Įkraunama...
Įkraunama...

Beviltiški neromantikai

Man pasakojimas patiko, išgirdau ryškią nuomonę ir požiūrį į šablonišką romantiką. Net neketinu sakyti, kad autorei reikėjo gerti šampaną, ji tiesiog impulsyviai sureagavo, galbūt net dėl to, kad negalės pasimėgauti staigmena (dėl skrandžio bėdų), juk visi mes žmonės wink.gif O vyrui tai buvo pamokėlė, jis sužinojo, kas jo moteriai patinka, o kas ne, jie atrado savo romantiką thumbup.gif Nuo to karto, manau, vyras žino, kad atnešęs kavą iš ryto į lovą, bus įvertintas kaip romantikas - ir žmona patenkinta, ir vyras džiaugsis, kad tikrai nudžiugino savo žmoną cool.gif
Atsakyti
Jo .... g.gif keistu zmoniu siame pasaulyje galima sutikti schmoll.gif na bet dziugu , kad nuo tokios raganos (nepyk 4u.gif ) vyras nepabego bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai tiesiog perskaičius tavo istoriją labiausiai pagailo tavo vyro...Manau, kad jam tikrai nebuvo saldu, kai tu pasiuntei jį toli su savo šampanu ir braškėmis. Aš manau, kad jei tu romantiką supranti kitaip ir nori, kad kitas ją suprastų ir žinotų, kas tau yra priimtina, tai reikia tiesiog apie tai kalbėtis, nu ne spacialiai, bet kada šiaip tipo pagvildenti tokias temas ir jei vyras supratingas, jis būtinai prisimins, kai norės padaryti kokią staigmeną.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 12 11, 21:30)
Aha, ne tas žmogus  ax.gif
Matyt 7 metus jau šalia ne tas žmogus  g.gif Reikia išvadas daryti  doh.gif

ir per 7 metus taip ir nesuzinojo kad tu negeri sampano ir nemegsti roziu ir romantikos? apsileides vienok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2007 07 25, 11:43)
ir per 7 metus taip ir nesuzinojo kad tu negeri sampano ir nemegsti roziu ir romantikos? apsileides vienok smile.gif

Nėėėėė... tai viskas buvo prieš 7 metus (dabar jau prieš 8) ax.gif

Papildyta:
QUOTE(juso @ 2007 07 25, 11:26)
Man tai tiesiog perskaičius tavo istoriją labiausiai pagailo tavo vyro...Manau, kad jam tikrai nebuvo saldu, kai tu pasiuntei jį toli su savo šampanu ir braškėmis.

Nesaldu, tuo momentu.

QUOTE(juso @ 2007 07 25, 11:26)
Aš manau, kad jei tu romantiką supranti kitaip ir nori, kad kitas ją suprastų ir žinotų, kas tau yra priimtina, tai reikia tiesiog apie tai kalbėtis, nu ne spacialiai, bet kada šiaip tipo pagvildenti tokias temas ir jei vyras supratingas, jis būtinai prisimins, kai norės padaryti kokią staigmeną.


Galiu pasakyti viena (po seniai senia vykusio pokalbio su juo), kad žmogus pareiškė kadaise vieną, man svarbų, komplimentą - "pagaliau aš šale tavęs galiu būti savimi, o ne vaidinti, kaip prieš kitas". mirksiukas.gif
Atsakyti
O man visai patiko.... rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Na man irgi patiko, ir istorija ir rašymo stilius thumbup.gif
Mes irgi nesižavim tipiška romantika, kiekvianai porai ji skirtinga, o jei aplinkiniai to nesupranta, jų reikalas 4u.gif
Atsakyti
O aš turiu šiek tiek panašumo su Nakviša.
Buvo laikas, kai mes neseniai susituoke, vyras mėgdavo paūžt kaip studentas. Tai kai pareidavo su gėlėm, tai tuoj ir paklausdavau, ką prisidirbęs, kad bando mane papirkti. Puikiai žinojau, kas už to slypi.
Na, o dėl braškių ir šampano - kur vyro smegenys? Ir nereikia sakyti, kad vyro pastangos neįvertintos. Juk jei nori žmogui padaryti MALONIĄ staigmeną, tai galvoji, ką būtent tas žmogus mėgsta, o ne vadovautis stereotipais iš kino filmų. Aš irgi būčiau panašiai reagavusi. Brangusis žino, kad aš šampano nemėgstu, lygiai taip pat "apsidžiaugtų" ir pats jo gavęs. Laaabai mėgstu uogas, vaisius, bet jau tik ne sintetines žiemos braškes.
Pvz., vyras norės pasirodyt dėmesingas, sugalvos "pagelbėt" virtuvėj ir prilups krūvą bulvių, kurių nereikia, nes nutarta išvažiuoti savaitei atostogų į kaimą. Labai apsidžiaugsit? O darbo šitiek įdėta blink.gif Pavyzdys primityvus, bet ką norėjau pasakyt tikiuosi aišku - nusileisk ant žemės ir galvos kartu nepamiršk pasiimt mirksiukas.gif
Atsakyti
Nakviša nuostabų vyrą turi thumbup.gif MB jei būčiau atstūmusi jo šampaną ir rožę,braškes,tikrai niekada daugiau nebūtų prisiminęs jokių sukakčių,o ir priekaištų sulaukčiau doh.gif Man rytais mėgsta kavą paruošti,ir nesvarbu kiek valandų,mat jis vyturys-aš pusiau tokia,o jei atsisakyčiau tos kavos,tai doh.gif pamirš visokias romantikas schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2007 07 22, 23:05)
Man pasakojimas patiko, išgirdau ryškią nuomonę ir požiūrį į šablonišką romantiką. Net neketinu sakyti, kad autorei reikėjo gerti šampaną, ji tiesiog impulsyviai sureagavo, galbūt net dėl to, kad negalės pasimėgauti staigmena (dėl skrandžio bėdų), juk visi mes žmonės wink.gif O vyrui tai buvo pamokėlė, jis sužinojo, kas jo moteriai patinka, o kas ne, jie atrado savo romantiką thumbup.gif Nuo to karto, manau, vyras žino, kad atnešęs kavą iš ryto į lovą, bus įvertintas kaip romantikas - ir žmona patenkinta, ir vyras džiaugsis, kad tikrai nudžiugino savo žmoną cool.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
man labai patiko thumbup.gif ... na, vyro gaila, bet manau, kad daugelis moteru yra tokios nenusakomos. mes norime kazko ypatingo, laukiame, kol jis parodys demesi, susimils nupirkt geliu... ir kai galu gale tai ivyksta, pastebim, kad ne to laukem. vietoj pakalnuciu - rozes ir t.t. tarkim man nepatinka sokoladas, bet jis kaip ir privalomas romantikoje. na, jei vyras nuperka, didziaja dali ir suvalgo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti