Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *49 Namučiai...

Sveikos,
QUOTE(Masako @ 2011 02 02, 09:21)
visiskai tau pritariu! doh.gif  drinks_cheers.gif
O as isivaziavau su Uzverstu dienorasciu. Labai patinka thumbup.gif  Bet va man nuo pat pradziu kirba abejone, kas neskaite, neziurekit nono.gif: kiba Frederikas yr gejus, ka?? g.gif

Masako, Tu spėji teisingai bigsmile.gif

O aš baigiau skaityti A. Paasilinna "Kaukiantis malūnininkas". Prisidedu prie visų pagyrų šiam rašytojui ir jo knygai. Labai patiko thumbup.gif

Dabar baigdinėju M. Abramavičiaus "Punktyrai kelio paraštėse. Kelionė į Iraną 2009 m. vasarą"
Atsakyti
Vakar prisiskaičiau apie Solženyciną,tai šiąnakt sapnavau,kad kažkokią jo knygą pirkau lotuliukas.gif Tokią storą,raudoną smile.gif

Masako,vos neperskaičiau ką ten užgeltoninai,bet susiturėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnė @ 2011 02 02, 08:56)
O aš baigiau skaityti A. Paasilinna "Kaukiantis malūnininkas". Prisidedu prie visų pagyrų šiam rašytojui ir jo knygai. Labai patiko thumbup.gif

Dabar baigdinėju M. Abramavičiaus "Punktyrai kelio paraštėse. Kelionė į Iraną 2009 m. vasarą"

Abi knygos labai geros, man labai labai patiko. O paskutiniosios dar ir nuotraukos širdį pavergė wub.gif

QUOTE(eliss @ 2011 02 02, 09:12)
Vakar prisiskaičiau apie Solženyciną,tai šiąnakt sapnavau,kad kažkokią jo knygą pirkau lotuliukas.gif Tokią storą,raudoną smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif na ir prajuokinai. Na čia aš skaičiau iš storos ir galima sakyti raudonos 'Gulago archipelagą' rusų kalba. Matyt ir tu tokią pirkai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2011 02 02, 09:30)
ewe1ina, rinkis Radvilavičiūtę smile.gif

reikės pažiūrėt ką galima bus rast iš jos, nes bijau nupirkt knygą, kurią jau turės, bet jei taikysiu į naujai parašytą ką nors, gal neprašausiu.. ax.gif o ką nors konkretaus jos pasiūlyt galit? blush2.gif
tikriausiai nemažai dėmesio verta yra "Šiąnakt aš miegosiu prie sienos" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewe1ina: 02 vasario 2011 - 11:19
QUOTE(ewe1ina @ 2011 02 02, 11:54)
reikės pažiūrėt ką galima bus rast iš jos, nes bijau nupirkt knygą, kurią jau turės, bet jei taikysiu į naujai parašytą ką nors, gal neprašausiu..  ax.gif o ką nors konkretaus jos pasiūlyt galit? blush2.gif
tikriausiai nemažai dėmesio verta yra "Šiąnakt aš miegosiu prie sienos"  4u.gif


abi jos geros, tiek "Šiąnakt...", tiek "Suplanuotos akimirkos", abi turėtum rasti knygynuose
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2011 02 02, 12:51)
abi jos geros, tiek "Šiąnakt...", tiek "Suplanuotos akimirkos", abi turėtum rasti knygynuose

dėkui už patarimus, eisiu ieškot knygyne mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va,nerimas dingo,knygą gavau smile.gif Viskas tvarkoj.
Beje,turiu"Bėgantis paskui aitvarą",bet ją pasiliksiu vėlesniam laikui,kai susigulės įspūdžiai po"Tūkstančio saulių" smile.gif
Atsakyti
Mario Vargas Llosa "Tetulė Chulija ir rašeiva"

user posted image
Tai praeitų metų Nobelio premijos laureato knyga, kurią perskaičiau su pasimėgavimu. Knyga, alsuojanti Lotynų Amerikos temperamentu, kupina aistrų, emocijų bei spalvų, parašyta su humoru ir satyra.
Tai pasakojimas apie aštuoniolikmečio Vargito , būsimo rašytojo, uždarbiaujančio radijuje, meilės istoriją su trisdešimtmete išsiskyrusia giminaite tetule Chulija bei apie Pedrą Kamačą - neįtikėtiną scenaristą ir režisierių, keistuolį, kuriantį radijo spektaklių pjeses, sulaukiančias tarp radijo klausytojų nepaprasto populiarumo. Kūrinio struktūra tokia, kad iš pradžių pasakojama apie Vargito meilės peripertijas, apie pirmosios Limoje (Peru) radijo stoties kasdienybę. O vėliau vis įterpiama rašeivos Pedro radijo pjesės, kurios atrodo artimos meksikietiškoms melodramoms, bet kartu labai skaniai, vaizdingai, emocingai, spalvingai perteiktos, pilnos pietietiško temperamento. Pedras dirba vergišku alinančiu tempu, kol galiausiai pradeda maišytis tarp savo veikėjų ir istorijų. O Vargito ir Chulijos meilės romanas įgauna pagreitį.
Man kūrinio stilius netgi kažkuo priminė Mareksą, jo magišką realizmą.
Pati būtinai norėsiu paskaityti ir kitus šio autoriaus kūrinius, kol kas rodos, kad jis bus mano šių metų atradimas . O šią knygą jos dar neskaičiuosioms rekomenduoju.
Atsakyti
Ji man nepatiko,nors tu ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 11:07)
Mario Vargas Llosa "Tetulė Chulija ir rašeiva"
Pati būtinai norėsiu paskaityti ir kitus šio autoriaus kūrinius, kol kas rodos, kad jis bus mano šių metų atradimas . O šią knygą jos dar neskaičiuosioms rekomenduoju.

Labai buvo smagu skaityti tavo gerą atsiliepimą apie šią knygą. Ji man irgi paliko gerą įspūdį. Ir prie tavo rekomendacijų prisidedu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti