Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

QUOTE(Proza @ 2005 02 01, 10:00)
Pati juos vartoju jau astunti metai-visi papildai yra nuostabus,bet juos reikia vartoti tinkamu laiku,tinkamais kiekiais ir tinkamais dariniais.

O iš kur sužinoti tinkamą laiką? Aš norėčiau pavartoti ką nors organizmo valymui. Girdėjau kad labai gerai valo "Detoxs" ar tai "Antioxs", dabar neprisimenu. jei vartojote šious papildus koks jų poveikis? Ar verta juos gerti? Gal su kuo nors derinti reikia?



Dėl tinkamo ar netinkamo laiko aš nežinau, bet man Detox išvalė (nu nežinau ar visus, bet bent jau dalį) antibiotikų, kuriais buvau šerta visą vaikystę dėl astmos. Atsivėrė net žaizdos ant krūtinės, ant nugaros buvo kaip plaučių forma net išryškėjus iš spuogų doh.gif ir dar per blauzdas bėgo toks geltonas tirštas skystis, niežtėjo, o jau po pusdienio neliko jokių spuogų, nei randų, nei nieko, žodžiu, stebuklas. Ir astma jau nebesergu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dee Dee @ 2005 11 10, 20:33)
Mano viena draugė pradėjo juos platinti ir mane norėjo į šį versla įvilioti. Nesutikau:) Nors tu ką negaliu pasitikėti "maisto papildais", kurių neparduoda vaistinėse, o kompanijos direktorė žurnaluose vadinama milijoniere. Jums čia nėra nieko keisto????  g.gif



O kas čia keisto? Tai tinklinis marketingas kaip pvz.: kosmetika Avon ar Oriflame, jų kosmetikos pardėse irgi nėra... Tiesiog, jie pasirinko šį kelią, o prezidentė milijonierė, nes turi labai daug pažinčių ir platina tuos vitaminus, per tas pažintis susipažįsta dar su kitais, kurių anksčiau nepažinojo ir taip užsidirbo. Manau išvada tokia: kad jie geri ir juos perka, jeigu žmogus gali iš jų tiek užsidirbti.
Atsakyti
Paskutiniu metu vis girdžiu giriant Men's Daily Pack ir Women's Daily Pack amerikietiškus Highway, reiks turbūt ir man pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fikuselis @ 2005 11 22, 13:24)
Vat noriu paklausti-gal yra kažkokie spec papildai ar vitaminai diabetikams,man ką tik diagnozavo 2 tipo diabetą? cry.gif

Diabetiker ax.gif Užtenka mėnesiui, kaina labai padori.
Nors šiaip tai tau tinka beveik visi vitaminų kompleksai kaip ir kitiems.
Atsakyti
Turiu atidarytų Vision vitaminų, jei kam reikia, rašykit, nes geriu specialius vaistus ir negaliu gerti Vision, rašykit į a. Ž.
Atsakyti
Prisiskaičiau čia visokios info apie įvairius vitaminus, bet tai vistiek sunku apsispręsti kokius nusipirkti, kad būčiau energingesnė, žvalesnė, geresnės nuotaikos ir žinoma gražesnėbiggrin.gif Daug noriu ane?
O be to ir draugui norėjau padovanot vitaminų pakuotę, nes pats jų niekad nenusipirks, nors sako kad reikia. Jam 35m.Kartais skundžiasi sutrikusiu širdies darbu, aš skundžiuosi jo atmintim:)
Tai prašau dabar jūsų, padėkit man išsirinkt vitaminus sau ir mano "diedui".biggrin.gif
Ačiū labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimINGA23 @ 2005 12 02, 18:47)
Prisiskaičiau čia visokios info apie įvairius vitaminus, bet tai vistiek sunku apsispręsti kokius nusipirkti, kad būčiau energingesnė, žvalesnė, geresnės nuotaikos ir žinoma gražesnėbiggrin.gif Daug noriu ane?
O be to ir draugui norėjau padovanot vitaminų pakuotę, nes pats jų niekad nenusipirks, nors sako kad reikia. Jam 35m.Kartais skundžiasi sutrikusiu širdies darbu, aš skundžiuosi jo atmintim:)
Tai prašau dabar jūsų, padėkit man išsirinkt vitaminus sau ir mano "diedui".biggrin.gif
Ačiū labai. 4u.gif

Labas. Vitaminų tikrai yra daug ir įvairių. Jei norėtum būti energingesnė ir žvalesnė, galėtim pasirinkti vitaminus su ženšeniu, pvz, Gerimax arba Dynamisan (kaina mėnesiui apie 24-25 Lt.). Taip pat labai nebloga sudėtis yra vitaminų Wellwoman, bet tie jau brangesni - apie 32 Lt. mėnesiui.
Na, o draugui, jei skundžiasi širdute, gali padovanoti vitaminus Cardioace (apie 35 Lt mėnesiui) arba Multicard (apie 26 Lt mėnesiui). Jei labiau norėtum bendro vyriško komplekso, yra labai neblogi multivitaminai vyrams New Nordic (kaina mėnesiui apie 26 Lt., dviems mėnesiams - apie 45 Lt) Taip pat yra platus kompleksas Wellman (kaina mėnesiui - apie 33 Lt). Jei tokios kainos per didelės, tada gali vartoti bendrus vitaminus, tik patarčiau imti didelę pakuotę - 100 ar daugiau tablečių, tada vienos tabletės kaina bus santykinai mažesnė.
Atsakyti
QUOTE(Frėja @ 2005 12 02, 22:59)
Labas. Vitaminų tikrai yra daug ir įvairių. Jei norėtum būti energingesnė ir žvalesnė, galėtim pasirinkti vitaminus su ženšeniu, pvz, Gerimax arba Dynamisan (kaina mėnesiui apie 24-25 Lt.). Taip pat labai nebloga sudėtis yra vitaminų Wellwoman, bet tie jau brangesni - apie 32 Lt. mėnesiui.
Na, o draugui, jei skundžiasi širdute, gali padovanoti vitaminus Cardioace (apie 35 Lt mėnesiui) arba Multicard (apie 26 Lt mėnesiui). Jei labiau norėtum bendro vyriško  komplekso, yra labai neblogi multivitaminai vyrams New Nordic (kaina mėnesiui apie 26 Lt., dviems mėnesiams - apie 45 Lt) Taip pat yra platus kompleksas Wellman (kaina mėnesiui - apie 33 Lt). Jei tokios kainos per didelės, tada gali vartoti bendrus vitaminus, tik patarčiau imti didelę pakuotę - 100 ar daugiau tablečių, tada vienos tabletės kaina bus santykinai mažesnė.

Dėkui Frėja. Nusipirkau sau Wellwoman, o draugui Wellman. Vaistinėj irgi papasakojo apie sudėtis visų vitaminų, tai šitie pasirodė geriausi iš visų pasiūlytų.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As tai geriu SuperMemorex, kad pageretu makaules veikla per sesija thumbup.gif Jau 10 tableiu isgeriau, poveikis kazkoks yra, lyg ir lengviau isiminti, bet viska parodys rezultatai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimINGA23 @ 2005 12 03, 13:53)
Dėkui Frėja. Nusipirkau sau Wellwoman, o draugui Wellman. Vaistinėj irgi papasakojo apie sudėtis visų vitaminų, tai šitie pasirodė geriausi iš visų pasiūlytų.

Nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirshe @ 2005 10 26, 10:11)
Sveikos, domina maisto papildai ivairus, vitaminai. Kokius naudojote ar naudojate? Kainos? Poveikis ar jauciasi?  ax.gif
Achiu uzh ishsakytas nuomones wink.gif

Buvau baisi skeptikė, kas liečia papildus, bet va draugė ėmė ir padovanojo žalios arbatos ekstraktą prieš gerus metus. Dabar kitaip darbe nevadinam tų kapsulių, kaip mūsų dopingas. bigsmile.gif Na poveikis toks akivaizdus, kad net nustojau gerti vakarais, o tai vidurnaktį kalnus nuverst galėdavau, tokia darbinga jaučiausi. Tikrai labai kelią darbingumą, gerina atmintį.
Va tik vartojant papildus perspėjo kad norint pajusti poveikį reikia nuo dūšios vartoti 3 mėnesius. Tai kai patikėjau vienais, ėmiau pabandymui kitus. Gėriau mėlynių ekstraktą (dirbu kompiuteriu vienuolikti metai, tai problemos su akių spaudimu buvo, vartojant tikrai rečiau kartodavosi man tie vadinami priepuoliukai kai žvilgantys ratai aplink sukdavosi biggrin.gif ), gėriu dabar žuvų taukų kapsules su lecitinu (žada odą pagerinti, akims irgi gerai). Vyras naudoja kompleksą plaukams nagams ir odai, tai labai džiaugiuosi kad plaukai nebetaip slenka. Visi tie papildai Natur Pharma latvių firmos. Draugė vis apšviečia ką ir kaip vartoti. Šiaip tai vaistinėse be galo sunku pasirinkt, tai gerai kad yra kas pataria. Ir aplamai, skiriasi ,kiek palyginau, tik veikliosios medžiagos sudėtimi procentaliai bei kaina. Aišku vakarietiški brangesni... Kelių mamyčių prašymu turiu nuskenavusi aprašymus kai kurių papildų, jei ką sudomino, rašykit e-mailus savo į AŽ, atsiųsiu, negaila. ax.gif
Nu va. Žadėjau parašyt nedaug, o surašiau didžaiusią laišką blush2.gif
Atsakyti
Ingėnai,
pažadą ištesėjau, įmečiau net kelis papildomus. Bėk žiūrėt savo e-mail. Sekmės 4u.gif
Atsakyti