Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

QUOTE(gedasss @ 2009 05 10, 18:04)
Kaip tai gali buti jei 1 vieta pasaulije uzina NUTRILITE ( apyvarta 3 milijardai) visiskai naturalus
Sekmes!!!

Parašykit jo sudėtį. Kažkodėl nei ant vienų Amway maisto papildų nėra sudėties. Kas gi ten tokio kad reikia slėpti ? g.gif
Atsakyti
Laba diena. Su visa atsakomybe rekomenduoju Tarptautinio Coral Club produktus, tą manau, nepaneigs ją žinantys ar vartojantys. Vien ko verta unikali 14d. organizmo valymo programa COLO-VADA. Taip, aš esu šio klubo narė, džiaugiuosi jį atradusi. Tai tie produktai, kuriuos man nėra gėda rekomenduoti. Galiu padėti registruotis klubo nariais ir gan pigiai vartoti puikios kokybės natūr produktus vaikiukams ir ne, visai šeimai. Visada ir visiems geranoriškai patarsiu tiek el. paštu, tiek telefonu. Tą galiu padaryti gyvenantiems Kaune arba jo apskrityje, nes pati ten gyvenu. Pradinę info rasite per GOOGLE užklausę Coral Club. Jei kam nors bus įdomu daugiau, rašykite man el. paštu smelioroze@hotmail.com
Nuoširdžiai rašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 05 10, 19:44)
Parašykit jo sudėtį. Kažkodėl nei ant vienų Amway maisto papildų nėra sudėties. Kas gi ten tokio kad reikia slėpti ? g.gif

Nutrile daily sudetis:
vitaminas c
nikotino rugstis
vitaminas e
pantoteno rugstis
beta karotinas
vitaminas b2
vitaminas b6
vitaminas b1
vitaminas a
biotinas
folio rugstis
vitaminas D
kalcis
fosforas
magnis
cinkas
gelezis
manganas
varis
jodas
Atsakyti
QUOTE(vaidile @ 2009 05 10, 22:14)
Nutrile daily sudetis:

O kur nors vienas E ? g.gif Jau buvom diskutavę šiuo klausimu n kartų, kad apelsino ar ko kito nesukiši į bonkutę. Ne visi maisto priedai pažymėti E yra blogi, to nesakau. Tačiau šios info nerasta Amway maisto papilduose.
Kodėl ?
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 05 11, 10:05)
O kur nors vienas E ? g.gif Jau buvom diskutavę šiuo klausimu n kartų, kad apelsino ar ko kito nesukiši į bonkutę. Ne visi maisto priedai pažymėti E yra blogi, to nesakau. Tačiau šios info nerasta Amway maisto papilduose.
Kodėl ?

ant nutrilite daily pakuotes tikrai yra info si parasyta, o kitu vitaminu sudetis parasyta amway kataloge smile.gif cia E - ne maisto priedas, o VITAMINAS E, jis organizmui labai reikalingas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidile: 11 gegužės 2009 - 09:10
QUOTE(vaidile @ 2009 05 11, 09:07)
ant nutrilite daily pakuotes tikrai yra info si parasyta, o  kitu vitaminu sudetis parasyta  amway kataloge smile.gif cia E -  ne maisto priedas, o VITAMINAS E,  jis organizmui labai reikalingas

Jūs manęs nesupratot. Rašiau apie E ne kaip vitaminą , o kaip apie maisto priedą gaminant produktą.Tai dažikliai, konservantai, tirštikliai ir t.t
Pati turiu Amway licenziją ir nieko prieš juos neturiu. Tik klausimas kodėl neparašyta ši info ?
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 05 11, 10:19)
Jūs manęs nesupratot. Rašiau apie E ne kaip vitaminą , o kaip apie maisto priedą gaminant produktą.Tai dažikliai, konservantai, tirštikliai ir t.t
Pati turiu Amway licenziją ir nieko prieš juos neturiu. Tik klausimas kodėl neparašyta ši info ?

