Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Laukine_Feja @ 2011 01 20, 13:47)
apei vaikus tai nieko neismanau, tai nieko ir negaliu pasakyti, bet i hurgados i israeli niekas neveza, nes labai toli, na nebent yra kokia ekskursija lektuvu

nu kad veza unsure.gif
http://www.teztour.l...xcursions_egypt
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 01 20, 13:52)



atsiprasau, matyt pasenusios mano zinios, bet visteik is hurgados tai turetu buti kelione lektuvu


pasitikslinau, tikrai is hurgados tai kelione lektuvu, bet jau pas Tezus sis malonumas kainuoja 300 USD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukine_Feja: 20 sausio 2011 - 12:59
QUOTE(Laukine_Feja @ 2011 01 20, 13:57)
atsiprasau, matyt pasenusios mano zinios, bet visteik is hurgados tai turetu buti kelione lektuvu
pasitikslinau, tikrai is hurgados tai kelione lektuvu, bet jau pas Tezus sis malonumas kainuoja 300 USD

Dekui 4u.gif Brangoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 01 20, 14:04)
Dekui 4u.gif Brangoka doh.gif



nesigincysiu del to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine_Feja @ 2011 01 20, 13:47)
apei vaikus tai nieko neismanau, tai nieko ir negaliu pasakyti, bet i hurgados i israeli niekas neveza, nes labai toli, na nebent yra kokia ekskursija lektuvu

Yra lėktuvu į Šarmą, skrenda gerą pusvalandį.
Toliau autobusu ilgai ir nuobodžiai iki sienos gerą pusdienį
Toliau pėstute per sieną
Toliau jau kitu autobusu ir su kitu gidu kelias valandas per Izraelį

Manau kad su tokio amžiaus vaiku neįmanoma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2011 01 20, 14:43)
Yra lėktuvu į Šarmą, skrenda gerą pusvalandį.
Toliau autobusu ilgai ir nuobodžiai iki sienos gerą pusdienį
Toliau pėstute per sieną
Toliau jau kitu autobusu ir su kitu gidu kelias valandas per Izraelį

Manau kad su tokio amžiaus vaiku neįmanoma  schmoll.gif

Dekui 4u.gif , labai sunki kelione reiskia doh.gif tikrai atidesim kol vaikas uzaugs
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 01 20, 13:39)
Sveikos 4u.gif Skrendam i hurgada balandzio menesi, mazajai bus 9 menesiai i Hilton long beach viesbutuka, dabar klausimai:
1. Mamos kurios keliavot su tokio amziaus vaikais kaip ten su maitinimu, maniske jokiu pirktiniu darzovieniu nevalgo doh.gif ar ten yra is ko sutrint jai kose? ar yra paprastu isvirtu daroviu be druskos ir prieskoniu? veztume savo blenderi. nes kiek suprantu vaikiskas meniu tai picos ir bulvytes doh.gif
2. Ar ten yra maitinimo kedutes?
3. Ar leidzia nestis vezimeli sketuka i lektuvo vidu? bijau kad sulauzys man ji jei su bagazu atiduosiu doh.gif
4. kokias ekskursijas parekomenduotumet su vaiku?

Aciu 4u.gif
Papildyta:
Ai dar kiek trunka kelione is Hurgados i izraeli?

buna troskintos garuose daržovės: brokoliai, morkos bulviu kartais.
kedutes buna; vežimėlį atiduodi ne su bagažu, o tiesiog darbuotojui, po to islipant jau tau iskart paduoda..
Del ekskursijų- pagal vaiką...
Mano, tokio amziaus,važiavo į tunisą, maitinosi (mano) pienu ir apelsinais, sausainiais. Mes buvom mobilūs..
Atsakyti
[quote=kuzyte,2011 01 20, 13:39]
Sveikos 4u.gif Skrendam i hurgada balandzio menesi, mazajai bus 9 menesiai i Hilton long beach viesbutuka, dabar klausimai:
1. Mamos kurios keliavot su tokio amziaus vaikais kaip ten su maitinimu, maniske jokiu pirktiniu darzovieniu nevalgo doh.gif ar ten yra is ko sutrint jai kose? ar yra paprastu isvirtu daroviu be druskos ir prieskoniu? veztume savo blenderi. nes kiek suprantu vaikiskas meniu tai picos ir bulvytes doh.gif
2. Ar ten yra maitinimo kedutes?
3. Ar leidzia nestis vezimeli sketuka i lektuvo vidu? bijau kad sulauzys man ji jei su bagazu atiduosiu doh.gif
4. kokias ekskursijas parekomenduotumet su vaiku?

Sveika,nezinau kaip maitinimas jusu pasirinktame viesbutyje, mes kai buvom su 8 men mazyle, pasirinkti maisto kazkiek buvo galima. Pusryciams visada buvo pieniska avizine kose, pietums kokios virtos bulves, makaronai. Abejoju, kad rasi didesni pasirinkima. g.gif
Maisto veziausi, tik nevalge nieko, o i mano lekste lindo doh.gif
Maitinimo kedutes nebuvo ar nepasiule, sededavo sketuke arba ant keliu.
Vezimukas buna su jumis, kol vyksta ilaipinimas. Lipant jums i lektuva, prie trapo sketuka atiduodate i bagaza, lektuve nera vietos, kur jis galetu buti... Po kede juk neikisi rolleyes.gif
Nerekomenduoju ne vienos ekskursijos,nebent jusu vaikelis megsta ekstryma mirksiukas.gif
Musu mazyle sunkokai adaptavosi prie karscio, daug saules, nors visaip saugojom. Keliavom kovo pirma savaite praeitais metais. Dabar vel vaziuojam, tik sausio 30d. ax.gif
Sekmes jums!
Atsakyti
QUOTE(adia3 @ 2011 01 20, 15:18)
buna troskintos garuose daržovės: brokoliai, morkos bulviu kartais.
kedutes buna; vežimėlį atiduodi ne su bagažu, o tiesiog darbuotojui, po to islipant jau tau iskart paduoda..
Del ekskursijų- pagal vaiką...
Mano, tokio amziaus,važiavo į tunisą, maitinosi (mano) pienu ir apelsinais, sausainiais. Mes buvom mobilūs..


