Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

Jadziūne, nagi smagu svetimus pinigus skaičiuoti...Tik gali būti, kad tau toli iki Chiromantės pajamų, kurias ji gauna laisvu nuo chirologijos laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2008 02 04, 21:01)
Nu blyn, visą reikalą pagadinai. fear.gif  Tai dabar jau nesužinosiu, kaip su tuo emociniu bagažu-sakvojažu-čiumodanu?

Kam sugadinau, o kieno gerbūviu rūpinuos rolleyes.gif Emocinis čiūmodanas, įsivaizduoju, pilnėja, kuomet kitam gera darai wub.gif Susimoki, Sese, ir sužinosi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 04, 21:25)
Jadziūne, nagi smagu svetimus pinigus skaičiuoti...Tik gali būti, kad tau toli iki Chiromantės pajamų, kurias ji gauna laisvu nuo chirologijos laiku  mirksiukas.gif

bigsmile.gif Vaižgantė mane atignorino clap.gif clap.gif clap.gif bis.gif Vaižgante, nei kiek nepavydžiu, džiaugiuosi už ją wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 04, 19:14)
nu. bigsmile.gif  nes jis kaltas, kad jo karma tokia. čia kiekviena silkė tau tą paaiškins irnesakyk.gif ir dar nesidžiaugia.. vai vai koks nesąmoninguymas. džiaugtis reikia už kiekvieną nesąmonę ir dzievuliui dėkoti  rolleyes.gif
Pala, pala. O kaip gi teiginys "kenčiančiam - dangus"?
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 04, 19:25)
Jadziūne, nagi smagu svetimus pinigus skaičiuoti...Tik gali būti, kad tau toli iki Chiromantės pajamų, kurias ji gauna laisvu nuo chirologijos laiku  mirksiukas.gif
Man dzin, arti Jadziūnei ar toli, bet labai įdomu - kokios tos Chiromantės pajamos. Tiksliai. Ačiū.
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 04, 19:30)
Kam sugadinau, o kieno gerbūviu rūpinuos  rolleyes.gif Emocinis čiūmodanas, įsivaizduoju, pilnėja, kuomet kitam gera darai  wub.gif Susimoki, Sese, ir sužinosi  bigsmile.gif
Galėjai palaukti, kol man nemokamai atsakys, sese mano. Koks skirtumas, kuriai sesei gerą daryti. O ir Chiromantė man būtų gera padarius, nemokamai apšvietus. rolleyes.gif

QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 04, 19:30)
bigsmile.gif Vaižgantė mane atignorino  clap.gif  clap.gif  clap.gif  bis.gif Vaižgante, nei kiek nepavydžiu, džiaugiuosi už ją  wub.gif
Nu tai aišku, kad pavyyyyydi, ir nesigink, ir nepatikės nė viena sesė. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2008 02 04, 21:36)
Pala, pala. O kaip gi teiginys "kenčiančiam - dangus"? 

nu tai čia ta sado mazo forma smile.gif


QUOTE(safarikids @ 2008 02 04, 21:36)
Man dzin, arti Jadziūnei ar toli, bet labai įdomu - kokios tos Chiromantės pajamos. Tiksliai. Ačiū. 

papildau - ar gerai būtų sąskaitos numeris ir slaptažodis rolleyes.gif

QUOTE(safarikids @ 2008 02 04, 21:36)
Nu tai aišku, kad pavyyyyydi, ir nesigink, ir nepatikės nė viena sesė.  irnesakyk.gif

ui sesula nekalbėk ažu visas. yr i nepavydžių personų pas mumi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 04, 19:53)
papildau - ar gerai būtų sąskaitos numeris ir slaptažodis  rolleyes.gif
O taip TAIP TAIP!
QUOTE(Karusia @ 2008 02 04, 19:53)
ui sesula nekalbėk ažu visas. yr i nepavydžių personų pas mumi  rolleyes.gif
Aš irgi kalbu iš pavyyyyydo. Nugi pavyyydžiu sesėms, katros nepavyyyydi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 04, 20:25)
Jadziūne, nagi smagu svetimus pinigus skaičiuoti...

Jo jo - aš irgi sakiau - Jadziūnei tai tik buhaltere būt... umn.gif Atlyginimai... avansai... ketvirčio premijos... wub.gif Bet ne, - užsispyrė ana chiroma..chirolog...nu šita... būt - ir nors tu ką... doh.gif Ar ji gi kada protingo žodžio paklausys... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 04 vasario 2008 - 20:23
QUOTE(Urartu @ 2008 02 04, 20:20)
Jo jo - aš irgi sakiau - Jadziūnei tai tik buhaltere būt... umn.gif Atlyginimai... avansai... ketvirčio premijos... wub.gif Bet ne, -  užsispyrė ana chiroma..chirolog...nu šita būt - ir nors tu ką... doh.gif Ar ji gi kada protingo žodžio paklausys... fool.gif
Matau, kad ir tu, sese, kalbi iš pavyyyyydo. Nori Jadziūnę nuo prasmingos ir pelningos profesijos nukreipti klystkelin. Tiesiog Susaninas.
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2008 02 04, 22:20)
Jo jo - aš irgi sakiau - Jadziūnei tai tik buhaltere būt... umn.gif Atlyginimai... avansai... ketvirčio premijos... wub.gif Bet ne, -  užsispyrė ana chiroma..chirolog...nu šita... būt - ir nors tu ką... doh.gif Ar ji gi kada protingo žodžio paklausys...  rolleyes.gif

ana yra baisulingai dvasingai persona, anai pinigai nerūpi. o profesija dry.gif šveploji ponia - tikslinu - chrienomania didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 04, 19:46)
Mielosios forumo dalyvės[/color], susimokam  ploja.gif į sąskaitą, kurią nurodys Chiromantė. Gan čia chaliava klausinėti  rolleyes.gif

Kad man nieko nepasakė, nei kas manęs laukia, nei kokį bagažą teks anapilin tempti. Neturiu už ką mokėti.
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 02 04, 22:28)
Kad man nieko nepasakė, nei kas manęs laukia, nei kokį bagažą teks anapilin tempti. Neturiu už ką mokėti.

pinigai iš ryto, kėdės tfu blush-anim-cl.gif prognozės ryte, pinigai ryte - atsakymas po piet cool.gif
Atsakyti
Mokėti prašom per mane hihihi.gif
Karusia, ignoro nenuėmiau, bet matau, kai tave cituoja.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 04, 22:38)
Mokėti prašom per mane  hihihi.gif
Karusia, ignoro nenuėmiau, bet matau, kai tave cituoja.

o tu ir nesakei kad mane ignoruoji.
Prašįom pateikti varslo liudijimą skirtą tarpininkavimo paslaugoms.. Čia taktinis ėjimas - apkaltinti Jadziūnę pavydu ir prasukti asmeninį biznį? būdinga būdinga irnesakyk.gif
Atsakyti