Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(fairynlovely @ 2011 01 20, 14:11)
Buvau pradejus gan daznai tepti alieju plaukams, taciau ziuriu, kad plaukai sauseja, pradejo siaustis, todel nusprendziau kuri laika nevartoti  g.gif Ar gali taip buti, kad sausina plaukus?

o kiek tas "gan daznai"? ir koks aliejus?
as seniau megdavau kas antra diena aliejines kaukes plaukams darytis.. nieks man plauku nesausindavo.. naudodavau kokosus, monoi arba avokadus.. kiti aliejai kiek esu bandzius tai mano plaukams nelabai patikdavo, tiksliau jokio wow efekto nebudavo.. o va avokadai tai tobuli wub.gif
Atsakyti
Gan daznai - 3 kartus i savaite. Naudoju Nyle. Gal ten nuo tu zoleliu, kur prideta sauseja g.gif
user posted image

Planuoju pirkti Vatika, bet galvoju, kad gal geriau paprastas nerafinuotas kokosu aliejus.
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 01 20, 13:56)
Gan daznai - 3 kartus i savaite. Naudoju Nyle. Gal ten nuo tu zoleliu, kur prideta sauseja  g.gif
Planuoju pirkti Vatika, bet galvoju, kad gal geriau paprastas nerafinuotas kokosu aliejus.

o kokia jo sudėtis, gal ten visokio "gėrio" ir be aliejų pilna, nes aš su aliejais jau nežinau kiek metų plaukus teplioju, 2 kartus per savaitę - jokių nusausėjimų, o tepusi visko esu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 20 sausio 2011 - 14:23
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 20, 16:22)
o kokia jo sudėtis, gal ten visokio "gėrio" ir be aliejų pilna, nes aš su aliejais jau nežinau kiek metų plaukus teplioju, 2 kartus per savaitę - jokių nusausėjimų, o tepusi visko esu.

Ingredients: Coconut Oil, Gingelly Oil (Sesame Oil), Mineral Oil, Extract prepared from Vetiveria zizanioides (Vetiver), Phyllanthus eblica (Amla fruit), Hibiscus rosa-sinensis (Hibiscus flowers), Lawsonia inermis (Henna leaf), Eclipta alba (Karisalai), Vitex negundo (Nochi leaf), Indigofera tintoria (Avuri leaf) and Trigonella foenum-graecum (Fenugreek), Rosemary, and BHT.
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 01 20, 14:40)
Ingredients: Coconut Oil, Gingelly Oil (Sesame Oil), Mineral Oil, Extract prepared from Vetiveria zizanioides (Vetiver), Phyllanthus eblica (Amla fruit), Hibiscus rosa-sinensis (Hibiscus flowers), Lawsonia inermis (Henna leaf), Eclipta alba (Karisalai), Vitex negundo (Nochi leaf), Indigofera tintoria (Avuri leaf) and Trigonella foenum-graecum (Fenugreek), Rosemary, and BHT.


mesk jį lauk, ir bėk nuo tos firmos - jau kai aliejus nafta gadina blogiau negali būti schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki!

As taip pat jau kuri laika nenaudoju parduotuviniu kremu. Tik aliejus. Cia perskaiciau, kad pastovus alieju naudojimas gali issausinti oda. Ir tikrai. O as galvoju, kodel ji man sauseja g.gif O ka patarsit teptis dar, kad sudrekinti? Tik aisku naturalus produktas kad butu visiskai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 20, 15:22)
2 kartus per savaitę - jokių nusausėjimų, o tepusi visko esu.


as tepu 1 karta/sav, myliu, myliu aliejus, ir mano plaukai irgi wub.gif pastebejau, kad labai ugtelejo, reguliariai tepu jau kokius metus, 1.5.
kunigunda, veidui naudoji aliejus ar maisai pati kremus? pastebejau, kad jeigu teptis tik aliejais, tai vis tik nelabai mano odai, reikia kartais ir rugsties, ir kremo.
ir dar: ar yra realus skirtumas tarp KN ir AN alieju/et.alieju? vis ruosiuosi isbandyti is AN - bet vis tiek visi keliai veda i KN arba akoma smile.gif
Atsakyti
ar kas naudojo moliugu alieju plaukams?
Papildyta:
QUOTE(skarpionuke @ 2011 01 06, 09:30)
Sveikos
Teta suzinojus, kad domiuosi naturaliais aliejais padovanojo Aviros moliugu seklu alieju. Galvoju gal darant plauku kaukes dadeti, bet jo spalva tokia zalia ir ar duos kokios naudos  g.gif

ar isbandet? 4u.gif
Atsakyti
O kaip now foods aliejai??
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2011 01 20, 19:00)
Sveiki!
As taip pat jau kuri laika nenaudoju parduotuviniu kremu. Tik aliejus. Cia perskaiciau, kad pastovus alieju naudojimas gali issausinti oda. Ir tikrai. O as galvoju, kodel ji man sauseja g.gif O ka patarsit teptis dar, kad sudrekinti? Tik aisku naturalus produktas kad butu visiskai biggrin.gif


mano patarimas netepti kasdien. Tikrai oda puikiai išgyvens ir 3-4 kartus gavusi ko nors ant odos. Aš vasarą iš vis tik kartą į savaitę užtepu ko nors.
Aš tai turiu pasidariusi įdegio kremą, tai jį kartais ir pasiteplioju, bet šiaip tai pastaruoju metu kažkaip tingiu - tai tik kokio aliejaus ar eliksyro, jei jau manau, kad reikia
ax.gif

QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 20, 20:43)
kunigunda, veidui naudoji aliejus ar maisai pati kremus? pastebejau, kad jeigu teptis tik aliejais, tai vis tik nelabai mano odai, reikia kartais ir rugsties, ir kremo.
ir dar: ar yra realus skirtumas tarp KN ir AN alieju/et.alieju? vis ruosiuosi isbandyti is AN - bet vis tiek visi keliai veda i KN arba akoma smile.gif


ir tą, ir tą.

Dėl KN ir AN, nesu turėjusi daug iš AN augalinių - tai net ir sunku vertinti, gal daugiau mažiau didelio skirtumo ir nėra. Pvz., An turi nerafinuoti vynuogių kauliukų aliejaus, kurio nežinau ar daug lur būna pirkti, jų murumuru sviestas labai malonaus kvapo, lyginant su AZ - tentai smirdukų smirdukas, lūpų balzamą net išmečiau, nes kvapo nieks nepermušė.
EA, reikia uostyti, kai kurie man AN labai patinka, pvz. rožės wub.gif , o baisiai nepatinkantis imbierai, tiesiog negaliu pernešti kvapo doh.gif
Visokios ten miros, mirtos - tai jokio skirtumo, citrusai - vieni faini, kiti -nelabai.
bet aš kvapams labai jautri, todėl ir reaguoju į juos kitaip. Yra merginų, kurioms pelargonijų kvapas - olialia, o man tai siaubas, arbatmedis man tobulas (šiaip tai iki tobulumo jam toli smile.gif) lyginant su jom.

sakyčiau, tik bandymų keliu galima atsirinkti kas tinka iš vienur, kas iš kitur.

Aš, kai visai neturiu laiko, tai sesuo arba Satura man nuperka ko reikia iš KN, nes sesuo dirba netoli vienų KN, o Satura dirba šalia manęs biggrin.gif


QUOTE(Eve-line @ 2011 01 20, 20:50)
ar kas naudojo moliugu alieju plaukams?

jį verčiau gerti, nei ant plaukų teptis

QUOTE(fairynlovely @ 2011 01 20, 22:20)
Mesti gaila truputi, lauktuviu atveze man ji  verysad.gif Ne kiek liko, pabaigsiu, o tada naturaliais be priedu tepliosiu  4u.gif

nu atsiprašau, ar žinot, kiek man visokio šlamšto atveža lauktuvių, bet aš be jokio gailesčio nunešu ir palieku apačioje, nes yra žmonių, kurie mielai tai susiteps, aš savo odos tam reikalui neaukoju.
Jei jums geriau nušiurę plaukai - tai tada naudokite. Juk negalime priversti jūsų savęs mylėti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 21 sausio 2011 - 11:24
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 21, 11:23)

Jei jums geriau nušiurę plaukai - tai tada naudokite. Juk negalime priversti jūsų savęs mylėti  doh.gif

Skaudžiai pasakyta, bet teisingai drinks_cheers.gif . Prisimenu save, pradėjus naudoti natūralias priemones senųjų sintetinių iškart neišmečiau. Bet ėjo savaitės, mėnesiai, stovėjo jie lentynėlėj, dulkėjo ir man jų nereikėjo, nekilo ranka vėl tepti tą brudą, todėl po truputį pradėjau mesti lauk, kol galiausiai naudotų, pradėtų priemonių nebeliko rolleyes.gif Ir visai širdies neskaudėjo, nors kai kurių buvo likę daugiau nei po pusė indelio, flakono. Tiesa, yra keletas priemonių naujų, tai tas galvoju gal parduoti, blush2.gif juk yra kas tepa ir kam gerai. Taigi jei sunku išmesti dabar, tai palaikykit kelis mėnesius, tik netepkit nono.gif . Naudokit natūralius aliejus, pajusit skirtumą ir tada jau be gailesčio išmesit tą senąjį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 21 sausio 2011 - 15:09
O as darau taip: nuprausiu veida vandeniu, bet jo nesluostau. Ant slapio veido tepu alyvuogiu aliejaus, palaukiu kol susigers didzioji dalis (tai trunka apie 10 min.) ir tada lengvai servetele nusausinu likucius. Oda pastebimai atsigavo 4u.gif
Papildyta:
ir nebereikia man tu kremu... nebent pati pradesiu gamintis is naturaliu medziagu smile.gif
Atsakyti