O kur jie laiko tuos vezimus? nesutraiskis man jo?
QUOTE(julisija @ 2011 01 20, 15:35)
Sveika,nezinau kaip maitinimas jusu pasirinktame viesbutyje, mes kai buvom su 8 men mazyle, pasirinkti maisto kazkiek buvo galima. Pusryciams visada buvo pieniska avizine kose, pietums kokios virtos bulves, makaronai. Abejoju, kad rasi didesni pasirinkima. g.gif
Maisto veziausi, tik nevalge nieko, o i mano lekste lindo  doh.gif
Maitinimo kedutes nebuvo ar nepasiule, sededavo sketuke arba ant keliu.
Vezimukas buna su jumis, kol vyksta ilaipinimas. Lipant jums i lektuva, prie trapo sketuka atiduodate i bagaza, lektuve nera vietos, kur jis galetu buti... Po kede juk neikisi rolleyes.gif
Nerekomenduoju ne vienos ekskursijos,nebent jusu vaikelis megsta ekstryma mirksiukas.gif
Musu mazyle sunkokai adaptavosi prie karscio, daug saules, nors visaip saugojom. Keliavom kovo pirma savaite praeitais metais. Dabar vel vaziuojam, tik sausio 30d. ax.gif
Sekmes jums!

As dar maitinu, tikiuosi ir kelionei maitinsiu.
O del saules tai manau kad po sitos vasaros mum jokie egiptai nebaisus lotuliukas.gif Idomu kiek laipsniu buna balandzio men?Mes pries 5 metus vasario gale vaziavo, didelio karscio nebuvo
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 01 20, 16:11)
O kur jie laiko tuos vezimus? nesutraiskis man jo?

As dar maitinu, tikiuosi ir kelionei maitinsiu.
O del saules tai manau kad po sitos vasaros mum jokie egiptai nebaisus lotuliukas.gif Idomu kiek laipsniu buna balandzio men?Mes pries 5 metus vasario gale vaziavo, didelio karscio nebuvo

Atiduoda nesutraiškytą ir švarų...
Jei maitinsi pati kelionė lengvėja 5 kart...smile.gif Ir skrydis ir laukimas ir kelionės. Svarbu, kad vaikas gertų. Maniskė kai jai buvo 4 metai, 10 dienų harmony makadi nevalgė normalaus maisto beveik, net iš vaikiško meniu.. nekišau, ejo per pyragus, vaisius ir daug gere...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adia3: 20 sausio 2011 - 15:33
Sveikos, mamytes,
Mes taip pat planuojame balandzio menesi traukti i Hurgada.
Dar galvojome ir apie Sharm el Sheicha, bet tie rykliai labai ko tai neramina.
Pas juos ten viskas paprasta: suvalge turista- papludimi uzdare.
po savaite atidare, vel kazka apkramte- vel savaitei uzdare... ax.gif
kazkaip nesinori rizikuoti.
Vaziuojame labai skirtingu poreikiu kompanija, tai labai jau sunku issirinkti.
Vyras nardyt pasiruoses( po pareito karto tik apie tai ir savjoja)
Dukra 17 metu. Megstam mes su ja vandens pramogas, saule, jura, vandens sporta...
Maziukui 6m. Noretusi, kad butu nusileidimo kalneliu, mini klubas vaikams.
Norisi visko viename uz prieinama kaina .
Gal ka patartumet?
Svarstome tarp:
SERENITY MAKADI HEIGHTS (UAL)5*
SUN RISE GARDEN BEATCH (UAL)5*
SUNRISE LE JARDIN (AL)5*
HARMONY MAKADI BAY HOTEL &RESORT (AL)5*
HILTON LONG BEATCH(AL)4*
O gal jus dar kazka gero , negirdeto galit pasiulyt?
Pareita karta buvom pries 3m ALI BABA(AL)4*
Likom patenkinti.
Vaziavom tik su vyresne dukra, maziuka buvom palike mamai.
Aciu is anksto uz patarimus.
Praeita karta buvom Kaire, safari, nardyt pavirsiniam ir giluminiam nardymuose. Viesbutyje mazai tebuvom (keliones laikas buvo vasario galas, kovo pradzia)...
Siemet planuojam Luksora aplankyt, daug su maziuku keliaut nesiruosiam, tad reikia serviso geresnio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 20 sausio 2011 - 18:30
gal kas turit svieziu atsiliepimu apie SUNNY DAYS EL PALACIO HOTEL Hurgadoje, nes atsiliepimai labai ivairus, agenturoj sako kad pasikeite savininkai ir dabar viskas gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamuse40: 20 sausio 2011 - 21:51