Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (15 dalis)

QUOTE(Ziuokute @ 2011 01 27, 15:57)
pas mane 20 jautrumas, jau savaite laiko gadinu ir niekaip neisryskeja, ryt O diena, o kaip antra juostele neisryskeja taip neryskeja  schmoll.gif

pas mane ir maniau, kad nereguliarus, bet kai pora menesiu pamatavau BT tai paaiskejo, kad ciklai 48 dienos  mirksiukas.gif siulyciau tau ir pora trejeta menesiuku pazaisti su BT - pamatytum kada mazdaug tau buna O ir kiek dienu pas tave buna liuteinine faze, o paskui galetum i zaidima itraukti ir OT  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

Geras patarimas bigsmile.gif nes siaip tai tikrai daug issigadins testuku,kai ciklas nereguliarus ax.gif

O kad neryskeja 20 tai keista,pakankamai jautrus.Jau tikrai turetu,jei taip greit O blink.gif gal veluos g.gif
Atsakyti
Aš dedu viltis į OT, nes kai planavom pirmą dukrytę, matavau BT pusmetį, po pusmečio kai mečiau matavimus, iškart nestuke.gif Tai šį kartą nesinori matuotis BT.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cili: 27 sausio 2011 - 14:33
QUOTE(Kentaure @ 2011 01 27, 15:18)
Sakykit, o nuo kada reikia matuoti jei ciklas nereguliarus?  viena menesi tiek dienu kita jau  daugiau ar maziau? raso, pagal cikla kada, bet gali ir savaite gadinti OT o paaiskes, kad po savaites tik reikejo.. g.gif


As turiu tokia orientacine lentele, joje nurodyta:
ciklo trukmė - ir diena, kada reikėtų pradėt gadint OT ax.gif
21 diena - 6 diena
22 dienos - 6 diena
23 dienos - 7 diena
24 dienos - 7 diena
25 dienos - 8 diena
26 dienos - 9 diena
27 dienos - 10 diena
28 dienos - 11 diena
29 dienos - 12 diena
30 dienų - 13 diena
31 diena - 14 diena
32 dienos - 15 diena
33 dienos - 16 diena
34 dienos - 17 diena
35 dienos - 18 diena
36 dienos - 19 diena
37 dienos - 20 diena
38 dienos - 21 diena
39 dienos - 22 diena
40 dienų - 23 diena

Lenteles cia neleidzia kazkaip ikelt, tai nezinau, ar si aiski g.gif
Atsakyti
aš 9 dieną pradėsiu gadinti OT, jeigu tik neveluos ateiti man paštu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte @ 2011 01 25, 20:40)
Daug laiko geriau as KT, kai jau planuodavome leliuka nuraukdavau gerimus. Tai va sekiau savo organizma 3 men, ir vadovavausi pagal isskyras. Kai budavo vaisingos dienos, ju budavo tikrai daug, tokios baltos, skaidrios, mazdaug 2 dienas, paskui viskas dingdavo ir temperatura po ju budavo 37.4.  Abu vaikai is pirmo planuoto menesio gavosi thumbup.gif O tie testai pradejo rodyti pries 10 d. o isskyru nebuvo. Ekoskopas tik patvirtino vaiko augima ir gime nurodyta diena, nes as tiksliai zinojau, kada pastojau.



QUOTE(Gintareeee @ 2011 01 27, 09:48)
sveikos, noriu jusu paklausti.Ar gali OT buti 4 dienas teigiamas?....Nesuprantu,man 4 dienas jis buvo tikrai teigiamas..paskutine 4-a diena isryskejo po 4-5min, o tris pirmas dienas tai iskart..Nesuprantu... g.gif

Per jautrus OT mirksiukas.gif

QUOTE(Kentaure @ 2011 01 27, 12:18)
Sakykit, o nuo kada reikia matuoti jei ciklas nereguliarus?  viena menesi tiek dienu kita jau  daugiau ar maziau? raso, pagal cikla kada, bet gali ir savaite gadinti OT o paaiskes, kad po savaites tik reikejo.. g.gif

Pagal trumpiausia cikla 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neverTuke @ 2011 01 27, 15:31)
Geras patarimas bigsmile.gif nes siaip tai tikrai daug issigadins testuku,kai ciklas nereguliarus ax.gif

