Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (15 dalis)

QUOTE(Sumanioji... @ 2011 01 28, 21:57)
Ziuokute,
gal pabandyk kitokio jautrumo  g.gif
Pirma menesi as beveik visa cikla dariausi OT, vaje kiek as ten ju sunaudojau  doh.gif  O dabar viskas aisku ir nesinervinu jei BT pasimatuoti pramiegu ar persalus(taure alaus isgerus) ji buna soktelejusi, zinau kad testuku nusistatysiu O, o poto su BT pagalba isitikinu ar tikrai O ivyko  ax.gif

bet tai jei man 20-tiniai taip kvailioja tai kokius tada rinktis? g.gif 10MIU ar 30MIU? bigsmile.gif logiskai mastant 10 gali dar ryskiau kiekviena diena rodyti doh.gif bigsmile.gif nu ziuresiu, dar 5 liko testukai sunaudosiu iki galo, o paskui arba pirksiu arba ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 01 28, 23:16)
bet tai jei man 20-tiniai taip kvailioja tai kokius tada rinktis?  g.gif 10MIU ar 30MIU?  bigsmile.gif logiskai mastant 10 gali dar ryskiau kiekviena diena rodyti  doh.gif  bigsmile.gif nu ziuresiu, dar 5 liko testukai sunaudosiu iki galo, o paskui arba pirksiu arba ne  mirksiukas.gif

As manau kad su 20-ies visgi dar aptiksi O, o kaip tavoji BT(ar nerodo ivykusios O?)
As pirma cikla naudodama tuos testukus irgi galvojau kad jie niekam tike- kaip nerode O taip nerode, o visgi veliau paaiskejo kad mano O veliau vyksta negu maniau ax.gif Ir BT ta pati pasake smile.gif
Is pradziu galvojau kad mesiu OT ir liksiu su BT matavimais, bet dabar jau uzsikabliavau ir tie OT tokie "patogus" ax.gif O BT jau is iprocio sunku mesti blush2.gif Bet sakiau jei si menesi nieko nebus, tai turbut jau liksiu tik OT vartotoju temutej smile.gif
Tikiuosi sulauksi teigiamo testuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sumanioji... @ 2011 01 28, 23:48)
As manau kad su 20-ies visgi dar aptiksi O, o kaip tavoji BT(ar nerodo ivykusios O?)
As pirma cikla naudodama tuos testukus irgi galvojau kad jie niekam tike- kaip nerode O taip nerode, o visgi veliau paaiskejo kad mano O veliau vyksta negu maniau  ax.gif  Ir BT ta pati pasake smile.gif
Is pradziu galvojau kad mesiu OT ir liksiu su BT matavimais, bet dabar jau uzsikabliavau ir tie OT tokie "patogus"  ax.gif O BT jau is iprocio sunku mesti  blush2.gif  Bet sakiau jei si menesi nieko nebus, tai turbut jau liksiu tik OT vartotoju temutej  smile.gif
Tikiuosi sulauksi teigiamo testuko smile.gif

na vakar OT neigiamas, o siandien dar BT pakrito, tai net nebezinau g.gif siaip du ciklus kai matavau O kaip laikrodukas 33CD budavo, o si menesi mastau arba bus veliau arba isvis nebus jos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 01 28, 21:16)
bet tai jei man 20-tiniai taip kvailioja tai kokius tada rinktis?  g.gif 10MIU ar 30MIU?  bigsmile.gif logiskai mastant 10 gali dar ryskiau kiekviena diena rodyti  doh.gif  bigsmile.gif nu ziuresiu, dar 5 liko testukai sunaudosiu iki galo, o paskui arba pirksiu arba ne  mirksiukas.gif

na 10miu kazi ar yra ir jis nelabai inforatyvus butu, nes kad folikulas sprogtu, LH turi pakilti bent iki 20miu.
Atsakyti
o kaip interpretuot, jei OT testas yra teigiamas net 25 CD, o ovuliacija šį mėn jau buvo?
Atsakyti
kiek laiko vertinate testo rezultatus? g.gif pas mane ant testo para6yta iki 5 minučių o paskui sakinys - 10 minučių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2011 01 29, 20:12)
kiek laiko vertinate testo rezultatus?  g.gif pas mane ant testo para6yta iki 5 minučių o paskui sakinys - 10 minučių  g.gif

as tai 10min laikotarpyje mirksiukas.gif nes pas mane parasyta po pusvalandzio nebevertinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 01 29, 21:57)
as tai 10min laikotarpyje  mirksiukas.gif nes pas mane parasyta po pusvalandzio nebevertinti  mirksiukas.gif


hmmm, galvojau darbe darytis, bet 10 minuciu neisies uzsidaryti wc darbo doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2011 01 29, 22:25)
hmmm, galvojau darbe darytis, bet 10 minuciu neisies uzsidaryti wc darbo  doh.gif  g.gif

as tai vakare namie darausi aie 19val mirksiukas.gif nors darbe ir galeciau gadinti tuos OT testukus, bet... namie man geriausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 01 30, 12:08)
as tai vakare namie darausi aie 19val  mirksiukas.gif nors darbe ir galeciau gadinti tuos OT testukus, bet... namie man geriausiai  thumbup.gif



man geriausia būtų darbe, nes pavalgau pietus ir galiu kokią 4 val darytis testukus, dar apie 4 val būna jei ką sveikinam, tai šampano taurę tenka išgerti ar kokį tortą suvalgyti, frįžus namo - vakarienė, tai man vien, kad 2-3 val nieko nevalgyti ir negerti geriausias laikas prieš 14 val., tik kad jau darbe gaunasi g.gif g.gif
Atsakyti
Sakykit , o ar normalu, kad vakar rode abu vienodai ryškius brūkšniukus, o šiandien antro nė su žiburiu nerasi? Padariau du testus, nes galvojau gal blogas buvo, bet ne.. abu vienodi... Kaip čia taip staiga?
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2011 01 31, 22:58)
Sakykit , o ar normalu, kad vakar rode abu vienodai ryškius  brūkšniukus, o šiandien antro nė su žiburiu nerasi? Padariau du testus, nes galvojau gal blogas buvo, bet ne.. abu vienodi... Kaip čia taip staiga?

tikriausiai gali mirksiukas.gif vienas dalykas tau paryskeja iki pirmo bruksniuko, o man nei to nepasiekia schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti