Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nutraukti pieno gamybą

o aš noriu kitą klausimą užduoti - ar nutraukus visus maitinimus ir sumažinus pieno gamybą, ar jam jau visai pasibaigus, iš krūtų paspaudus pasirodo gelsvas lipnus skystis? Ar kam taip buvo? Ar tai normalu?
Atsakyti
QUOTE(mijana @ 2013 03 18, 01:19)
Norint nutraukti pieno gamyba reikia palaipsniui mažinti maitinimu skaiciu, kol sumazinsi iki vieno karto per para, paskui ir pienas dings savaime  smile.gif bent jau man taiup buvo  ax.gif


Sutinku, ir aš taip pat nutraukiau maitinimą, vis mažindama maitinimų skaičių, kol liko vienas ir tada tą paskutinį "nuėmiau" ir pienas nesigamina. Nereikėjo nei arbatų, nei vaistų vartoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2013 05 31, 11:42)
o  aš noriu kitą klausimą užduoti - ar nutraukus visus maitinimus ir sumažinus pieno gamybą, ar jam jau visai pasibaigus, iš krūtų paspaudus pasirodo gelsvas lipnus skystis?  Ar kam taip buvo? Ar tai normalu?

Normalu, kad moteriai baigus zindyti krutyse galima "rasti" pieno dar iki pusantru metu. Nesigasdink, jei kelis lasus radai :-) Gyvensi ilgai ir laimingai ;-)
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2013 05 31, 15:37)
Normalu, kad moteriai baigus zindyti krutyse galima "rasti" pieno dar iki pusantru metu. Nesigasdink, jei kelis lasus radai :-)  Gyvensi ilgai ir laimingai ;-)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes,o as nusprendziau staigiai nutraukti zindyti savo 1m ir 3men suneli. Tiesiog viena ryta uzsiklijavau su pleistru (.)(.) ir pasakiau,kad mamai ''popa''. Diena vis prieidavo paziureti ar dar ''popa''. Taip diena praejo sklandziai thumbup.gif Vakare asaros,uzmigo,ismiegojo visa nakti. Antra diena taip pat,tikrino doh.gif ,bet viskas gerai.Tik man krutine pilnejo. Paskambinau gydytojai,rekomendavo vaistuku nusipirkti.Pradejau gerti vaistus,dejausi saldytus kopustu lapus. Vakare uzmigo ramus su vandenuku. 3 ir 4d patikrino po kelis kartus ar ''popa'' lotuliukas.gif . Tesiau savo vaistukus ir nepamirsau kopustu lapu. 5d sunus netikrino nei karto thumbup.gif ir krutines nebeskauda thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif gal kas gales man patarti g.gif pienelio gamybos nutraukti ginkdie nenoriu, maitinu naujagime, taciau noredama pasilengvinti sau dalia panaudojau pientrauki kelis kartus ir dabar nebezinau ka daryti, nes pieno baisiai daug turiu, kruopelyte mano tiek neiszinda schmoll.gif o jis vis gaminasi ir gaminasi... Gal yra kokiu patarimu kaip apmazinti ta pienuka, jauciu diskomforta su tokia pilna krutine. Pientrauki jau paslepiau, bandziau masaza ir dusa, siek tiek padejo, taciau tada taip atleidzia piena, kad dukryte nespeja ryti ir susinervinus spjauna kruti lauk. Zodziu per neapsiskaityma prisidariau bedos verysad.gif lauksiu jusu atsakymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedaklioska @ 2013 06 06, 07:08)
Sveikos mamos  4u.gif  gal kas gales man patarti  g.gif  pienelio gamybos nutraukti ginkdie nenoriu, maitinu naujagime, taciau noredama pasilengvinti sau dalia panaudojau pientrauki kelis kartus ir dabar nebezinau ka daryti, nes pieno baisiai daug turiu, kruopelyte mano tiek neiszinda  schmoll.gif  o jis vis gaminasi ir gaminasi... Gal yra kokiu patarimu kaip apmazinti ta pienuka, jauciu diskomforta su tokia pilna krutine. Pientrauki jau paslepiau, bandziau masaza ir dusa, siek tiek padejo, taciau tada taip atleidzia piena, kad dukryte nespeja ryti ir susinervinus spjauna kruti lauk. Zodziu per neapsiskaityma prisidariau bedos  verysad.gif  lauksiu jusu atsakymu  4u.gif


Čia viskas yra normalu, džiaukitės, kad pieno turit. Pradžioje pienelio būna kiek daugiau, nei reikia, o kelių mėnesių laikotarpyje viskas susinormalizuos - pieno gaminsis tiek, kiek reikia mažylei. 4u.gif Nieko daryti nereikia, tiesiog pakentėti tą krūtinės tempimą, dėtis į liemenėlę įklotukus, kad sugertų pieno perteklių. Ir stengtis kuo daugiau duoti mažylei žįsti.
Atsakyti
O ka su guziukais daryt? Neisimes kokia zaraza? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedaklioska @ 2013 06 06, 11:42)
O ka su guziukais daryt? Neisimes kokia zaraza?  g.gif

Žindymo padėtis guziukus "sutvarko"
parenki maitinimo padėtį, kad vaiko smakriukas būtų nukreiptas į probleminį plotą. (gal ir čirko ar akrobatinių sugebėjimų reikės)
Prieš maitinimą gali pašildyt (nemt tą plotą kur guzas ar guzai)
Dėvi patogią, nespaudžiančią liemenėlę.
Po maitinimo dedi šaltį (ką iš kameros) BŪTINAI PER MEDŽIAGĄ, MAX- 20min.
Duodi krūtį žysti kuo dažniau.
Taikant padėties parinkimą, šildymą prieš, šaldymą po maitinimo per parą turėtum pajausti pagerėjimą.
Maitinimo metu švelniais judesiais galima krūtį ties pakietėjimais paglostyti, pabraukyti nyksčiu, ar dviem pirštais sukamais judesiais nuo pagrindo link spenelio, tarsi pienuko "pavarymas" "patekinimas" Svarbu- švelniai, kad netraumuotum krūties audinių.
+ Poilsis.
jei ko nesupratai- rašyk 4u.gif
Atsakyti
Labai labai aciu uz patarimus 4u.gif siandien maitinimas nebuvo toks daznas, nes leliukas miegaliukas, bet krutineje jauciasi pagerejimas, katik pavalgeme is kaires, krutis liko minksta ir lengva. Pilna desine "taupysim" nakciai thumbup.gif
Atsakyti
mamytes cia tema apie pieno gamybos nutraukima staiga,arba nusprendziau nutraukt pieno gamyba.

Kylam su sia temute toliau testi savo darbo ir apsviesti kas nezino biggrin.gif
Atsakyti
Mamos čia rašo, kad žindymų skaičių palaipsniui reikia mažinti iki 1 karto per parą. Bet man taip neišeis, nes dukrytė (1 m 9 mėn) MP valgo daug kartų naktį. Prieš porą savaičių nutraukiau žindymą dienomis, dabar liko tik vakarinis prieš miegą ir naktimis tiek, kiek nori. Jau norėčiau nutraukti ir naktinį maitinimą, bet bijau, kad krūtinei tai nepatiks - pieno dar daug turiu...
Atsakyti