Įkraunama...
Įkraunama...

Paakių priežiūra

QUOTE(jauniute @ 2011 02 28, 12:37)
niu tai va apie ka as ir kalbu smile.gif siaip tai mano pajuode paakiai nera is prigimties, cia sakyciau itampos pastaruju menesiu pasekme;) niu ka darysi, teks vaiksciot pajuodusiai visai smile.gif


Tai jeigu tik laikinai, galit ir pamaskuoti, nieko nenutiks gi smile.gif O paskui pagerus vitaminu ir atsistacius normaliams rimtui dings ir problema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 02 28, 09:32)
o paakiam maskuokliu nlb zinau drekinanciu..


yra ir nemazai biggrin.gif mano siuo metu naudojamas: http://www.smashbox....-EYE-BRIGHTENER
Atsakyti
nebe į temą
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal kas bandete Rasos stangrinamaji paakiu geli su silku? Idomu butu isgirsti atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievagele @ 2011 03 02, 10:34)
Sveikutes  4u.gif
Gal kas bandete Rasos stangrinamaji paakiu geli su silku? Idomu butu isgirsti atsiliepimus  smile.gif

nieko gero,nulis efekto
Atsakyti
Gal bandėte body shopo paakių kremą su vit C? tokį dviejų galų?
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 03 02, 10:26)
Gal bandėte body shopo paakių kremą su vit C? tokį dviejų galų?


Kazkada dave man parduotuvej meginuka paakiu kremuko su vit. C - bent jau man kazkoks nesusipratimas buvo doh.gif Paakiai istino, atrodziau kaip po gero baliaus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 02, 11:53)
Kazkada dave man parduotuvej meginuka paakiu kremuko su vit. C - bent jau man kazkoks nesusipratimas buvo  doh.gif  Paakiai istino, atrodziau kaip po gero baliaus  schmoll.gif

gal kažkokia sudedamoji dalis netiko..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 02 27, 21:09)
Reik ziuret i odos, paakiu bukle, o ne metus.. juk viskas seis laikais anksciau.. pazekit kaip panos atrodo 16m.. man 25m o kartais praso paso.. salia stovedama 16metes kaip vaikas jauciuosi biggrin.gif ypac jei sausa oda, reikia pradet naudot anksciau visus situs dalykus..nes ji sensta dvigubai greiciau
Papildyta:
Tai ziurint kiek tas virs 30.. ar 35, ar 38m ar 32 biggrin.gif  4u.gif uz kokia kaina norit ir t.t nuo daug ko priklauso 4u.gif Clinique all about rich sausai odai yra geras .. man rekomendavo.. virs 30m siulyciau zet kad butu su Q10.. 4u.gif


33 metai ax.gif Noreciau geresnio,tik as megstu kremus, nepatinka zele tipo.O esu naudojus clarins, vichy, guerlain, galvoju, kad reiktu pakeisti g.gif O del Q10, tai sako, kad reiktu vyresnem,virs 40 - 50 m. naudoti g.gif
P.S.Reikes pabandyti clinique smile.gif
Atsakyti
Man ne už ilgo 25, kol kas nieko ypatingo paakiams nenaudoju ir nesiruošiu naudoti. Manau, kad kremai paakiams, tai tik dar vienas gudrus būdas kaip parduoti kuo daugiau pirkėjui. paakių oda tokia pati kaip ir visa likusi kūno oda, tik neturi tokio sluoksnio storesnio "riebalų" kaip likusiame kūne, todėl gali būti laikoma plonesne. Drėkinu paakių odą tuo pačiu drėkinamu kremu kaip ir visą veidą.
Atsakyti
QUOTE(Garbanė86 @ 2011 03 03, 21:08)
Drėkinu paakių odą tuo pačiu drėkinamu kremu kaip ir visą veidą.


Ir gerai darot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanė86 @ 2011 03 03, 22:08)
Man ne už ilgo 25, kol kas nieko ypatingo paakiams nenaudoju ir nesiruošiu naudoti. Manau, kad kremai paakiams, tai tik dar vienas gudrus būdas kaip parduoti kuo daugiau pirkėjui. paakių oda tokia pati kaip ir visa likusi kūno oda, tik neturi tokio sluoksnio storesnio "riebalų" kaip likusiame kūne, todėl gali būti laikoma plonesne. Drėkinu paakių odą tuo pačiu drėkinamu kremu kaip ir visą veidą.



Nesutinku smile.gif paakiu oda daug jautresne ir plonesne.. pvz jei as tepciau paakius viso veido kremu, ryte neatmerkciau akiu.. kazkada jau buvau diskutavus sia tema biggrin.gif mano oda super sausa, ir veidui naudoju rieeeeeeebu krema.. paakiam jis butu tikrai per sunkus.. bet jei oda ne jautri ir t.t ir tinka viso veido kremas tai kdl gi ne.. smile.gif bet ne visiem tas tinka..
Atsakyti