Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(Laukinė prerija @ 2011 01 21, 03:35)

Turiu jų USDA organinį arbatmedžio aliejų, neorganinius rozmarinus, čiobrelį. Kokybė pusėtina, nėra superinė, bet užtat ir kainos ypač žemos (pvz., 30 ml organinio arbatmedžio- 7$, be akcijos 11$). Kiek domėjausi, kiti jų aliejai daugiausiai rafinuoti. Pirkau iš Swanson Vitamins- jų Now Foods aliejų kainos žemiausios, pasirinkimas didelis, patikima parduotuvė.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 21, 12:23)
mano patarimas netepti kasdien. Tikrai oda puikiai išgyvens ir  3-4 kartus gavusi ko nors ant odos. Aš vasarą iš vis tik kartą į savaitę užtepu ko nors.
Aš tai turiu pasidariusi įdegio kremą, tai jį kartais ir pasiteplioju, bet šiaip tai pastaruoju metu kažkaip tingiu - tai tik kokio aliejaus ar eliksyro, jei jau manau, kad reikia

Bet tame ir reikalas, as turiu kazkuom pasitept po to kai nusiprausiu. Nes jauciu ta nemalonu odos tempima doh.gif O ar tiktu ramuneliu hidrolitas (naturalus) pries alieju tepant? Gal jis sudrekintu oda, o aliejus pamaitintu? g.gif
As kai tik pradejau naudot aliejus, is kart ismeciau visokius kremus su konservantais doh.gif Be jokio gailescio schmoll.gif
Ir dar, profesionales biggrin.gif Patarkit, kuom plaukus plauti? Kad augtu ilgesni ir tankesni lotuliukas.gif Gal yra kokiu muilu naturaliu ar ko g.gif
Aciu laaaabai uz atsakyma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2011 01 20, 20:50)
ar kas naudojo moliugu alieju plaukams?
Papildyta:

ar isbandet?  4u.gif

Jei turite nerafinuotą kokios Aniros moliūgų aliejų, tai jį geriausia naudoti maistui. Jis labai stipriai pigmentuotas- žaliai rudas, spalva tikrai stipresnė nei kokio avokado aliejaus, bet jo skonis nuostabus. Aš esu ragavusi ir avokado, ir makadamijos, ir abrikosų kauliukų, ir sezamo aliejų- nei vienas man nepasirodė skanus, kad būtų galima pilti ant salotų .O geri alyvuogių ir moliūgų aliejai yra pasakiško skonio thumbup.gif Be to kaip suprantu, moliūgų aliejus naudingesnis jį valgant, apie naudojimą kosmetikoje, tai aišku, kad nepakenktų, bet kad būtų plačiai naudojamas, tai tikrai nesu girdėjusi. Bet mano požiūris į jį toks: kam tokį skanų daiktą gadinti tepliojant ant savęs lotuliukas.gif , tuo labiau , kad veidui ir plaukams vis dėlto patikimiau naudoti ekologiškus aliejus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 21 sausio 2011 - 21:07
QUOTE(katee @ 2011 01 21, 17:50)
O ar tiktu ramuneliu hidrolitas (naturalus) pries alieju tepant? Gal jis sudrekintu oda, o aliejus pamaitintu? g.gif


ramunėlės yra truputį sausinančios, reiktų kitą rinktis
Atsakyti
Mergaitės,o AKOMOS argano aliejus labai geras,kokybiškas ar yra ir geresnių g.gif Žiūrėjau Sveikuose produktuose,bet nelabai patiko,kad jis plasmasiniuose buteliukuose unsure.gif Šiaip teko girdėt,kad aliejus ilgiau išsaugo savo maistingasias medžiagas tamsiuose stikliniuose buteliukuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2011 01 21, 23:02)
Mergaitės,o AKOMOS argano aliejus labai geras,kokybiškas ar yra ir geresnių g.gif Žiūrėjau Sveikuose produktuose,bet nelabai patiko,kad jis plasmasiniuose buteliukuose unsure.gif Šiaip teko girdėt,kad aliejus ilgiau išsaugo savo maistingasias medžiagas tamsiuose stikliniuose buteliukuose g.gif



as dabar turiu argano al. is jav, o kita savaite turi atvaziuoti ir is akomos, tai bandysiu palyginti. o siaip, kiek visko turiu is akomos, tai nieko nesugavus stikliniuose buteliukuose schmoll.gif viskas arba plastmasiniuose, arba plastikiniuose maiseliuose
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2011 01 21, 17:07)
Skaudžiai pasakyta, bet teisingai drinks_cheers.gif . Prisimenu save, pradėjus naudoti natūralias priemones  senųjų sintetinių iškart neišmečiau. Bet ėjo savaitės, mėnesiai, stovėjo jie lentynėlėj, dulkėjo ir man jų nereikėjo, nekilo ranka vėl tepti tą brudą, todėl po truputį pradėjau mesti lauk, kol galiausiai naudotų, pradėtų priemonių nebeliko rolleyes.gif Ir visai širdies neskaudėjo, nors kai kurių buvo likę daugiau nei po pusė indelio, flakono. Tiesa, yra keletas priemonių naujų, tai tas galvoju gal parduoti, blush2.gif  juk yra kas tepa ir kam gerai. Taigi jei sunku išmesti dabar, tai palaikykit kelis mėnesius, tik netepkit nono.gif . Naudokit natūralius aliejus, pajusit skirtumą ir tada jau be gailesčio išmesit tą senąjį mirksiukas.gif 

