Įkraunama...
Įkraunama...

IVF merginutės

QUOTE(nanataa @ 2011 02 03, 09:49)
tai as mergaites su blogom naujienom, dar vakar vyliausi kad mano hcg po keliu padides, bet vakar pradejo teplioti, o siandien pramuse iki galo, man mmmm...sad.gif


kaip verysad.gif
Atsakyti
aksom sekmingo tau starto, na ir ,beabejo, tokio pat finiso 4u.gif

nanataa laikykis, mergyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aksom @ 2011 02 03, 06:01)
jungiuosi prie jūsų,  4u.gif ryt pradedu leistis gonalį ir laukiu vizito pas gydytoją smile.gif esu naujokė, tai nelabai ką išmanau  blush2.gif

Jei tik kas bus neaišku, būtinai klausk, padėsim, kaip tik galėsim wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif

nanataa, verysad.gif stiprybes tau... console.gif

aksom, sekmes tau mes visos su tavimi.. friends.gif

Kazin ilgai mus Mai-ja kankins... ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Maija,nekankink ka? :bigsmile

Nanataa,gaila labai verysad.gif

Aksom,Kristuciuke gal dar ne visa Gonali susipirkot?Turiu as 300 IU likusius,plius dar kitam likuti galima issitraukt.Galeciau atsiust,nors jauciu tam truputi per velu unsure.gif

Man patepliojo rudai rolleyes.gif Na labai tikiuosi,kad cia implantacinis patepliojimas,siandien 5 diena po isodinimo.Bet kokiu atveju tik su nestumu gimdoje taip buvo,jokiu tokiu bajeriu pries ir po mm nebudavo,nors cia ivf ciklas ka gali zinoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 03, 09:17)
Labas rytas  4u.gif

Maija,nekankink ka? :bigsmile

Nanataa,gaila labai  verysad.gif

Aksom,Kristuciuke gal dar ne visa Gonali susipirkot?Turiu as 300 IU likusius,plius dar kitam likuti galima issitraukt.Galeciau atsiust,nors jauciu tam truputi per velu  unsure.gif

Man patepliojo rudai  rolleyes.gif  Na labai tikiuosi,kad cia implantacinis patepliojimas,siandien 5 diena po isodinimo.Bet kokiu atveju tik su nestumu gimdoje taip buvo,jokiu tokiu bajeriu pries ir po mm nebudavo,nors cia ivf ciklas ka gali zinoti  unsure.gif



Labas rytas,na tikuosi cia tikrai tik implantacinis...labai laukiu geru ziniu is taves,nezinau kodel bet kazkaip esu 100% rami kad tau pavyks ax.gif
As i darbeli jau leksiu,kad zinotum kaip nenoriu,nieko man nesinori tik miegoti 20val per para bigsmile.gif,siaip jokiu pojuciu dar pilva tik pro reta pamaudzia truputi.. Jau vakar MV sakiau kad noreciau testuka pagadinti,bet laabbbaiii bijau blush2.gif

Nata,labai gaila laikykis 4u.gif

Ma-ja,laukiam laukiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 03, 12:17)
Aksom,Kristuciuke gal dar ne visa Gonali susipirkot?Turiu as 300 IU likusius,plius dar kitam likuti galima issitraukt.Galeciau atsiust,nors jauciu tam truputi per velu  unsure.gif


Na man siusti tai tikrai velu man siandien irgi 5 DPI.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 03, 11:17)
Labas rytas  4u.gif


Man patepliojo rudai  rolleyes.gif  Na labai tikiuosi,kad cia implantacinis patepliojimas,siandien 5 diena po isodinimo.Bet kokiu atveju tik su nestumu gimdoje taip buvo,jokiu tokiu bajeriu pries ir po mm nebudavo,nors cia ivf ciklas ka gali zinoti  unsure.gif


Na laikykim kumstukus,kad cia leliukas pas tave siltai isitaise wub.gif.
Atsakyti
QUOTE(aksom @ 2011 02 03, 06:01)
jungiuosi prie jūsų,  4u.gif ryt pradedu leistis gonalį ir laukiu vizito pas gydytoją smile.gif esu naujokė, tai nelabai ką išmanau  blush2.gif


Sekmes Tau didziausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(nanataa @ 2011 02 03, 07:49)
tai as mergaites su blogom naujienom, dar vakar vyliausi kad mano hcg po keliu padides, bet vakar pradejo teplioti, o siandien pramuse iki galo, man mmmm...sad.gif


Kaip gaila verysad.gif , laikykis mes su Tavim!!!!! nenuleisk ranku 4u.gif

Ma-ja, laaaaukiaaam smile.gif

Reginiuk u.k., miego norejimas vienas is nestumo pozymiu mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis,norejau paklausti merginu kurios pas daktara Treijsa lankosi,gal zinote kokia jo nuomone i akupunktura?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 03, 12:17)

Man patepliojo rudai  rolleyes.gif  Na labai tikiuosi,kad cia implantacinis patepliojimas,siandien 5 diena po isodinimo.Bet kokiu atveju tik su nestumu gimdoje taip buvo,jokiu tokiu bajeriu pries ir po mm nebudavo,nors cia ivf ciklas ka gali zinoti  unsure.gif


Kumstukai abieju musu su mazyliu suspausti, tikim tavo sekme 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Keberiokst, gali buti ir nuo progesterono patepliojimai.
Atsakyti