Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

O aš niekaip negaliu savo spalvinio tipo nusistatyt g.gif Taip visada galvojau, kad labiausiai į cool winter panaši, bet dabar jau galvoju, kad gal vis dėlto cool summer esu... Juoda man labai tinka, visos šaltos spalvos, ypatingai pilki ir tokie asfalto mėlynumo atspalviai, o vat balta kažkaip nelimpa. Gal kad aš pati labiau mėgstu tamsias spalvas, man tik taip atrodo, kad netinka. Kažkada buvau pasitamsinus plaukus pora tonų, tai mama pasakė, kad vyresnė atrodžiau, tai dabar ir susimasčiau, kad jei būčiau winter tipo tai tamsūs plaukai kaip tik turėtų gerai atrodyt, o ne sendint unsure.gif Dabar šventei vienai didelei galvojau juosvai nusidažyt plaukus, nu ir nebežinau daba, visai mane mama supainiojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 03 05, 17:26)
O aš niekaip negaliu savo spalvinio tipo nusistatyt g.gif 

paprasyk merginu gal pades nusistatyt savo spalvini tipa smile.gif
is mano konspektu: Žiemos tipas - tai juodi plaukai. Arba tamsiai tamsiai rudi, beveik juodi, šalto atspalvio. Arba balti peroksidiniai + tamsi soliariuminė oda.
Rudi plaukai gali būti ir rudens, ir vasaros tipo, priklauso nuo jų atspalvio, ar į pilkumą (vasara), ar į ryžumą (ruduo) smile.gif
Atsakyti
Peroksidiniai plaukai ir tamsi soliariuminė oda yra olialia spalvinis tipas lotuliukas.gif

Nu man atrodo, kad žiema yra tamsūs šaltų tonų plaukai, šviesi oda ir mėlynos akys + tinka juoda ir balta spalvos.

O vasaros tipui kaip supratau labiau rekomenduojamos šviesios, pastelinės spalvos. Ryškios spalvos "gesina" bendrą vaizdą.

O man pagal viską taip išeitų, kad aš šalta vasara, bet pastelinės spalvos man visai netinka ypatingai smėliniai, rausvi, rožiniai atspalviai, atrodau visai "išplaukus", o ryškios spalvos atvirkščiai tokio "sodrumo" priduoda (ryški mėlyna, smaragdinė žalia, sodri vyšninė), nors vėlgi, kaip jau sakiau, nepasakyčiau, kad man labai balta spalva tinka, kaip ir kraujo raudonumo, kažkaip nelabai limpa prie veido (nors man regis ryški raudona labiau vasaros nei žiemos tipo spalva), o ir juoda visada nešiojau, nes maniau, kad man tinka, ir šiaip visas garderobas mano tokių tamsių spalvų. Kiba maišyta aš? g.gif
Kas geriau nusimano prisipažinkit biggrin.gif gal galėčiau per AŽ pasikonsultuoti...
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2011 03 05, 16:05)
pries kaupdamasi perziuret savo visa garderoba siek tiek prisirinkau is senu temu ir siek tiek is interneto apie bazini garderoba, gal daugiau kam bus naudinga paskaityti 4u.gif
BAZINIO_GARDEROBO_ABC.doc - 1.3 Mb
--------------
raami, kaip sauniai sarasiuka pasidarei, man tai dar noretusi vienu kelniu arba sijono ax.gif

Va čia tai padirbėta thumbup.gif

QUOTE(taram-param @ 2011 03 06, 00:02)


O vasaros tipui kaip supratau labiau rekomenduojamos šviesios, pastelinės spalvos. Ryškios spalvos "gesina" bendrą vaizdą.

O man pagal viską taip išeitų, kad aš šalta vasara, bet pastelinės spalvos man visai netinka ypatingai smėliniai, rausvi, rožiniai atspalviai, atrodau visai "išplaukus", o ryškios spalvos atvirkščiai tokio "sodrumo" priduoda (ryški mėlyna, smaragdinė žalia, sodri vyšninė), nors vėlgi, kaip jau sakiau, nepasakyčiau, kad man labai balta spalva tinka, kaip ir kraujo raudonumo, kažkaip nelabai limpa prie veido (nors man regis ryški raudona labiau vasaros nei žiemos tipo spalva), o ir juoda visada nešiojau, nes maniau, kad man tinka, ir šiaip visas garderobas mano tokių tamsių spalvų. Kiba maišyta aš? g.gif
Kas geriau nusimano prisipažinkit biggrin.gif gal galėčiau per AŽ pasikonsultuoti...

Šviesios pastelinės spalvos tinka kaip vasarai, taip ir žiemai. Šviesiai rengtis labiausiai tinka light summer potipiui, o cool tipui tinka ir ryškesnės, ir tamsesnės, bet ne juoda ax.gif
Smėliniai atspalviai išvis iš kitos operso, čia pavasario - rudens tipams.
Rožinė spalva tinka visoms, nelygu koks atspalvis.
Ryški mėlyna, smaragdinė, vyšninė turėtų tikti ir cool winter, ir cool summer.
Kraujo raudonumo, mano subjektyvia nuomone - cool winter ir clear winter geriausiai tinka rolleyes.gif
Nuotrauką galit atsiųsti man į až 4u.gif
Atsakyti
Bet pvz Scarlett johanson tikrai ne žiemos tipo, o kraujo raudonumo spalva jai netgi labai tinka (arba aš ne taip spalvą šitą įsivaizduoju blush2.gif ). Kiek visur ieškojau tai jinai prie Summer tipo priskiriama

user posted image
Atsakyti
Nu išryškino ką tik mane - greičiausiai esu cool summer biggrin.gif Perrinkau savo spintą, tai nelabai kas ir liko... Visus juodus drabužėlius atidėjau "nunešiojimui namuose" doh.gif O bent jau tamsiai violetinius rūbus galiu pasilikt? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2011 03 05, 15:05)
pries kaupdamasi perziuret savo visa garderoba siek tiek prisirinkau is senu temu ir siek tiek is interneto apie bazini garderoba, gal daugiau kam bus naudinga paskaityti 4u.gif
BAZINIO_GARDEROBO_ABC.doc - 1.3 Mb

