Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

Mergaites labai gerai stiprina imuniteta biciu produktai , biciu pienelis , duonele, yra ir vaistazoliu stiprinanciu imuniteta. Man asmeniskai patiko sis produktas http://www.gamtospro...3/pien/pienelis
Atsakyti
Sveikos, as irgi UNDEVIT pradejau vartoti, tai iskart geriau pasijauciau smile.gif, Dar kartu ir Gerimax geriu tai energijos tikrai padaugejo smile.gif
Atsakyti
As tai pavasari geriu tik Imunospectrum, kol kas pakanka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nessi @ 2009 03 26, 13:33)
Sveikos, as irgi UNDEVIT pradejau vartoti, tai iskart geriau pasijauciau smile.gif, Dar kartu ir Gerimax geriu tai energijos tikrai padaugejo smile.gif

siaubas!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(MindaugasK. @ 2009 03 20, 23:43)
Jei kas norėtų įsigyti vitaminus "Nutrilite" galėsiu parūpinti už savikainą. Jei ką domina rašykit i AŽ  4u.gif

vis vargsti uz savikaina...... 4u.gif
Atsakyti
Savo ir vaiku organizma stiprinu GNLD mitybos papildais.... pakolkas tikrai pastebiu, akd tai veiksminga.. nes gripo epidemija musu seima aplenke mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite nurasyti Amway Melynes su liuteinu sudeti nuo etiketes? smile.gif
Atsakyti
As irgi stiprinuos tik GNLD maisto papildais ,jau antri metai is eiles be temperaturos, gripu ir persalimo thumbup.gif Ir skrandis nebekelia bedu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, gal yra tokių, kurios nevartoja sintetinių papildų? Aš nepuolu pirkti nei GNDL, nei Nutrilite papildų. Lietuvoje dar pakanka ir uogų ir kitų augalų. Medaus taip pat pakanka. Išmeskime iš mūsų mitybos raciono šlamštą, ir pusės papildų nereikės. O Amway ar GNLD ar pan. distributoriai prikurs bet kokių pasakų, kad tik "pasodintų" ant savo produkcijos.
Atsakyti
QUOTE(Panda36 @ 2009 04 03, 16:00)
Sveiki, gal yra tokių, kurios nevartoja sintetinių papildų? Aš nepuolu pirkti nei GNDL, nei Nutrilite papildų.


O tai nevartojate jokių maisto papildų ? g.gif O gnld tai tikrai nesintetiniai. Beje skirtingai nei ant Nutrilite pakuočių gnld rašo visus E . Ką jie reiškia ir iš ko gaminami galit pasitikrint inete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 03 balandžio 2009 - 18:51
Mano gyvenime sąvokos "maisto papildai" nėra, aš už sveikesnį, ekologišką maistą. Pagal galimybes, aišku. Pvz, kam pirkti papildą regėjimui gerinti iš mėlynių? Mėlynes aš ir taip vartoju lietuviškas. Ir bruknes, šaltalankes, spanguoles, avietes, kadagius, medų, žoleles. Ir dar daug ką. Bet ar tai maisto papildai, ar tiesiog natūralus maistas? Man-maistas. Tiesiog dauguma dabartinių papildų gamintojų stengiasi primesti nuomonę, kad tikri ir vertingi vitaminai yra tik tų kompanijų gaminamuose preparatuose. Ar tai Nutrilite, ar GNLD, ar Vision, esmės nekeičia. Kiekviena papildus gaminanti kompanija niekada nesiūlys prisirinkti miške mėlynių. Pasiūlys kokį nors "Forever Vision", kurio sudėtyje yra mėlynių, ir pridurs, kad tik tokiu būdų geriausiai įsisąvins, ar labiausiai ekologiški ir pan. Kalbu apie tai, kad daugeliui žmonių žodis vitaminai-tai jau ne bruknės ar mėlynės, o Nutrilite ar GNLD buteliukai, su savo stebuklingomis poveikio istorijomis. Keista, bet dauguma besivaikančių tų išgirtųjų papildų(vis gerėjančių ir gerėjančių-tabletės, želė, sprėjai) tik minimaliai bando reguliuoti savo mitybos racioną, net nebandydami nevalgyti visiškų prekybcentrių siūlomų nuodų. Suprantama, papildų pramonei, kaip ir vaistų gamintojams, nereikalingi sveiki žmonės. Naudingiausi niekaip nepasveikstantys)
Atsakyti
QUOTE(Panda36 @ 2009 04 03, 19:25)
Mano gyvenime sąvokos "maisto papildai" nėra, aš už sveikesnį, ekologišką maistą. Pagal galimybes, aišku.

Aš taip pat , bet sutikit , kad vartot vien tik ekologišką maistą reik turėt nemenką piniginę. O perkant ekologišką produkciją PC jūs pasitikit , kad ji ekologiška ?
Atsakyti
Man vis tik brangiau būtų išleisti pinigus Agel dėžei, nei prisirinkti bruknių ir užšaldyti žiemai. Žinoma, kad nei uogų, nei daržovių PC neperku, nenoriu krauti prekybininkam kapitalo savo sveikatos sąskaita. Šiuolaikiniai papildai tikrai kainuoja brangiai, patys žinote, kalba eina ne apie dešimtis litų. Manau, tai , kad sveikesnį maistą vartoti yra labai brangu-tai papildų gamintojų mitas. Juk kalbu ne apie ikrus ar krevetes, o principinį raciono peržiūrėjimą ir bandelių ar sausainių keitimą morkomis ar burokais, dešrelių-iš ūkininkų pirkta mėsa. Nesakau, kad papildai yra visiškas blogis. Aš prieš jų pateikimą visuomenei tokiu būdu, kaip tai daroma šiuo laikmečiu. Papildų gamintojai yra visų pirma verslininkai, ir pelnas jiems kone svarbiausia verslo dalis. Netapkime šeriamais broileriais, būkime laisvai besiganančiomis vištomis))
Tikrai nenoriu nuteikti forumo dalyvius diskusijai už ar prieš papildus-bus panašu į diskusiją "Ar Dievas yra" tarp bedievio ir kunigo. Kaip temoje apie MLM)) Sėkmės vartojant natūralius produktus, augančius gamtoje.
Atsakyti