Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto Žemė

QUOTE(punta @ 2012 03 01, 18:13)
o koki geriau pirkti sepeteli, ar visai nera skirtumo?


naturaliu seriu ir kuo platesni
Atsakyti
Naudoju dabar emerikietiska egipto zeme, nezinau man patinka, spalva grazi, naturaliai atrodo, Poru nekemsa. thumbup.gif
Atsakyti
pasakykit kokij online pardej(nelietuviskose) nusipirkt ta amerikietiska ? verysad.gif
Atsakyti
Gintarinėje vaistinėje ketvirtadieniais Egipto žemei būna 10 proc. nuolaida. Ji ten kainuoja 109 Lt paprastai, tai gali 11 lt sutaupyti, nedaug, bet vis į kišenę, o ne iš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2012 02 28, 11:09)
Merginos o kaip kvepia Erdesos EZ? Nes turėjau anksčiau ir kvepėjo saldžiai, o ta, kurią turiu dabar bekvapė  g.gif



Maniske irgi saldziai vaniliskai kvepia
Atsakyti
Arba as nemoku dazytis EZ,arba man ji visiskai netinka..kazkokia kaip kiniete geltona/ryza patampu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 03 19, 14:43)
Arba as nemoku dazytis EZ,arba man ji visiskai netinka..kazkokia kaip kiniete geltona/ryza patampu g.gif

Arba netinka, arba per daug tepate. O gal tepkite tik skruostus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 03 19, 16:18)
Arba netinka, arba per daug tepate. O gal tepkite tik skruostus?  ax.gif

Greiciausiai netinka,nes netepu daug(as kartais kai pamatau gatvej oranzines merginas tai..),o vat kad tepti tik skruostus reikes pameginti,aciu uz patarima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutta77 @ 2012 03 19, 16:31)
Greiciausiai netinka,nes netepu daug(as kartais kai pamatau gatvej oranzines merginas tai..),o vat kad tepti tik skruostus reikes pameginti,aciu uz patarima smile.gif

Nėra už ką 4u.gif
Atsakyti
Merginos ateinu klaust pas jus, nes kosmetiniu sepeteliu temoj, nieks neatsako i mano klausima biggrin.gif
Taigi koks sepetelis graziausiai ir naturaliausiai padengia veiduka egipto zeme??? g.gif Keiciau kelis, bet nu nezinau gal vis ne toki pasiimu biggrin.gif Aciu uz atsakymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(...spinduliukas... @ 2012 03 20, 18:17)
Merginos ateinu klaust pas jus, nes kosmetiniu sepeteliu temoj, nieks neatsako i mano klausima biggrin.gif



Man geriausias Erdesos tas uz 17lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 03 20, 21:27)
Man geriausias Erdesos tas uz 17lt  smile.gif


Man taip pat jis pats geriausias drinks_cheers.gif
Atsakyti