kiek zinau tai nutrilite yra naturalus vitaminai, be jokiu dazikliu, konservantu...o si sudetis nelabai suprantu, kur neparasyta ? as apie vitaminus amway turiu visa info , taip pat turiu amway licenzija...
Atsakyti
QUOTE(vaidile @ 2009 05 11, 09:22)
kiek zinau tai  nutrilite yra naturalus  vitaminai

Maisto priedai klasifikuojami

Dažikliai
Konservantai
Antioksidatoriai
Skonį bei aromatą stiprinančios medžiagos
Saldikliai
Emulsikliai ir stabilizatoriai
Tirštikliai
Skaidrikliai
Antiflomengai
Rūgštingumą reguliuojančios medžiagos


Yra Amway kažkokie vitaminai su vyšnios skoniu. Ką ten vyšnia natūrali įdėta ?Ar akims su mėlynėmis ir liuteinu. Ten mėlynės natūralios nemačiau tongue.gif O kaip suformuot pačią tabletę be maisto priedų ?
Taigi naudojami maisto priedai, kurie žymimi raide E. Kai kurie iš jų yra natūralūs, kai kurie sintetiniai.
Kokiam kataloge yra parašyta apie juos ? Aš nematau tokios info schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 05 11, 10:29)
Maisto priedai klasifikuojami

Dažikliai
Konservantai
Antioksidatoriai
Skonį bei aromatą stiprinančios medžiagos
Saldikliai
Emulsikliai ir stabilizatoriai
Tirštikliai
Skaidrikliai
Antiflomengai
Rūgštingumą reguliuojančios medžiagos
Yra Amway kažkokie vitaminai su vyšnios skoniu. Ką ten vyšnia natūrali įdėta ?Ar akims su mėlynėmis ir liuteinu. Ten mėlynės natūralios nemačiau  tongue.gif O kaip suformuot pačią tabletę be maisto priedų ?
Taigi naudojami maisto priedai, kurie žymimi raide E. Kai kurie iš jų yra natūralūs, kai kurie sintetiniai.
Kokiam kataloge yra parašyta apie juos ? Aš nematau tokios info schmoll.gif

E - yra europinis zymejimas, o Amway raso pavadinimus priedu ir tikrai, jeigu naudojate siuos produktus - yra parasyta. Bent jau Vokietijos rinkai skirti produktai turi siuos duomenis, jeigu ka domina - galiu parasyti. O del melyniu - melyniu extraktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 05 11, 10:29)
Maisto priedai klasifikuojami

Dažikliai
Konservantai
Antioksidatoriai
Skonį bei aromatą stiprinančios medžiagos
Saldikliai
Emulsikliai ir stabilizatoriai
Tirštikliai
Skaidrikliai
Antiflomengai
Rūgštingumą reguliuojančios medžiagos
Yra Amway kažkokie vitaminai su vyšnios skoniu. Ką ten vyšnia natūrali įdėta ?Ar akims su mėlynėmis ir liuteinu. Ten mėlynės natūralios nemačiau  tongue.gif O kaip suformuot pačią tabletę be maisto priedų ?
Taigi naudojami maisto priedai, kurie žymimi raide E. Kai kurie iš jų yra natūralūs, kai kurie sintetiniai.
Kokiam kataloge yra parašyta apie juos ? Aš nematau tokios info schmoll.gif

stai tie katalogai lietuviski, kur visa info apie amway vitaminus:
user posted image

user posted image


ir dar lietuviska filmuka turiu apie paciu vitaminu gamyba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidile: 11 gegužės 2009 - 15:15
Na ir kas ten jų gamyboje naudojama ?
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 05 11, 19:08)
Na ir kas ten jų gamyboje naudojama ?

Sakei pati turi licenzija amway produkcijai platinti, tai turetum viska zinoti... pasakoti ilga istorija, greiciau filma paziuretum ir suzinotum.. juk viskas aprasyta ir mano idetuose leidinukuose...pas mane visa stora knygute apie nutrilite vitaminu gamyba ir kas i juos ieina.. neturiu galimybiu visko atkopijuoti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidile: 11 gegužės 2009 - 18:17