Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *49 Namučiai...

QUOTE(Skaitanti @ 2011 02 01, 18:31)
Tiesa, mūsų bloge padariau TURINĮ

Žmonės vargsta, atsiliepimus kelia, o nevisi juos randa.
Nežinau, gal dar nepasiteisins, nes jis neautomatinis (automatinio nemoku), reikės kaskart pasipildyti.
Savo bloge tokį pasidariau, tai man labai liuks.

pirmai užmiršau paminėt, kad puikiai pasidarbuota thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2011 02 01, 17:27)
Už kiek ir iš kur nukovei?  bigsmile.gif



Uz 20lt nauja smile.gif nu tiksliau 1k skaityta.. is moteriskaites tokios fainos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2011 02 01, 17:09)
Amber123 nugi neblogų pirkinių namo parkeliavo bigsmile.gif



wub.gif mhm
Atsakyti

Skaitanti tikrai liuks padirbėjai bigsmile.gif Didžiulis tau respektas biggrin.gif už pastangas ir visą darbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 02 01, 19:23)
Uz 20lt nauja  smile.gif nu tiksliau 1k skaityta.. is moteriskaites tokios fainos smile.gif

Pavydziu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2011 02 01, 16:08)
Įspūdinga. Ir knyga, ir atsiliepimas.
Noriu ir aš skaityti smile.gif
Bet Bulgakovą dabar kaip tik baiginėju, 3 savaites skaičiau (~300psl.), tai kaži, kiek tris tomus Solženicyno skaityčiau....
gal kada nors.

Knyga tikrai įspūdinga. Ir tikrai siūlau visiems perskaityti. o Kas liečia patį skaitymą tai tikrai skaitosi lėtokai aš nekalbu apie turinį, bet kad ir dialogų beveik nėra. Dėl to beveik 1250 psl skaičiau 2 mėnesius.

O tu gal rusų kalba skaitei Bulgakovą?

QUOTE(Skaitanti @ 2011 02 01, 16:31)
Tiesa, mūsų bloge padariau TURINĮ

bigsmile.gif na tu tikra šaunuolė. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
LAba smile.gif aš kurorte reziduoju, nelabai jungiuosi, bet pradėjau skaityt užtat - Benedikto slenksčius. kaip man vienas dalykas kliūva - Beną vadina Benučiu doh.gif mano tarmei taip nebūdinga - tik Benukas, kokie dar Benučiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 01, 18:36)

O tu gal rusų kalba skaitei Bulgakovą?


Rusų skaitau, rusų kalba. Tikras gėris.
Šiaip tai knygą tikrai labai rekomenduoju, nesvarbu, kokia kalba.
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2011 02 01, 17:28)

Nesmerkit ir neburnokit ant manęs už didelį paveiksliuką biggrin.gif pirmas lapas būna tik labai trumpai ir greitai yra prikalbamas, tai ilgai nesikankinsit, kam puslapis ištampytas 4u.gif O paveiksliukas nėra toks baisus, kad baisiai akį rėžtų savo dydžiu rolleyes.gif


Barsim biggrin.gif nesunku gi sumažint laugh.gif
Ačiū už temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 02 01, 21:06)
LAba smile.gif aš kurorte reziduoju, nelabai jungiuosi, bet pradėjau skaityt užtat - Benedikto slenksčius. kaip man vienas dalykas kliūva - Beną vadina Benučiu doh.gif mano tarmei taip nebūdinga - tik Benukas, kokie dar Benučiai  biggrin.gif

Man labai patiko ši knyga, kažkaip net keista, jog ją parašė lietuvėsmile.gif
Pasibaigus sesijai, perskaičiau porą knygų. Dave Perzer "Žmogus, vardu Deivas. Istorija apie triumfą ir atlaidumą" ( Labai patiko, istorija apie berniuką, kuris kentė savo motinos sužalojimus vaikystėje,po to, kaip kūrė savo šeimą, atleido motinai ir t.t. Tiesiog knyga privertė mane apie daug ką pagalvoti)
Kitą knygą perskaičiau, kažkaip netikėtai pasitaikė vėl apie motinos ir sūnaus santykius, tik kitokie čia buvo, Mitch Albon "Dar bent vieną dieną";)

Gera sugrįžti prie patinkančių knygųsmile.gif
Atsakyti
Labą vakarą,

Pasididžiuosiu - mano dideliems neskaitadieniams pagaliau atėjo galas! Ir tai dėl Pavičiaus "Chazarų žodyno". Taip smagiai skaitosi, kad pradėjau taupyti. cool.gif



QUOTE(katilina @ 2011 01 31, 23:05)

Philip Roth "Apmaudas"
Armand Lanoux "Mopasanas, arba Mielas draugas".

Abidvi noriu perskaityti... Įdomu, kaip tau patiks. smile.gif

QUOTE(ylksis @ 2011 02 01, 22:02)
Man labai patiko ši knyga, kažkaip net keista, jog ją parašė lietuvėsmile.gif


Lietuviai negali rašyti gerų knygų? hihihi.gif
Atsakyti
Na ka, baigiau Gimdymo namus
user posted image
Is sitos knygos kazkaip tikejaus daug daugiau.. galvojau, kad patiks labiau unsure.gif kazkaip nzn.. nesuzavejo manes tikrai smile.gif seip buvo idomiu vietu, senoviniu visokiu metodu ir t.t labiausia patiko metodas, kai mama jau nebeturi jegu isstumt vaiku, jai duoda pauostyt pipiru ir ,,vaikelis pats isskrenda'' biggrin.gif Knygoje susipina senovinio, naturalaus ir siuolaikinio gimdymo ypatumai.. pliusai ir minusai.. net nzn ka daugiau parasyt apie sia knyga.. sioj knygoj aplamai labai isryskintas pribuvejos ir moters santykis.. ant kiek jis yra stiprus ir svarbus.. knygoj sudeti senoviniai patarimai, liaudies metodai ir t.t vertinciau sia knyga 7/10 balu turbut.. smile.gif
Atsakyti
sveikutės knygės smile.gif aš pas jus, kaip patyrusias, kreipiuosi patarimo.. Reikia nupirkti dovanų knygą lietuvių kalbos mokytojai (bėda, kad aš jos nepažystu), tikriausiai nebūtina žodyno ar kažko moksliško.. ką galėtumėt patart? g.gif blush2.gif
Atsakyti