Įkraunama...
Įkraunama...

Slaptas pirkėjas

QUOTE(patiko @ 2011 10 05, 17:27)
nezinau ar nuo pobudzio priklauso, i kokia imone eini, ar tai neturi jokios reiksmes, bet einant i prekybos imone, tai siule tik 15 Lt verysad.gif


doh.gif 15 Lt? Ojeja unsure.gif





O gal kam teko daugiau nei 15 litu gauti? rolleyes.gif
Atsakyti
Čia už vieną tyrimą - vizitą, ir dar nebūtinai tiek gausi, jei netinkamai ką nors anketoje užpildysi pagal tikrintuojus. Aišku, gali gaut daugiau, priklauso nuo užsakovo turbūt.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 10 06, 19:41)
Čia už vieną tyrimą - vizitą, ir dar nebūtinai tiek gausi, jei netinkamai ką nors anketoje užpildysi pagal tikrintuojus. Aišku, gali gaut daugiau, priklauso nuo užsakovo turbūt.



Tai norint bent minimuma prisidurti, tai reikia per menesi ne maziau, kaip 40 vizitu blink.gif Zinoma tiek tau ir neduos ?
Atsakyti
Abejoju, kad būtų tiek vizitų. Slapto pirkėjo darbas dažniausiai būna papildomas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 02 01, 00:05)
na aš tik su slaptais pirkėjais susidūriau kai mus vertindavo
patarimas-atidžiai rašykit ataskaitas,ne sbūna tokių ,,nekaltų "lepsusų,į kuriuos jūs neatkreipiat dėmesio,bet vertinamiesiems valdžia linksniuoja juos ilgai

"Linksniuoja" tai dar nieko, bet jei israso vienkartine "premija" 50-100lt ar net pazemina pareigose tada jau prasciau...Teko irgi dirbt imonej, kur labai daznai samdomi "slapti"... Reikia pastebeti, kad labai daznai mes juos "perkasdavom", nes kaip taisykle tai budavo is paziuros issilavine zmones, zinoma, dazniausiai moterys, ir apsimetantys visiskais neismaneliais doh.gif Tiesa, paskutiniu metu buvo ivestas punktas prieit prie pirkejo per 1-3minutes, tai jei sito neivykdei, reikiamos balu sumos jau nebesurinksi niekaip, o tada ir baudos ir pareigu pazeminimas laukdavo.
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2011 10 05, 20:17)
g.gif  Labas, ar nera kokiu atsiliepuimu apie slapto pirkejo siuloma darba kompanijoje INTERNATIONAL SERVICE CHECK ? Uzsiregitravau,  tai siulo toliau  atlikti ISC Kokybės Atestacijos Testą? Ar cia darbina pagal koki patenta?

Sveiki. Sioje kompanijoje savo anketa esu uzregistravusi pries tris metus tikriausiai, tad pasidalinsiu tuo, ka zinau.
Kokybes atestacijos testas yra vienas is testu, norint buti slaptu pirkeju. Tokie panasus testai karts nuo karto siunciami tam, kad galetumete buti konkrecios imones slaptu pirkeju. Pvz. esu gavusi Macdonalds testa ir dar keleta kitu. Tai, zodziu, atlieki testa ir lauki, gal kas ka pasiulys. O jei ta testa ignoruoji ir neatlieki, tada, kaip suprantu, apskritai nesi svarstomas kaip kandidatas.
Per tuo metus gavau atlikti keleta tokiu testu, tociau realiu pasiulymu - deja, ne. Tad kartais man kyla abejoniu, ar apskritai tas International Service Check Lietuvoje veikia.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2011 10 14, 11:09)
Per tuo metus gavau atlikti keleta tokiu testu, tociau realiu pasiulymu - deja, ne. Tad kartais man kyla abejoniu, ar apskritai tas International Service Check Lietuvoje veikia.. g.gif

Galiu patvirtinti, kad ir ši minėta, ir kitos užsienio kompanijos tikrai veikia Lietuvoje smile.gif
Man jau kokius minimum 6 metus siunčia pasiūlymus atlikti vieną ar kitą užduotį ir moka eurais į mano sąskaitą banke po anketos užpildymo. Sumos įvairios, priklauso nuo tyrimo apimties, nuo skubos, plius ir transporto išlaidas kompensuoja, jei tokios yra.
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2011 10 17, 23:11)
Galiu patvirtinti, kad ir ši minėta, ir kitos užsienio kompanijos tikrai veikia Lietuvoje smile.gif
Man jau kokius minimum 6 metus siunčia pasiūlymus atlikti vieną ar kitą užduotį ir moka eurais į mano sąskaitą banke po anketos užpildymo. Sumos įvairios, priklauso nuo tyrimo apimties, nuo skubos, plius ir transporto išlaidas kompensuoja, jei tokios yra.

Ir kiek papilneja saskaitele ax.gif ?
Atsakyti
Tikrai įdomu ar įmanoma visgi uždirbti daugiau nei tuos 15 lt. Aš pusantrų metų dirbau kompanijai SPECT. Tai ir gaudavau tuos 15 litų, na pats nuėjimas atlikti kažkokios užduoties tikrai nėra sunkus, bet jau ataskaitos pildymas atima begales laiko-reikia viską labai jau smulkiai parašyt, ir dar taip, kad neatmestų, nes vertina ir klaidas, ir stilių, ir aiškumą. Kai eini į kokį banką ar parduotuvę, tai ir lieka tau 15 lt, bet dažniausia užduotys būna degalinėse, o ten būtinai reikia pirkti mėsainį(kurių aš nevalgau), ir ta suma jau įeina į 15 lt.
Žodžiu pamaniau, kad visgi per mažai man moka už šį darbą ir nutraukiau bendradarbiavimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egleegle3002: 19 spalio 2011 - 09:02
sveikos! norejau paklausti slaptuju pirkeju, ar jums uzpildant anketa reikejo nurodyti asmens koda? as pildziau anketa Dive Group, paskui issiaiskinau, kad man neapsimoketu dirbti SP, nes reiketu susimoket uz sveikatos draudima. atsisakiau ir paprasiau panaikinti duomenis. parase, kad panaikino, ale taip neramu.
Atsakyti
Sveikos. Ar yra dirbančių Checkstone slaptu pirkėju? Gal galėtumėte pasidalinti informacija apie užmokestį, ar laiku sumoka?
Atsakyti
QUOTE(Sun_girl~ @ 2014 08 22, 17:58)
Sveikos. Ar yra dirbančių Checkstone slaptu pirkėju? Gal galėtumėte pasidalinti informacija apie užmokestį, ar laiku sumoka?



nu kai paskaiciau tema, lai dievas jiems laiku atlygina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 23 rugpjūčio 2014 - 18:13