Na ir šaunuolė, ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(taram-param @ 2011 03 06, 11:30)
Bet pvz Scarlett johanson tikrai ne žiemos tipo, o kraujo raudonumo spalva jai netgi labai tinka (arba aš ne taip spalvą šitą įsivaizduoju blush2.gif ). Kiek visur ieškojau tai jinai prie Summer tipo priskiriama

Na, klasikinė raudona visiems tipams tinka berods 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 03 06, 15:14)
Nu išryškino ką tik mane - greičiausiai esu cool summer biggrin.gif Perrinkau savo spintą, tai nelabai kas ir liko... Visus juodus drabužėlius atidėjau "nunešiojimui namuose" doh.gif  O bent jau tamsiai violetinius rūbus galiu pasilikt?  lotuliukas.gif

Blyškins tamsiai violetinė spėju g.gif Mane kaip psichologę domina, kodėl taip patinka tamsios splavos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 06, 18:50)
Blyškins tamsiai violetinė spėju  g.gif  Mane kaip psichologę domina, kodėl taip patinka tamsios splavos? smile.gif


Man irgi patinka beveik visos tamsios, juoda nuo desimties metu megiamiausia spalva. Ja sieja su visokiom depresijom/prastom nuotaikom, man tai negalioja, as galiu but puikios nuotaikos ir devet juoda ruba. As kaip zmogus esu siek tiek issiblaskius, juoda toks jausmas padeda susikoncentruot ir susitelkt. Jei kazkokia svarbesne diena, kai reikia ka atsakingo nuveikt daznai pasirenku juoda ruba.
Megiamiausios spalvos juoda, balta, tamsi violetine, pastaruoju metu pasteline zalsva (mint) labai patinka. Nude patinka.Atidarius rubu spinta ispudis juodai spalvotas, nes daug juodos ir kitokiu ivairiu spalvu. Be spalvu negaliu. Dontstop, gal tu kaip psichologe galetum pakomentuot 4u.gif Bent i az, kad cia netrukdyt.

Del kapsules esu labai apsileidusi ir pavasario kapsules dar neperziurinejau, turiu rubu nuo pernai metu, siemet rubu beveik nepirkau.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 03 06, 20:11)
Man irgi patinka beveik visos tamsios, juoda nuo desimties metu megiamiausia spalva. Ja sieja su visokiom depresijom/prastom nuotaikom, man tai negalioja, as galiu but puikios nuotaikos ir devet juoda ruba. As kaip zmogus esu siek tiek issiblaskius, juoda toks jausmas padeda susikoncentruot ir susitelkt. Jei kazkokia svarbesne diena, kai reikia ka atsakingo nuveikt daznai pasirenku juoda ruba.
Megiamiausios spalvos juoda, balta, tamsi violetine, pastaruoju metu pasteline zalsva (mint) labai patinka. Nude patinka.Atidarius rubu spinta ispudis juodai spalvotas, nes daug juodos ir kitokiu ivairiu spalvu. Be spalvu negaliu. Dontstop, gal tu kaip psichologe galetum pakomentuot  4u.gif  Bent i az, kad cia netrukdyt.

Del kapsules esu labai apsileidusi ir pavasario kapsules dar neperziurinejau, turiu rubu nuo pernai metu, siemet rubu beveik nepirkau.

Kad iš manęs tokia psichologė doh.gif niekada nedirbau pagal specialybę, tik praktiką atlikau
Juoda spalva siejama su paslaptimi, tragiškais pojūčiais, taip pat su snobizmu ir formalizmu. Ji suteikia jėgų, o tuo pačiu siūlo apsaugą. Juodą spalvą vertina ir mėgstantys išsiskirti iš kitų, ir norintys likti šešėlyje.
Nežinau, man labai nepatinka juoda spalva, net jaučiuosi nemaloniai vilkėdama juodai; ilgą laiką neturėjau nei vieno juodo drabužio savo garderobe unsure.gif Užtat įdomu, kodėl dauguma žmonių renkasi šią spalvą, nepasinat to, kad ji ieims netinka tongue.gif biggrin.gif
Kolkas išrykškinau:
1 mitas, kad ji lieknina
2. mitas number two, kad ji tinka prie visko
3. parduotuvėse jos daug, tingisi ieškotis kažko kito
4.5.6. ???
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 06, 19:24)

1 mitas, kad ji lieknina
2. mitas number two, kad ji tinka prie visko
3. parduotuvėse jos daug, tingisi ieškotis kažko kito
4.5.6. ???


1. nesutinku
2. nesutinku

biggrin.gif na, uzsidekit pvz. baltas kelnes ir juodas, su kuriom atrodysit lieknesne? tikrai su juodom smile.gif

o del antro punkto, tai juoda netinka gal nebent su ruda mano manymu
Atsakyti
su juoda atrodau rimčiau, to reikia darbe, nes atrodau jauniau nei turiu metų
Atsakyti