Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyras nenori mylėtis?

Sveiki visiems. Esu naujokė forume. Neturiu su kuo pasitarti, taigi ieškau pagalbos ir patarimo iš svetimų žmonių. Problema tokia: mes vedę 5 metus. Turim tris vaikus, lyg ir graži šeima. Vyras visada buvo labai dėmesingas ir mylintis. Po trečio vaiko pradėjom miegoti atskirai (maitinau krūtimi, tai miegojau su vaiku), bet susitikdavom "romantiškiems pasimatymams" iš pradžių vieną kartą per savaitę, paskui rečiau ir rečiau...dabar jau vaikas paaugęs, nebemaitinu, bet miegoti kartu negalim, nepatogiai jaučiamės, vyras vis suranda priežasčių, kad išeiti į kitą kambarį. O kas labiausiai skaudina, tai kad, mylimės ne dažniau nei kartą per mėnesį. Jeigu parodau iniciatyvą ir bandau sugundyti, tai paprasčiausiai sako, kad nenori. Man skaudu, aš įsižeidžiu, susipykstam...po kiek laiko jis pradeda "taikytis", rodo, kad nori mylėtis...aš sutinku, viskas būna gerai, o paskui ir vėl mėnesio pertrauka. Būna net taip, kad visą vakarą man rodo dėmesį, "priekabiauja" blush2.gif , o tik ateina tas momentas, kai jau vaikai miega ir galime pabūti kartu, jis nusisuka ir eina miegoti...nežinau, ką galvoti, gal kas pasakys, kad turi kitą, bet aš nepastebėjau nei kokių žinučių, nei skambučių, nei susirašinėjimo...klausiu jūsų patarimo, kas tai gali būti, kodėl taip yra ir ar tai normalu??? nesijaučiu mylima, graži ir geidžiama...liūdna.
Atsakyti
Jei vyras pats nepasako, kodėl taip yra, tai paerzinkit gerbėjais, turėtų įkaisti bent kuriam laikui.
Atsakyti
QUOTE(jellg @ 2011 01 20, 16:47)
Jei vyras pats nepasako, kodėl taip yra, tai paerzinkit gerbėjais, turėtų įkaisti bent kuriam laikui.

nu ir patarimas doh.gif
gal paprasčiau būtų pasakyti vyrui kad jaunai moteriai reikia sekso dažniau nei kartą per mėnesį ir paklaust kokios pas jį problemos?
Atsakyti
Man tai abu patarimai atrodo nevyke. Pirmas - tai ne sprendimo budas. O antras manyciau del formuluotes. Klausti vyro: kokios pas tave problemos ...bus issifruota kaip nepasitenkinimas, kaltinimas ir dar velniai zino kas smile.gif
Gal kazkas panasaus: as pastebejau kad pastaruoju metu maziau esam kartu, maziau darome ta ir ana (jokiu budu, ne TU darai maziau biggrin.gif ). Ka galeciau padaryti, kad situacija pasikeistu? Nu ir pan bla bla bla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2011 01 20, 17:35)
Man tai abu patarimai atrodo nevyke. Pirmas - tai ne sprendimo budas. O antras manyciau del formuluotes. Klausti vyro: kokios pas tave problemos ...bus issifruota kaip nepasitenkinimas, kaltinimas ir dar velniai zino kas  smile.gif 
Gal kazkas panasaus: as pastebejau kad pastaruoju metu maziau esam kartu, maziau darome ta ir ana (jokiu budu, ne TU darai maziau biggrin.gif ). Ka galeciau padaryti, kad situacija pasikeistu? Nu ir pan bla bla bla smile.gif

aš tai nepratus vyniot į vatą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 01 20, 16:38)
aš tai nepratus vyniot į vatą  biggrin.gif

As irgi nepratus, bet gyvenimas ismoke, kad tokiu budu reikalas sutvarkomas greiciau ir ramiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2011 01 20, 17:35)
Man tai abu patarimai atrodo nevyke. Pirmas - tai ne sprendimo budas. O antras manyciau del formuluotes. Klausti vyro: kokios pas tave problemos ...bus issifruota kaip nepasitenkinimas, kaltinimas ir dar velniai zino kas  smile.gif 
Gal kazkas panasaus: as pastebejau kad pastaruoju metu maziau esam kartu, maziau darome ta ir ana (jokiu budu, ne TU darai maziau biggrin.gif ). Ka galeciau padaryti, kad situacija pasikeistu? Nu ir pan bla bla bla smile.gif