Aš kažkada irgi gana greitai pakeičiau krepšiuką, tai senas priemones kai kurias išmečiau, o brangias ranka nekilo mesti, tai palikau stovėti ir neliečiau jų, tai išdalinau kitiems, kai ką paskui mečiau lauk, nes galiojimai baigėsi biggrin.gif Bet ne taip širdį skaudėjo kaip metant viską kartu

QUOTE(katee @ 2011 01 21, 19:50)
Patarkit, kuom plaukus plauti? Kad augtu ilgesni ir tankesni lotuliukas.gif Gal yra kokiu muilu naturaliu ar ko g.gif
Aciu laaaabai uz atsakyma wub.gif

Rozmarinai skatina galvos odos kraujotaką, tad yra tikimybė, jog plaukai augs greičiau, tačiau nuo natūralių priemonių plaukai kardinaliai nepasikeis ir nepradės augti tankios kasos iki kelių. Galima bandyti naudoti fitokeratinus, jie purina plauką, kažkiek apimties priduoda, standumo, tačiau padaugus plaukai tampa šiurkštūs, galima bandyti pantenolį, kuris pamaitins plaukučius. Po kiek laiko perėjus prie natūralių priemonių plaukai patys atsigaus kažkiek, pamatysit visai kitokius savo plaukučius, o tada jau pasimatys ko ir kiek jiems reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip naudojamas pantenolis plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 22, 23:09)

Rozmarinai skatina galvos odos kraujotaką, tad yra tikimybė, jog plaukai augs greičiau, tačiau nuo natūralių priemonių plaukai kardinaliai nepasikeis ir nepradės augti tankios kasos iki kelių. Galima bandyti naudoti fitokeratinus, jie purina plauką, kažkiek apimties priduoda, standumo, tačiau padaugus plaukai tampa šiurkštūs, galima bandyti pantenolį, kuris pamaitins plaukučius. Po kiek laiko perėjus prie natūralių priemonių plaukai patys atsigaus kažkiek, pamatysit visai kitokius savo plaukučius, o tada jau pasimatys ko ir kiek jiems reikia mirksiukas.gif

Pamenu kadaise pirkau ivairius sampunus, balzamus, kaukes skatinancius plauku augima. Bet niekas man neveike taip kaip rozmarinu ea - su juo tikrai kasas uzsiauginau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 01 23, 11:24)
o kaip naudojamas pantenolis plaukams?

Sakoma, kad pantenolis yra geriausias vitaminas plaukams, nes pastarieji gerai jį įsisavina. O anudojamas iki 5proc koncentracijos šampūnuose, kondicionieriuose, galima pasigaminti purškaliuką plaukams su rozmarinų hidrolatu pvz
Atsakyti
Pirkau kakavos svesta ir noriu "issukti" kremuka draugei . Bet ar reikia sviesta sildyti ( jis gi labai kietas) ? Gal ka dar jam i kompanija patarsit ? Oda drauges jautri ir misri.
Atsakyti
Perskaičiau visas temas apie aliejus. Daug naudingos info, kas domina susikėliau į wordą, reiks kai bus daugiau laiko susitvarkyti konspektą.

Pastebėjau, kad kartojasi klausimai:
kaip tepti aliejus?

Juos tepti ant drėgnos veido odos, nenusausinus vandens ar papurškus hidrolato.

Koks a. tinka paakiams? (labai dažnas klausimas).

Manau, geriausia įvesti į paiešką apačioje "paakiai" ar pan. ir išmes visus sakinius susijusius su paakiais.

Išsisaugojau, kad paakiams tinka:

argano,
persiku,
abrikosų,
erškėtuogių/erškėtrožių
migdolų,
jojobos,
avokadų

Daugelis susidūrė su aliejų sausinimu. Dehidratuotai odai, kurioje iš vidaus trūksta drėgmės, aliejai gali pridaryti dar daugiau bėdos, jie daugiau maitina nei drėkina. Tad aliejų negalima naudoti pastoviai, taip pat reikia daryti pertraukas tarp vieno ar kito aliejaus.

4u.gif

Atsakyti