O kad neryskeja 20 tai keista,pakankamai jautrus.Jau tikrai turetu,jei taip greit O blink.gif gal veluos g.gif

gal ir veluos nieko cia negali zinoti bigsmile.gif siaip pirmas ciklas kaip naudoju OT tai nezinau, speju ir paskutinis, geriau BT apsiimsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 01 27, 18:32)
gal ir veluos nieko cia negali zinoti  bigsmile.gif siaip pirmas ciklas kaip naudoju OT tai nezinau, speju ir paskutinis, geriau BT apsiimsiu  mirksiukas.gif

Man OT geriau patiko,nes numato O y prieky,bet BT kartu ir gerai,pasitikrini ar tikrai O buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(neverTuke @ 2011 01 27, 17:40)
Man OT geriau patiko,nes numato O y prieky,bet BT kartu ir gerai,pasitikrini ar tikrai O buvo bigsmile.gif



aš neturiu kantrybės BT matuotis g.gif g.gif reiktų vėl atsiminti viską kas ir kaip ten....
Atsakyti
QUOTE(neverTuke @ 2011 01 27, 17:40)
Man OT geriau patiko,nes numato O y prieky,bet BT kartu ir gerai,pasitikrini ar tikrai O buvo bigsmile.gif

tai va kad tie testukai man visi vienodai rodo niekas neisryskeja schmoll.gif rolleyes.gif nu ziuresiu ka siandien vakare rodys.... pilva pamaudena jau nuo pirmadienio, o tai buvo 29CD, bet testukus darausi nuo 23CD ir kaip jie vienodi taip vienodi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2011 01 27, 11:53)
Na OT buna tokio jautrumo: 15, 20, 25, 30 mIU ir t.t. Taip kaip matai pas tave jie gana jautrus.. Siulyciau pabandyti mazesnio jautrumo - 25 arba 30 mIU, o tada jau butu matyt - ar tinkami, ar dar maziau jautriu reiktu

dabar viskas aisku,pas mane per jautrus reiskia...Reiks parsisiust 30-ies... mirksiukas.gif Aciu 4u.gif

QUOTE(Selva @ 2011 01 27, 15:29)
Per  jautrus  OT  mirksiukas.gif


Aciu labai uz atsakyma,supratau dabar kame reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2011 01 27, 14:32)
As turiu tokia orientacine lentele, joje nurodyta:
ciklo trukmė - ir diena, kada reikėtų pradėt gadint OT  ax.gif
21 diena - 6 diena
22 dienos - 6 diena             
23 dienos - 7 diena           
24 dienos - 7 diena             
25 dienos - 8 diena             
26 dienos - 9 diena             
27 dienos - 10 diena           
28 dienos - 11 diena           
29 dienos - 12 diena           
30 dienų - 13 diena
31 diena - 14 diena
32 dienos - 15 diena
33 dienos - 16 diena
34 dienos - 17 diena
35 dienos - 18 diena
36 dienos - 19 diena
37 dienos - 20 diena
38 dienos - 21 diena
39 dienos - 22 diena
40 dienų - 23 diena

Lenteles cia neleidzia kazkaip ikelt, tai nezinau, ar si aiski  g.gif


Ačiū. 4u.gif
Aš šitą turiu.. trumpiausias ciklas 24 dienos.
Praeitą mėnesį žaidžiau su 30 jautrumo OT tai jie man vos vos ryskesni buvo kai O buti turėjo. Dabar 20 turiu žiūrėsim kaip su jais bus.
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 01 27, 18:13)
tai va kad tie testukai man visi vienodai rodo niekas neisryskeja  schmoll.gif  rolleyes.gif nu ziuresiu ka siandien vakare rodys.... pilva pamaudena jau nuo pirmadienio, o tai buvo 29CD, bet testukus darausi nuo 23CD ir kaip jie vienodi taip vienodi  doh.gif  lotuliukas.gif

Ziuokute,
gal pabandyk kitokio jautrumo g.gif
Pirma menesi as beveik visa cikla dariausi OT, vaje kiek as ten ju sunaudojau doh.gif O dabar viskas aisku ir nesinervinu jei BT pasimatuoti pramiegu ar persalus(taure alaus isgerus) ji buna soktelejusi, zinau kad testuku nusistatysiu O, o poto su BT pagalba isitikinu ar tikrai O ivyko ax.gif
Atsakyti