Įkraunama...
Įkraunama...

Beviltiški neromantikai

Sveikos, supermamos! 4u.gif
Skaičiau šitą pasakojimą (įdomiai parašytas), bet finiše taip pagailo vyro... sad.gif
Jis didesnis romantikas, nei žmona. g.gif

Bet linkiu abiems sėkmės! smile.gif
Atsakyti
paprasciausiai ne tas zmogus gal salia buvo, todel tos braskes sintetines pasirode
Atsakyti
Visokių tarpusavio santykių yra, bet visokių ir reikia mirksiukas.gif Todėl nereikia, čia smerkti ar gailėtis... ax.gif
Kiekvienas gyvename savo gyvenimus, kuriuos kuriame patys tongue.gif
Atsakyti
Idomūs santykiai, kiekvienam savo wink.gif
O autore visiškai negeriat šampano ir kitų gazuotų gėrimų, ir nevalgote kitų gydytojų nepatariamų dalykų sergant opa? Galima buvo bent gurksni, juk nepakanktų, o jei ne, tai viską jam sugirdit kad ir?
Kažkaip nesistengėt neįžeist vyro.. mellow.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaunuolis: 23 lapkričio 2006 - 18:03
Nieko tragiško čia nematau.. gal ir nesmagiai vyras pasijautė, bet juk ne vien ta diena jie gyvena:) aš tikiu, kad Nakviša - nemėgstanti braškių, šampano, romantikos.. vyrui yra pati pačiausia wub.gif
Atsakyti
Nakviša, ką čia merginos ir moterys berašytų, man tavo istorija patiko ir netgi labai (mano sužadėtiniui irgi), labai fainas rašymo stilius ir šiaip visas pasakojimo būdas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sakyčiau netgi satyriškas thumbup.gif
O toms kurios puola ar kritikuoja Nakvišą už jos neromantiškumą ir pan., galiu pasakyti: kiekviena iš mūsų mes kuriame savo poros santykius, kurių pačios norime ir nereikia dėl to ką nors teisti, smerkti, kritikuoti ir pan...Ji juos kuria taip - vadinasi, jai jų tokių reikia wink.gif Juk negalima pykti ant žmogaus vien dėl to, kad jis realistas arba romantikas, pesimistas arba optimistas ir t.t. ir pan. Skirtingi žmonės, skirtingi charakteriai, skirtingas reagavimas ir požiūris į romantiką....Galų gale romantika, tai nebūtinai gėlės, žampanas, braškės ir pan....Vieniems romantika stovėjimas ir žiūrėjimas į žvaigždutes, o kitam - žiūrėjimas kokio nors gražaus filmo drauge....Na rašyti galima daug , bet esmė aiški....
KIEKVIENAM SAVAS GYVENIMO STILIUS ir nepirškime sąvųjų minčių kažkam kitam....
Atsakyti
QUOTE(brima @ 2006 11 22, 20:33)
paprasciausiai ne tas zmogus gal salia buvo, todel tos braskes sintetines pasirode

Aha, ne tas žmogus ax.gif
Matyt 7 metus jau šalia ne tas žmogus g.gif Reikia išvadas daryti doh.gif
Atsakyti
man tai puikus straipsnelis thumbup.gif . nemėgstu to svaigimo ir idealizavimo. galima ir be rožinių akinių laimingai gyventi drinks_cheers.gif

mes irgi neromantikai, cinikai tokie, ir mums tai visai netrukdo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 23 gruodžio 2006 - 18:42
idomi istorija unsure.gif
Atsakyti
juk visi esame skirtingi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute:} @ 2006 12 28, 16:21)
idomi istorija unsure.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 02 15, 13:47)
Taip, tik jis pamiršo tą faktą, kad turiu dvylikapirštės žarnos opą. Todėl ir sakiau, kad mano pirma mintis buvo apie rūgštį, skrandžio skausmus ir visus kitus "malonumus".
Kaip manai, jei nesijausčiau kalta, aš vis dar tai prisiminčiau? Vis tik 6 metai prabėgo  blush2.gif

Ir turėtum jaustis kalta. schmoll.gif .Esi per daug išpuikusi,jei neįvertini savo vyro pastangų.Įsivaizduoju kaip jam tą akimirką buvo skaudu. g.gif
Sorry 4u.gif 4u.gif
Atsakyti