Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto Žemė

QUOTE(ritinelis1 @ 2012 02 26, 17:34)
Ar yra kam taip buve, pudra Bikor naudoju jau 2 metus (ir dar galo nesimato) ir ant pudros uzsidejo toks tamsus sluoksnis kaip sukietejimas, ji palietus pirstu pudros nelieka ant pirsto.Su nagu pagramdziau pudra ir palietus pirstu matosi ant pirsto, zodziu nugremziau ta nesvaruma.  g.gif  Gal kam taip buvo? gal todel man ta pudra kiek tepu beveik nesimato, nes buvo apsinesusi???? 4u.gif  ax.gif


šepetėlį plaunate? nes jeigu ne, tai nuo riebalo užsideda plėvelė ant pudros
Atsakyti
neturiu savo patirties su EŽ, patarkit ar verta gundytis šia akcija: http://grupinis.lt/V...a/5955728/?full

ar vis dėlto pirkti visų giriamą BIKOR be nuolaidos. Esu šviesiaodė.. dažytis nelabai moku.. ar sunku išmokt gražiai padengt EŽ? blush2.gif
Atsakyti
Paskutinės diskusijos būtent apie šią žemę, nepatingėkite paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 02 26, 17:34)
Ar yra kam taip buve, pudra Bikor naudoju jau 2 metus (ir dar galo nesimato) ir ant pudros uzsidejo toks tamsus sluoksnis kaip sukietejimas, ji palietus pirstu pudros nelieka ant pirsto.Su nagu pagramdziau pudra ir palietus pirstu matosi ant pirsto, zodziu nugremziau ta nesvaruma.  g.gif  Gal kam taip buvo? gal todel man ta pudra kiek tepu beveik nesimato, nes buvo apsinesusi???? 4u.gif  ax.gif

man yra taip buve, tai padariau isvada, kad nuo to, jog nuo kremo veidas riebokas budavo o as iskart tepdavau ir sepetuko neploviau verysad.gif
nugramdziau ir db viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(picco @ 2012 02 26, 20:14)
šepetėlį plaunate? nes jeigu ne, tai nuo riebalo užsideda plėvelė ant pudros

Aciu smile.gif nei karto nebuvau plovus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zuikaa @ 2012 02 27, 16:30)
man yra taip buve, tai padariau isvada, kad nuo to, jog nuo kremo veidas riebokas budavo o as iskart tepdavau ir sepetuko neploviau verysad.gif
nugramdziau ir db viskas gerai smile.gif

aciukas 4u.gif mano lygiai taip pat istorija 4u.gif
Atsakyti
Merginos o kaip kvepia Erdesos EZ? Nes turėjau anksčiau ir kvepėjo saldžiai, o ta, kurią turiu dabar bekvapė g.gif
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2012 02 20, 16:22)
man ta naujoji ez vistiek orandzine.arba nemoku jos naudoti arba nzn.likau prie senosios blush2.gif

Man ta naujoji tai vos ne vienas prie vieno kaip Ikos. ax.gif Kai paskutini karta pirkau savaja Ikos, buvo salia padeta ta naujoji Bikor, tai konsultante abi atidare, lyginom lyginom, nu lygiai toks pats atspalvis thumbup.gif tik naujoji Bikor visai be blizgiu, o Ikos turi tu smulkiu blizgiuku. Tai vien del to kad jos tokios pasirode panasios buvo kilusi mintis kad gal isbandyt naujaja Bikor, bet vis del to likau eilini karta prie Ikos. blush2.gif

QUOTE(*Dancer @ 2012 02 23, 14:36)
Aš už BIKOR thumbup.gif  labai patenkinta esu, turiu jau metus laiko, neišnaudojau nei pusės. Esu bandžiusi draugių IKOS, tai visos laukia kada greičiau pabaigs ir pirks BIKOR thumbup.gif

Va kaip skirtingai, o as n-taji karta perku Ikos, thumbup.gif man su Bikor ta senaja veidas kazkoks neskaistus purvinas atrode. schmoll.gif Ir Ikos dar turi privaluma, kad ant jos niekada nesusidaro ta plutele kaip pas Bikor nes jos visai kitokia struktura. thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi už BIKOR thumbup.gif
Atsakyti
o koki geriau pirkti sepeteli, ar visai nera skirtumo?
Atsakyti
Gal kam reikia "Egyra" egipto žemės po 90 lt? smile.gif Nauja, originali smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigiita: 02 kovo 2012 - 13:30
QUOTE(sigiita @ 2012 03 02, 13:27)
Gal kam reikia "Egyra" egipto žemės po 90 lt? smile.gif Nauja, originali smile.gif

Nuotraukos smile.gif http://tarpmergaiciu...uja-egipto-zeme
Atsakyti
as naudoju ta vadinamaja nauja EZ, amerikietiska. na man ji asmeniskai tinka ir patinka, nesisgundziu blush2.gif minkstesne, bet nepasakyciau, kad jos daug pasiima su sepeteliu, nes jos maziau ir reikia. siek tiek atsargiai su ja reikia, nepersistengti mirksiukas.gif bent jau man, nes esu ganetinai balta biggrin.gif

atspalviu esu patenkinta, lengvai blizganti mirksiukas.gif taigi, atsiliepimas apie ja butu teigiamas, pirkciau ir kita karta ja bigsmile.gif
Atsakyti