Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(raami @ 2011 03 04, 14:04)
Optimalus pagal kapsulės principą mirksiukas.gif

Čia turbūt dar priklauso nuo skalbimo dažnumo g.gif Pirmoje temoje buvo įkeltas kapsulės pavyzdys, pažiūrėkite, ten buvo kelnės, sijonai, palaidinės, gal padės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2011 03 04, 14:14)
Koks optimalus rūbų skaičius? Kiek sijonų, kelnų, megstukų, švarkų, batelių t.t.  Savaitgalį planuoju senus rūbus peržiūrėti ir nuspręsti kokie reikalingi nauji 4u.gif

Pagal kapsulės principą - 5-10 rūbų, neskaičiuojant batų, aksesuarų, bet skaičiuojant viršutinius rūbus (paltus, striukes ir tt).
Pvz, laisvalaikio kapsulė: paltas, kelnės, sijonas, suknelė, švarkas, megztinis, 2 plonos palaidinės, 2 šiltos palaidinės 4u.gif
Šventinė kapsulė: suknelė, sijonas, palaidinė ilgom rankovėm, švarkelis, palaidinė trumpom rankovėm.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 04, 14:55)
Pagal kapsulės principą - 5-10 rūbų, neskaičiuojant batų, aksesuarų, bet skaičiuojant viršutinius rūbus (paltus, striukes ir tt).

O jei as turiu nemazai rubu, bet jie yra pagal principa, kad dera tarpusavy, tai galiu save laikyti prie "kapsulisciu" g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 04, 14:55)
Pagal kapsulės principą - 5-10 rūbų, neskaičiuojant batų, aksesuarų, bet skaičiuojant viršutinius rūbus (paltus, striukes ir tt).
Pvz, laisvalaikio kapsulė: paltas, kelnės, sijonas, suknelė, švarkas, megztinis, 2 plonos palaidinės, 2 šiltos palaidinės  4u.gif
Šventinė kapsulė: suknelė, sijonas, palaidinė ilgom rankovėm, švarkelis, palaidinė trumpom rankovėm.

Ačiū 4u.gif To ir norėjau smile.gif. Reiškia maždaug po 10 rūbų.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 04, 16:29)
O jei as turiu nemazai rubu, bet jie yra pagal principa, kad dera tarpusavy, tai galiu save laikyti prie "kapsulisciu" g.gif

Na, kapsulės principas - maximum derinių iš minimumo drabužių - reikalingas tam, kad išsisukti kuo taupiau, kuo mažiau pinigėlių išleisti drabužiams. Perteklius reiškia kad perdaug jiems išleidžiat. Puiku, jei drabužiai spalviškai ir stilistiškai dera tarpusavy, bet jei jų per daug, tada tai ne kapsulė ax.gif Aš asmeniškai neprisiriščiau prie konkretaus skaičiaus, bet visgi kalba eina apie nedidelį kiekį 4u.gif

Papildysiu: aš norėjau pasakyti, kad svarbiausias kapsulės principas ne visiška spalvų dermė ar tobulas atitikimas pagal spalvinį tipą, bet galimybė nusipirkus keletą rūbų išgauti kuo daugiau derinių. Tam reikia keletos sąlygų:
visi rūbai turi derėti tarpusavy spalviškai ( t y kiekviena palaidinė prie visų turimų kelnių, sijonų, švarkų ir tt)
visi rūbai turi būti to pačio stiliaus (vienos kapsulės ribose)
visi rūbai turi jums tikti kaip pagal spalvą, taip ir prie figūros, tada jie bus nešiojami
reikia turėti nemažai aksesuarų, jų pagalba išgaunami skirtingi look'ai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 04 kovo 2011 - 16:03
QUOTE(dontstop @ 2011 03 04, 15:58)
Na, kapsulės principas - maximum derinių iš minimumo drabužių -  reikalingas tam, kad išsisukti kuo taupiau, kuo mažiau pinigėlių išleisti drabužiams. Perteklius reiškia kad perdaug jiems išleidžiat. Puiku, jei drabužiai spalviškai ir stilistiškai dera tarpusavy, bet jei jų per daug, tada tai ne kapsulė  ax.gif  Aš asmeniškai neprisiriščiau prie konkretaus skaičiaus, bet visgi kalba eina apie nedidelį kiekį  4u.gif

4u.gif
As kazkaip visada, nezinodama apie jokius principus, megau derinti rubus, ir automatiskai gaudavosi taip, kad pas mane yra tam tikros grupes rubu tarpusavy deranciu.
Nuo vaikystes tokia buvau, neleisdavau ant saves uzdeti kazko, ko spalva pagal mane netikdavo prie kitu daliu doh.gif tongue.gif
Neperku daug, bet kadangi pirkianiai apgalvoti, tai dazniausiai geros kokybes daiktas, kuris ilgai tarnauja, todel ir gaunasi taip. Turiu drabuziu kuriems jau kaip ir nemazai metu, bet jie puikiai atrodo ir kadangi dauguma yra klasikinio stiliaus (apie darbinius kalbu) nelabai ir mada juos itakoja. Man gaila butu po metu ismesti gera daikta g.gif
Atsakyti
Kai man nusibosta rūbas, nebesinori nešiot, aš jį kišu po lova iki jam laikas vėl ateis. O jei nei nešiot pabodo, nei nusinešiojo, ar kitaip netinkamas nešiot nepatapo, tai kam tada naują pirkt? Tai kažkaip man nesuderinama su ekonomišku garderobu. Rūbų skaičius gali išaugt, jei yra tam priežastis. Pavyzdžiui donstop nusprendė kad jai džinsų trūko, kadangi kasdien juos išsitebdavo. Gali ir kiti dalykai įtakot. Bet tokio garderobo esmė - nei vieno papildomo rūbo.
Atsakyti
laba ryta smile.gif kaip pasiskaiciau pasisakymus tai pagalvojau kad ir pas mane kapsules nelabai bus ekonomiskos,nes rubu namie pilnos spintos ir dar i maisiukus prikrauta kurie nebetelpa spintoj blush2.gif nes dirbu dev.rubu pardej tai rubai net nejauciu kaip prisirenka biggrin.gif tai siandien B nebus namie diena, tai galvoju pradet perziurinet visa savo turta, pafotografuot ir bandyt formuot kapsules. nusprendziau, kad darysiu dviem sezonam: saltajam ir siltajam sezonui smile.gif
beja kaip jums toks dalykas? ar labai jau ziauriai atrodo ar pusetinai g.gif http://www.etsy.com/...attern-e?ref=em
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2011 03 05, 09:21)
beja kaip jums toks dalykas? ar labai jau ziauriai atrodo ar pusetinai g.gif http://www.etsy.com/...attern-e?ref=em

Na skonio reikalas aišku ax.gif Man tokio rašto medžiaga be galo patinka, svajoju apie sijoną ar suknelę iš tokios ar panašios medžiagos (deja, ne mano sėdynei biggrin.gif ), bet pats tas daiktas tai kažkoks nežinau, nepritaikomas niekur, kur tokį nešiot? unsure.gif Ir manau, storins biggrin.gif Ir jokio viršutinio rūbo ant viršaus neuždėsi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 05 kovo 2011 - 08:48
Susidariau savo pavasario darbo (su jais aišku ir į žmones išeisiu smile.gif), kapsulės sąrašą iš 12 rūbų. Gal kas pakritikuos mirksiukas.gif
Paltas
Odinis švarkelis
Sijonas
Kelnes
Suknele
Kostiumelis (švarkas ir sijonas)
2 plonos palaidinės
2 storos palaidinės (ploni megstukai)
1 kardiganas

Dabar reikia žiūrėti kas iš senų tiks, ką reikia keisti.
QUOTE(Shana @ 2011 03 04, 16:06)
As kazkaip visada, nezinodama apie jokius principus, megau derinti rubus, ir automatiskai gaudavosi taip, kad pas mane yra tam tikros grupes rubu tarpusavy deranciu.
Nuo vaikystes tokia buvau, neleisdavau ant saves uzdeti kazko, ko spalva pagal mane netikdavo prie kitu daliu doh.gif  tongue.gif
Neperku daug, bet kadangi pirkianiai apgalvoti, tai dazniausiai geros kokybes daiktas, kuris ilgai tarnauja, todel ir gaunasi taip. Turiu drabuziu kuriems jau kaip ir nemazai metu, bet jie puikiai atrodo ir kadangi dauguma yra klasikinio stiliaus (apie darbinius kalbu) nelabai ir mada juos itakoja. Man gaila butu po metu ismesti gera daikta g.gif

Tai tau ir kapsulės nereikia mirksiukas.gif
Aš tai noriu spalvas keisti. Max juodų rūbų pas mane. Aišku viskas bus palaipsniui
QUOTE(vilmuke3 @ 2011 03 05, 08:21)
laba ryta smile.gif  kaip pasiskaiciau pasisakymus tai pagalvojau kad ir pas mane kapsules nelabai bus ekonomiskos,nes rubu namie pilnos spintos ir dar i maisiukus prikrauta kurie nebetelpa spintoj blush2.gif

beja kaip jums toks dalykas? ar labai jau ziauriai atrodo ar pusetinai g.gif http://www.etsy.com/...attern-e?ref=em

Va tos kapsulės principas mane galutinai privertė viską mesti lauk. Nemanau, kad taip nusigyvensiu, kad paskui kelių papildomų rūbelių nenusipirksiu.

Tas dalykas ne mano skonio smile.gif
Papildyta:
Man dabar patinka rūbai išryškinantys figurą ax.gif
Atsakyti
pries kaupdamasi perziuret savo visa garderoba siek tiek prisirinkau is senu temu ir siek tiek is interneto apie bazini garderoba, gal daugiau kam bus naudinga paskaityti 4u.gif
BAZINIO_GARDEROBO_ABC.doc - 1.3 Mb
--------------
raami, kaip sauniai sarasiuka pasidarei, man tai dar noretusi vienu kelniu arba sijono ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2011 03 05, 15:05)
raami, kaip sauniai sarasiuka pasidarei, man tai dar noretusi vienu kelniu arba sijono ax.gif

Ir taip jau daugiau prisirašiau ax.gif. Sijonai bus 2 Vienas nuo kostiumėlio, kitas atskirai smile.gif. Dar liemenės noriu ax.gif
Atsakyti