Įkraunama...
Įkraunama...

Slaptas pirkėjas

o kokie reikalavimai slapto pirkejo? ar bet kas gali juo buti?
Atsakyti
QUOTE(atideop @ 2014 08 30, 17:58)
o kokie reikalavimai slapto pirkejo? ar bet kas gali juo buti?

Taip, bet kas.
Atsakyti
QUOTE(Sun_girl~ @ 2014 08 30, 22:18)
Taip, bet kas.


Sveiki, idomu butu suzinoti kiek uzduociu imanoma gauti per menesi, per savaite? Ar is viso apsimoka prasideti norint papildomai uzsidirbti. Pardejau pildyti Dive companijos bandomaja anketa.
Gal yra nariu, kurios vykdo slaptu pirkeju veikla ir gali is patirties parasyti kokias pajamas imanoma sugeneruoti is sios veiklos per menesi?

http://incomebite.com/?user=98150
Atsakyti
QUOTE(Shiwa @ 2015 02 25, 15:58)
Sveiki, idomu butu suzinoti kiek uzduociu imanoma gauti per menesi, per savaite? Ar is viso apsimoka prasideti norint papildomai uzsidirbti. Pardejau pildyti Dive companijos bandomaja anketa.
Gal yra nariu, kurios vykdo slaptu pirkeju veikla ir gali is patirties parasyti kokias pajamas imanoma sugeneruoti is sios veiklos per menesi?

http://incomebite.com/?user=98150

Kiek użduočių galite gauti, priklauso nuo to, iš kurio jus miesto esate. Didesniuosr miestuose buna daugiau, mažesniuose mažiau. Bet didesniuose ir yra daugiau SP , taigi - konkurencija:-) . O taip tai priklauso nuo to, kiek pati noresite dirbti, tiek užduočių ir registruositės atlikti. Patogu, jei vykstate į kitą miestą, galite ir ten atlikti užduotys.Norint papildomai užsidirbti, tai manau gera veikla. Aišku, tai nėra pagrindinis darbas, jus iš to nepragyvensite. Aš taip pat dirbu Dive. Iš kurio jus miesto?
Atsakyti
kažkaip pateko prieš akis SP informacija, tai neturėdama ką veikti pradėjau skaitinėti biggrin.gif o ir pabandžiau anketą užpildyti (kad pažiūrėti, ko reikalauja) doh.gif vardai, pavardės suprantu, bet kai priėjau prie punkto kiek turite vaikų ir jų būtinai gimim. datas reikia įrašyti 4u.gif Da taip nemačiau, kad kur būtų reikalaujama asmeninės info biggrin.gif Kas čia per darbas, kam čia tiek asmeninės info? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2015 07 09, 12:14)
kažkaip pateko prieš akis SP informacija, tai neturėdama ką veikti pradėjau skaitinėti biggrin.gif o ir pabandžiau anketą užpildyti (kad pažiūrėti, ko reikalauja)  doh.gif vardai, pavardės suprantu, bet kai priėjau prie punkto kiek turite vaikų ir jų būtinai gimim. datas reikia įrašyti 4u.gif  Da taip nemačiau, kad kur būtų reikalaujama asmeninės info biggrin.gif  Kas čia per darbas, kam čia tiek asmeninės info?  biggrin.gif

Kur butent pildėte anketą?
Atsakyti
QUOTE(Sun_girl~ @ 2015 07 09, 22:46)
Kur butent pildėte anketą?



dive-group; galite pažiūrėti klausimus; ten užtenka bet kokius simbolius įrašyti į privalomus laukelius, kad pereitumėt į kitą puslapį, nes kitaip neleidžia anketos peržiūrėti 4u.gif
Atsakyti
aš pati DIVE group dirbu jau apie metus. na, dabar jau beveik nedirbu, nes neapsimoka, pinigų gauni mažai, o nuvažiavimas į vietą irgi kainuoja, laiko sugaišti pakankamai nemažai taipogi. dirbu ofise, tai nebent po darbo važinėti, o dėl kokio vieno objekto neapsimoka. anksčiau dirbau darbą, kai važinėdavau visoje LT, tai žiauriai patogu buvo, ir imdavausi tikrinimo visokiuose miestuose, tai būdavo ir po 400lt uždirbdavau. tad manau šitas darbas labiausiai tinkamas kai pagrindinio darbo metu tai gali derinti, kitu atveju nelabai apsimoka.
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2015 07 13, 14:34)
aš pati DIVE group dirbu jau apie metus. na, dabar jau beveik nedirbu, nes neapsimoka, pinigų gauni mažai, o nuvažiavimas į vietą irgi kainuoja, laiko sugaišti pakankamai nemažai taipogi. dirbu ofise, tai nebent po darbo važinėti, o dėl kokio vieno objekto neapsimoka. anksčiau dirbau darbą, kai važinėdavau visoje LT, tai žiauriai patogu buvo, ir imdavausi tikrinimo visokiuose miestuose, tai būdavo ir po 400lt uždirbdavau. tad manau šitas darbas labiausiai tinkamas kai pagrindinio darbo metu tai gali derinti, kitu atveju nelabai apsimoka.



o tai kelionės neapmoka, jei į kitą miestą važiuoji, o kitam gyveni?
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2015 07 13, 17:10)
o tai kelionės neapmoka, jei į kitą miestą važiuoji, o kitam gyveni?


tai jau tokiu atveju tikrai ras slaptų dirbančių tame mieste ir nereiks papildomai už kurą mokėti. o šiaip aš tą patį miestą turiu omeny, bet, kad ir nuvažiuoti iki kito miesto galo už 5eur, kai kainuoja kuras, užtrunki tikrai ne valandą su kelione, patikrinimu ir anketos pildymu, tai jei pasiskaičiuoji kiek už valandą uždirbi, suma juokinga gaunasi. nebent toje teritorijoje kelis objektus gauni.
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2015 07 10, 11:36)
dive-group; galite pažiūrėti klausimus; ten užtenka bet kokius simbolius įrašyti į privalomus laukelius, kad pereitumėt į kitą puslapį, nes kitaip neleidžia anketos peržiūrėti 4u.gif

Taip, tą patį ir aš norėjau parašyti, kad nebūtina teisingų duomenų vesti registruojantis. o vėliau vykdant veiklą vistiek metys jūsų duomenys, asmens k. It t.t..
Papildyta:
QUOTE(1000inis @ 2015 07 13, 18:10)
o tai kelionės neapmoka, jei į kitą miestą važiuoji, o kitam gyveni?

Jei jūsų konkrečiai paprašys pr.vadovas, kad atliktumėte vizitą kitame mieste, tuomet už kurą sumoka. Sumoka jūsų nurodytas sąnaudas, tikrai nenuskriaudžia.
Aš manau norint papidomai užsidirbti, čia labai geras darbas. Aišku mažesniuose miesteliuose nėra fiek vizitų kiek didžiuosiuose miestuose, o ir toje pačioje parduotuvėje galima atlikti tik po nurodyto laiko tarpo.
Gal galite pasidalinti nuorodomis, kur dar dirbate s.p?
Aš galiu pasiūlyti papildomai užsidirbti tiriant pašto siuntų darbą. Norinčios parašykite, atsiūsiu nuorodą.
Atsakyti
Aš jau kuris laikas esu slapta pirkėja, net per pora įmonių dirbu. Vienos jų moka mažiau, kitos daugiau. Vizitus galima pasirinkti į kur nori ten ir registruojiesi, iškart matai užmokestį ir trumpą informaciją kur vyks vizitas, ką reikės daryti. Paprastai viena įmonė po 3-5 eur, kita 6-10 eur. Individualios veiklos vienoje iš įmonių pirmam vizitui nereikėjo (įmonė doortraining), ten vienkartinė kažkokia sutartis pasirašoma pabandymui, viskas oficialu, sumoka ir už tą pirmą vizitą, po to, jeigu nori daugiau jau reikia individualios veiklos, bet įmonės mokesčius padengia, o dirbantiems ta veikla nieko nekainuoja, išsiėmiau internetu. Google įveskite slaptas pirkėjas, ar tapk slaptu pirkėju ir tikrai rasite, spect-dive, doortraining ir dar daugiau įmonių. Kai aktyviau registruojuosi į vizitus tai 100-200 eur per mėnesį nepervargdama prisiduriu. Atlieku dažniausiai tik savo mieste, jeigu kažkur per toli tai galiu atsisakyti smile.gif
Atsakyti