sezonas prasidėjo, mūsų bute drėgmė ir vėl 20 smile.gif O mūsų Boneco išleido paskutinį garą, remontuot nebeapsimoka. Žiūrinėju VENTA, gal kas galit įspūdžius papasakoti, kas jau naudojat metus ar ilgiau?As irgi prisidedu prie klausianciuju, koki rinktis, kur pirkti? verysad.gif
Atsakyti
Pasidalinkit kaip kovojat su sausu namu oru sildymo sezono metu? Domina drekintuvai didesnems erdvems 80-110m2. Aisku ir gerai butu kad kaina butu proto ribose. bigsmile.gif
Atsakyti

Sveiki,

 

norėtume pirkti oro valytuvą - drėkintuvą, tačiau labai sunku išsirinkti, todėl būtų įdomu jūsų nuomonė, jei kokį nors naudojate. Mane domintų modelis ir kokie pliusai bei minusai :)

Atsakyti
pasidalinkite patirtimi, keliu i vir
Reikia oro valytuvo - drėkintuvo, o gal buna viskas kartu ir kaip difuzorius. Labai prašau pasidalinkite nuomonė, jei kokį nors naudojate. Beje pastebime kad atsiranda vaikui sloga nuo dulkiu.
Atsakyti