Aš ne prieš pokalbius, bet šiuo atveju, kai moteris tai pasakys, ir prasidės vyro galvoje "šakės, kaip man dabar pasakyti, kad į jos užpakalį nebegaliu žiūrėti, vien mama joje, nebeliko moters" ir t. t. ir pan. Tuo tarpu jei koks gerbėjas pasivaidentų, tai greit vyras "savo" užpakalį panorėtų "susigrąžinti".
Nesu tikra, bet manau, kad autorė gali būti labai sumamėjusi (ir jos vyras atitinkamai), visgi turi tris vaikus, bet jei prisimintų, kad ji dar ir moteris/koketė, kad ji dar įdomi ne tik savo vaikams, galbūt kažkas pasikeistų. Na čia tik mano spėjimas, nieko nežinau apie autorę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jellg: 20 sausio 2011 - 16:47
Toks durnas klausimas. Tik autores prasau neisizeisti. Gal jus su higiena turit bedu? Kartais zmogus pats nejaucia savo kvapu, bet aplinkiniai reaguoja labai jautriai. Paklauskyt vyro, ar tame beda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jellg @ 2011 01 20, 16:46)
Nesu tikra, bet manau, kad autorė gali būti labai sumamėjusi

Man i sumamejusia nepanasi, tokia kaip tik sakytu, oi vaikai, tik su vaikais, o jei vaikai pabus dar kas nors. O cia gi sako: stai vaikai uzmigo, jamk vyra ir daryk ka nori, tik kad vyras nepasiraso. O del to, kad kaip mama atrodo, tai nebutinai gerbejais gasdint, pasistengt gerai ir gundanciai atrodyt, but geros nuotaikos...nu negi vyras neissijudins g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2011 01 20, 17:51)
Man i sumamejusia nepanasi, tokia kaip tik sakytu, oi vaikai, tik su vaikais, o jei vaikai pabus dar kas nors. O cia gi sako: stai vaikai uzmigo, jamk vyra ir daryk ka nori, tik kad vyras nepasiraso. O del to, kad kaip mama atrodo, tai nebutinai gerbejais gasdint, pasistengt gerai ir gundanciai atrodyt, but geros nuotaikos...nu negi vyras neissijudins g.gif


O kuo blogai gerbėjai? Su jais miegoti gi nebūtina - pasijuoki, pabendrauji, komplimentų gauni, vyrą iš miegų pabudini. Manau moteriai, tam tikra prasme nusivylusiai savo vyru, visai ne pro šalį gauti kažką malonaus. Ne kiekviena gali nuolat iš savęs spinduliuoti seksualumą, energiją/švytėjimą. Kai nėra, kas pajudina, tai galų gale gali dingti noras ir pačiai judintis. Vienoms greičiau, kitoms lėčiau. Nežinia, kas yra autorės vyrui, bet akivaizdu, kad ir jai dėl to negerėja.
Atsakyti
QUOTE(jellg @ 2011 01 20, 17:59)
O kuo blogai gerbėjai? Su jais miegoti gi nebūtina - pasijuoki, pabendrauji, komplimentų gauni, vyrą iš miegų pabudini. Manau moteriai, tam tikra prasme nusivylusiai savo vyru, visai ne pro šalį gauti kažką malonaus. Ne kiekviena gali nuolat iš savęs spinduliuoti seksualumą, energiją/švytėjimą. Kai nėra, kas pajudina, tai galų gale gali dingti noras ir pačiai judintis. Vienoms greičiau, kitoms lėčiau. Nežinia, kas yra autorės vyrui, bet akivaizdu, kad ir jai dėl to negerėja.

O paskui tas pagasdinimas kavalieriais gali skaudziai islisti kiekviename piktyje ar siaip kiekviename pokalbyje
Atsakyti
QUOTE(jellg @ 2011 01 20, 16:59)
Manau moteriai, tam tikra prasme nusivylusiai savo vyru, visai ne pro šalį gauti kažką malonaus.

Na taip, kiekvienam svarbiausias asmuo jis pats ir jo paties poreikiai, tik kai vietoje to, kad bandytum issiaskinti is karto nusivilti ir eiti gauti to, ko reikia kitoje vietoje...man atrodo tai klaidingas sprendimas gyvenant seimoje. As taip nedaryciau. O autorei sekmes 4u.gif
Atsakyti