Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvai - 2

QUOTE(Diaaa @ 2014 12 16, 20:22)
nutikt tai nieko manau neturejo g.gif  o jus pameginkit Topo centre kokiam paklaust, nes ten ir drekintuvus tokius parduoda,ir filtrus pakeitimui, gal ten pasakys ar galima juos sitaip naudot.

Dėkui 4u.gif taip ir padarysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Majoga @ 2014 12 16, 21:19)
Taip. Kamštis yra, o filtro ne smile.gif tai paskambino vyras kad paklausti, sako "mes naudodavom be jo" tai man irgi klausimas iškilo ar iš vis taip galima ir ar pačiam drėkintuvui nenutiko nieko g.gif  blush2.gif

Tikrai viskas gerai. Mes irgi be filtru naudojom, nes vanduo isfiltruotas, o ta filtra reiketu pakankamai daznai keisti, kad nesiveistu ten bala zino kas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2014 12 16, 21:29)
Tikrai viskas gerai. Mes irgi be filtru naudojom, nes vanduo isfiltruotas, o ta filtra reiketu pakankamai daznai keisti, kad nesiveistu ten bala zino kas wink.gif

Jooo bigsmile.gif Tai gal iš viso to filtro net nereikia bigsmile.gif biggrin.gif įdomu virintas vanduo tiktu ar tada geriau filtrą? g.gif
Atsakyti
Patarkit koki gera oro drekintuva nusipirkti i miegamaji, nes turim kudiki ir norime kad jis butu sveikutis smile.gif Visai neismanau apie oro drekintuvs ir nezinau i ka reikia atkreipti demesi, kokiu tipu buna, su kokiomis funkcijomis... Man svarbu kad butu netriuksmingas ir imtu nedaug energijos. As gyvenu blokiniame name, miegamasis 20 m2. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute*** @ 2014 12 23, 16:07)
Patarkit koki gera oro drekintuva nusipirkti i miegamaji, nes turim kudiki ir norime kad jis butu sveikutis smile.gif Visai neismanau apie oro drekintuvs ir nezinau i ka reikia atkreipti demesi, kokiu tipu buna, su kokiomis funkcijomis...  Man svarbu kad butu netriuksmingas ir imtu nedaug energijos. As gyvenu blokiniame name, miegamasis 20 m2. rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

ta pati ,ka tik aptarta , BONECO 7135 mirksiukas.gif nepigus jis, bet veikia laaaaabai tyliai, praktiskai nesigirdi jo visai, energijos naudoja visiskai nedaug. Man renkantis drekintuva svarbiausia buvo kokybe ir garsas, esu jautri garsams, tai daugelis drekintuvu man iskart atkrito, esu patenkinta siuo drekintuvu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2014 12 13, 00:08)
Gal kas galit parekomenduot irengini didelem patalpom? Turim du tikrai gerus drekintuvus, bet ju poveikis jaucias tik kambariuose su zemom lubon, o musu pagrindine erdve 8m...
Tuos du turimus parduodame. Skelbimas skelbimu lentoje wink.gif

Nežinau, ar dar aktualu, bet mums labia pasiteisino Airtek PCMH45. Mažesnį naudojam tik vienam kambaryje, o šis drėkina didelį plotą.
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2014 12 23, 16:15)
ta pati ,ka tik aptarta , BONECO 7135 mirksiukas.gif  nepigus jis, bet veikia laaaaabai tyliai, praktiskai nesigirdi  jo visai, energijos naudoja visiskai nedaug. Man renkantis drekintuva svarbiausia buvo kokybe ir garsas, esu jautri garsams, tai daugelis drekintuvu man iskart atkrito, esu patenkinta siuo drekintuvu 4u.gif

drinks_cheers.gif tikrai labai tyliai dirba, net nesitikėjau, kad gali taip tyliai dirbti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Majoga @ 2014 12 24, 01:19)
drinks_cheers.gif tikrai labai tyliai dirba, net nesitikėjau, kad gali taip tyliai dirbti  bigsmile.gif

Ikalbejote einam pirkti, vakare isbandysime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Majoga @ 2014 12 16, 23:11)
Jooo  bigsmile.gif Tai gal iš viso to filtro net nereikia  bigsmile.gif  biggrin.gif  įdomu virintas vanduo tiktu ar tada geriau filtrą?  g.gif

Jei vanduo geras tikrai nereikia wink.gif Mes turime geriamo vandens sistema, tai parduotuveje irgi sake nenaudoti filtru. Aisku jei vanduo kalketas, tai aplink drekintuva be filtro "butu balta"...

QUOTE(Aiva. @ 2014 12 23, 20:57)
Nežinau, ar dar aktualu, bet mums labia pasiteisino Airtek PCMH45. Mažesnį naudojam tik vienam kambaryje, o šis drėkina didelį plotą.

Taip aciu! Butinai pasidomesiu wink.gif Nes tie mazieji musu gyvenamoj erdvej pilnus bakelius isgarina greitai, bet pats dregmes lygis nelabai ir bepakyla sad.gif miegamajam kambaryje uzdarius duris veikia puikiai, bet tik paliekam atidarytas duris i bendraja erdve (o visu kambariu durys i ja iseina) ir is miegamuju kambariu viskas isgaruoja...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2014 12 24, 13:17)
Jei vanduo geras tikrai nereikia wink.gif Mes turime geriamo vandens sistema, tai parduotuveje irgi sake nenaudoti filtru. Aisku jei vanduo kalketas, tai aplink drekintuva be filtro "butu balta"...

Balta nebūna thumbup.gif bet šiandien užsidegė lempelė, kad išvalyti reikia, valėm su tuo šepetuku bet vistiek dega. Kaži kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majoga @ 2015 01 06, 19:37)
Balta nebūna  thumbup.gif  bet šiandien užsidegė lempelė, kad išvalyti reikia, valėm su tuo šepetuku bet vistiek dega. Kaži kodėl  g.gif

paspaudus ijungimo/isjungimo mygtuka palaikykit kokias 5sek 4u.gif ir nebedegs
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2015 01 06, 20:47)
paspaudus ijungimo/isjungimo mygtuka palaikykit kokias 5sek  4u.gif    ir nebedegs

Ačiū 4u.gif padėjo. thumbup.gif nebedega thumbup.gif
Atsakyti